ОСББ в Шепетівці і загалом: досвід, відгуки та поради

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 квіт. 2015 22:15 #97223 від pavlok
Економія коштів та енергозбереження - одні з центральних тем та питань, які непокоять, як пересічних громадян, так і чиновників, які за останні пів року прийняли ряд законопроектів, що стосуються об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.
В Шепетівці близько 10 ОСББ, є гарні та зразкові об'єднання з яких треба брати приклад, напевно, є і менш успішні.
В темі хотілося б прочитати відгуки тих, хто проживає в подібних об'єднаннях, отримати поради для тих, хто розмірковує над організацією такої справи.

В будинку де проживаю я, одного разу була пропозиція створити таке об'єднання, однак отримали багато негативних відгуків щодо неплатників, що за них доведеться платити іншим, що стало для багатьох вагомою причиною бути проти.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2015 22:25 #97225 від Dj Os

В будинку де проживаю я, одного разу була пропозиція створити таке об'єднання, однак отримали багато негативних відгуків щодо неплатників, що за них доведеться платити іншим, що стало для багатьох вагомою причиною бути проти.

А суд тоді навіщо? Чи людям подобається жити в руїнах через кількох неплатників?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 квіт. 2015 23:07 #97226 від pavlok
судитись, вимагати, впливати можна, але це треба робити, а у нас багато людей звикли - все, зразу і просто так.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2015 23:21 #97227 від Dj Os
ОСББ не для тих, хто хоче щоб все робили за них.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2015 23:53 #97229 від НЕкремлебот

Dj Os пише: А суд тоді навіщо? Чи людям подобається жити в руїнах через кількох неплатників?

А при заснуванні ОСББ заключаються якісь угоди чи там статут (я дійсно не в курсі)? Може просто в первічці прописати "при несплаті за такий-то такий-то період відключати нахрєн", благо всі роботи по обслуговуванні кабелів-труб-магістралей виконуються якщо не своїми силами, так за свої ж гроші?

Другими словами: ОСББ має право саме відключати боржників через невиконання умов, вказаних в установчіх документах? Якщо так, то це досить сильний важіль для халявщиків....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 квіт. 2015 00:23 #97230 від Dj Os
Звичайно, що має право. Головне при створенні ОСББ грамотно документи підготувати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 квіт. 2015 00:29 #97262 від pavlok
це питання важливе при оплаті квартплати - тут всі платять однаково в розрахунку за 1 м2, також ще якщо є лічильник на тепло, тоді все тепло розподіляється по споживачам. А вода, електроенергія у нас ще, здається, платить кожен за себе і навіть борги однієї квартири за електрику не будуть впливати на загальну ситуацію.
Знаю, що в РФ в будинках повинен стояти один лічильник на воду на будинок, а далі в кожного свій. І якщо об'єм на загальнобудинковому лічильнику більший, ніж оплатили всі квартири, то перебір ділиться на всі квартири, як "загальнобудинкові потреби"; та ж ситуація з електроенергією. В такому випадку неплатники - дуже негативний вантаж на колективі.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 квіт. 2015 13:04 #97270 від extrimal.77
в РФ в будинках повинен стояти один лічильник на воду на будинок, а далі в кожного свій. І якщо об'єм на загальнобудинковому лічильнику більший, ніж оплатили всі квартири, то перебір ділиться на всі квартири, як "загальнобудинкові потреби"; та ж ситуація з електроенергією.
Так, це правильно, зараз в квартирах від ЖЕКу перебір лягає на комунальні витрати, а в ОСББ нихто не погодиться платити за перебір. Що моє - то моє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 квіт. 2015 18:24 #97273 від Старик Хотабыч
І шо тут правильно? Шо всі утечки і прориви в гнилих трубах на мешканців взвалили, за обслуговування яких ми і платим, но ніхто ніхрена не робить, де тут правильно?Чи хитровимаханий Пупкін, який поставив магніт на лічильник, його хто, я повинен контролювати, чи жек, чи водоканал?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 квіт. 2015 20:22 #97276 від Dj Os
Прориви і течки ОСББ мають цікавити лише в самому будинку, все що ззвоні це проблеми Водоканалу. Для того і існують водолічильники щоб не платити за лишнє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів