ОСББ в Шепетівці і загалом: досвід, відгуки та поради

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2015 09:43 #99740 від pavlok
УК - управлінська компанія. Про яке селище мова? Вам відомо, як витрачаються кошти, які заплатили 95% жителів будинку: вони були вкладені у ті будинки, чи розподілені між житловим фондом ЖЕКу...?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 09:57 - 23 лип. 2015 10:01 #99741 від 555valera

Павло Котенко пише: УК - управлінська компанія. Про яке селище мова? Вам відомо, як витрачаються кошти, які заплатили 95% жителів будинку: вони були вкладені у ті будинки, чи розподілені між житловим фондом ЖЕКу...?


Чим та компанія управляє? Селище де я живу знаходиться в Київській обл. ЖЕК свої надходження не розподіляє на будинки - це однозначно. А ці будинки завжди ставляться в приклад на сесіях Селищної ради. Але те що в них і ремонт в підїздах зроблений і прибудинкова територія завжди прибрана і стоянка облаштована і майданчич для дітей охайний і ніколи не має проблем із забитою каналізацією - це факт. В одному із цих будинків живе мій колега і це нетільк мої слова
Останнє редагування: 23 лип. 2015 10:01 ким 555valera.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2015 12:17 #99745 від pavlok
управляє житловим фондом...прийшла на зміну ЖЕКу. З Ваших речень незрозуміло про яку структуру Ви пишете: приватну чи комунальну і як там відбувається розподіл коштів.
Можливо, що жителі будинків об'єднались і створили організацію для обслуговування свого житла і мають вплив, контроль діяльності цієї структури.
Те, що ми маємо в Шепетівці кардинально відрізняється.
Я живу в будинку, якому 12 років і який спочатку обслуговував міський ЖЕК, а тепер - УК. Цього року вперше зробили ремонт в під'їздах за рахунок УК. Дитячий майданчик фарбували завжди за кошти, які збирали з жителів. Коли я запитав в УК, які витрати на мій будинок, то мені сказали, що не знають (іншого можна було б і не очікувати).

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 14:05 #99753 від 555valera
я розповідаю про звичайні 2 будинки комунальної власності, яким житлово-комунальні послуги надає Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство Глевахівської селищної ради (надалі ЖЕК). Кошти за сплату послуг йдуть в загальний котел ЖЕКу. Але так як ці 2 будинки майже не мають боргів за надані послуги, то і на ці два будинки видаляються достатньо коштів для утримання і одслуговування. Ніякого ОСББ там не має. я просто навів приклад, коли люди сплачують і мають хороший результат.

А для чого Ви хочете створити ОСББ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 14:17 #99755 від 555valera

Павло Котенко пише: ... Коли я запитав в УК, які витрати на мій будинок, то мені сказали, що не знають (іншого можна було б і не очікувати).


А в квитанціях які Ви сплачуєте не має інформації? Якщо УК відмовляється надати інформацію Ви можете звернутися до міської ради (в "Білий дім", як в Шепетівці називають) там повинна бути інформація, Вони затвержують тарифи. А можете звернутися в УК із письмовим інформаційним запитом, якщо вони на протязі 30 днів інформації не надають то можете сміло писати заяву в прокуратуру на посадову особу, яка вповноважена надати відповідь, здебільшого це директор.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2015 14:24 #99757 від pavlok
структуру тарифу - повідомляють, але не більше. Саме через можливість раціональнішого використання та контролю сплачених коштів і створюються ОСББ

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2015 10:31 #99842 від Vent

Valera пише:

KrOt пише: хочете побачити як працює ОСББ,прийдіть або підїдьте на вул.Староконстянтинівську 2,4,6.Подивітесь які стоять вікна у підїздах,як навколо будинку.Там приклад роботи ОСББ.


Хочете побачити як працює ОСББ,прийдіть або підїдьте на вул.К.Маркса 24. Подивітесь які стоять вікна у підїздах які автоматичні двері, 3Д домофони, фундамент, криша, фасад, прапори, квіти і навіть ескалатори у підіздах. Навіть в асфальті ями калюжні забетоніровали! І траву покрасили.

І цбого всього близько не було при жекові. Все шо робив жек - це раз на тиждень прибиральниця у підїзд і двір.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 лип. 2015 09:25 #99853 від 555valera
Давайте підїдемо в м. Київ, на вул. Ванди Василевської, 166 і подивимось якій тут красивий будинок на утриманні ОСББ. :) Давайте ми іще базу створемо про існування ОСББ в Шепетівці. Ніхто не говорить, що ОСББ це погано. Людина збирає інформацію, настроюється морально. Давайте підтримаємо її більш конструктивно, а не захламлювати тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.112 секунд
0
репостів
0
репостів