ОСББ в Шепетівці і загалом: досвід, відгуки та поради

Більше
13 квіт. 2015 20:37 #97278 від extrimal.77
Старик читай уважніше: якщо будинок підпорядкований ЖЕКу і в розцінку обслуговування прибудинкової території входить ремонт усіх комукацій внутрі будинку ( за винятком квартир), то все це ремонтується за рахунок ЖЕКу, якщо такі розцінки не входять в тариф за кварплату, то вони оплачуються самими мешканцями. А що стосується ОСББ, то за це все платять мешканці цього будинку окремо від квартплати, або з рахунку ОСББ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 квіт. 2015 20:46 #97279 від extrimal.77
А на рахунок хитровимаханого Пупкіна, який поставив магніт на лічильник, то ти заложи його, як що ти сам його не ставиш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 квіт. 2015 23:58 #97280 від Старик Хотабыч
Як ти його вирахуєш?По квартирах тебе ніхто не пустить, для них ти ніхто.Приватна власність.В тебе в кожному підїзді буде по одному хитровимаханому і як результат 30-40 кубів на будинок розкинуть, і ніхто ними займатись не буде.
Стосовно мене-маю субсидію і мутити в цьому плані нема сенсу.Так шо розчарую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 квіт. 2015 00:11 #97282 від Dj Os
Старик Хотабыч, проти хитровимаханих завжди можна знайти прийом. Абоненти водоканалу зобов'язані допускати працівників до перевірки лічильників, якщо вони цього не зроблять, то будуть сплачувати ціну, як без лічильника.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 квіт. 2015 07:08 #97284 від Старик Хотабыч
В тому то і справа, що водоканал з цього приводу і напрягатись не буде, знімуть покази з будинкового лічильника і все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 квіт. 2015 17:27 - 15 квіт. 2015 17:30 #97331 від pavlok
В Україні також мають стояти загальнобудинкові лічильники на воду?
На електрику, напевно, стоять. За освітлення місць загального користування плата врахована в плату ЖЕКу, а воду - не помічав. Чи є постанова про обов'язковість встановлення?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 15 квіт. 2015 17:30 ким pavlok.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 квіт. 2015 17:34 #97334 від Dj Os

Старик Хотабыч пише: В тому то і справа, що водоканал з цього приводу і напрягатись не буде, знімуть покази з будинкового лічильника і все.

Ти давно екстрасенсом працюєш, що там безапеляційно можеш передбачити поведінку Водоканалу?
Коротше, друже я зрозумів з якої ти когорти. Будеш які хочеш придумувати відмази, аби сраки не піднімати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 квіт. 2015 20:30 #97339 від Старик Хотабыч
Я не екстрасенс, просто маю досвід, якого бракує тому, хто сидить біля маминоі спідниці.Я ні в якому разі не проти осбб, я просто описав так сказать один ньюанс

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 квіт. 2015 21:05 #97340 від Dj Os
Коли у автора коментаря немає аргументів, то відразу за мамку починають згадувати. :-)
Хотабич - ти прям енциклопедичний предтавник виду шепетівкус гомосус. Говорить про якийсь життєвий досвід, а сам далі форуму не ходив. В місті вже працює не одне ОСББ, йди роскажи їм, що вони дарма вони то зробили і у них немає ніяких перспектив. Тобі вже навели купу доказів, що на любий прийом неплатників можна знайти лом, але ти із тих людей які знають більше за інших. Ну що ж, знай і сиди далі:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 квіт. 2015 22:40 #97341 від Старик Хотабыч
Шановний ос, щось мені підказує, що не тобі мені вказувати, куди мені йти і де мені сидіти.Май трохи поваги.Тим більше до незнайомих і старших.
Тепер по ділу.Покажи мені, де я писав, що осбб це діло не варте уваги.Ти про це торочиш уже другий пост, хоч я якраз іншоі думки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.270 секунд
0
репостів
0
репостів