ОСББ в Шепетівці і загалом: досвід, відгуки та поради

Більше
22 лип. 2015 10:03 - 22 лип. 2015 10:05 #99713 від 555valera

extrimal пише: Старик читай уважніше: якщо будинок підпорядкований ЖЕКу і в розцінку обслуговування прибудинкової території входить ремонт усіх комукацій внутрі будинку ( за винятком квартир), то все це ремонтується за рахунок ЖЕКу, якщо такі розцінки не входять в тариф за кварплату, то вони оплачуються самими мешканцями. А що стосується ОСББ, то за це все платять мешканці цього будинку окремо від квартплати, або з рахунку ОСББ.


Зазвичай при утворенні ОСББ ініціативною групою робиться так званий кошторис для наглядного прикладу того скільки мешканці будуть платити і за що будуть платити. З тим з чим я працював, то в ОСББ в квартплату обовязково входить обслуговування комунікацій, які знаходяться на площі загального користування, коридори сходи, підвал. В квартирі мешканець обслуговує комунікації сам. Якщо, наприклад, прорив батареї в опалювальний сезон, то бігти і збирати кошти з мешканців? І всі кошти які мешканці зплачують повинні бути задекларовані, не забуваємо що директор чи керівник ОСББ несе посадову відповідальність.
Останнє редагування: 22 лип. 2015 10:05 ким 555valera.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2015 11:11 #99715 від 555valera
Був час, пройшовся по темі. На рахунок бухгалтерії декілька слів хочу сказати. В податковій організація (ОСББ) реєсрується як не прибуткова. Якщо, наприклад, здається підвальне приміщення в оренду - то це прибуток. При складанні статуту це потрібно враховувати. В статуті пропиується КВЕД - це класифікатор економічної діяльності, тобто якщо в майбутньому захочете здавати в оренду приміщення, а в статуті не прописано, то це бути підставою для приїзду прокуратури. Можливо для ОСББ трохи інші вимоги, потрібно уточнити. Окрім зарплати прибиральниці, двірника і т. ін. потрібно враховувати, що підприємство зплачує із свого карману 39% від зарплати налоги (це бухгалтерські питання). При реєстрації підприємства (ОСББ) один екземпляр статуту залишається в державного реєстратора. Перед реєстрацією обовязково потрібно показати усі документи реєстратору, тому що в кожної людини свої мужи в голові. В мене були колізії.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лип. 2015 20:20 #99725 від KrOt
хочете побачити як працює ОСББ,прийдіть або підїдьте на вул.Староконстянтинівську 2,4,6.Подивітесь які стоять вікна у підїздах,як навколо будинку.Там приклад роботи ОСББ.
Ці користувачі подякували: pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лип. 2015 23:05 #99726 від Demchuk
Раніше жив На Старкон.шосе 6, був жах! У вікнах в під`їзді не було скла, мусоропроводи були забиті. А зараз ОСББ запрацювало

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 08:44 #99734 від 555valera

KrOt пише: хочете побачити як працює ОСББ,прийдіть або підїдьте на вул.Староконстянтинівську 2,4,6.Подивітесь які стоять вікна у підїздах,як навколо будинку.Там приклад роботи ОСББ.


І що з того, в нас є 2 нових відносно будинки (близько 8 років). У них проживають люди до 40 років, тобто це молоді успішні родини 95 % яких платять за жт.-ком. послуги місяць в місяць і там порядок і ремонт був цього року і все прекрасно без ОСББ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 09:22 - 23 лип. 2015 09:31 #99735 від 555valera

Павло Котенко пише: В Україні також мають стояти загальнобудинкові лічильники на воду?
На електрику, напевно, стоять. За освітлення місць загального користування плата врахована в плату ЖЕКу, а воду - не помічав. Чи є постанова про обов'язковість встановлення?



з тим чим я мав справу, то є постанова якогось міністерства, що в нових будинках обовязково повинні бути встановлені лічильник на опалення та лічильник на воду. показували в місцевому ЖЕКу. В мене була ситуація коли створив організацію, про яку я писав раніше і була здійснена передача житлового будинку потрібно було перезаключати договори із ЖЕКом на комунальні послуги, то ЖЕК бистренько зказав, що потрібно ставити лічильник на опалення, а підставою було те що люди добудували додатково балкони і повиносили на них батареї. І показали мені в ЖЕКу цю бумагу в якій було сказано, що при реконструкції встановлюється лічильник. А так як будинок не є в комунальній власності, то звичайно лічильник потрібно було встановлювати не зарахунок ЖЕКу. Встановили мешканці за свій рахунок так як ці добудови були самовільно зроблені без будь-яких документів. ЖЕКу вигідно рахувати по лічильнику а ніж напів незаконній квадратурі. В тих старих будинках які стоять на балансі ЖЕКу, на мою думку, лічильники загальнобудинкові повинні встановлюватись за рахунок ЖЕКу. Чи є постанова про обовязковість встановлення лічильників? Думаю не має. В тій бумазі, що я бачив то там нічого не було сказано за обовзковість встановлення в будинках, а от після реконструкції - да.
Останнє редагування: 23 лип. 2015 09:31 ким 555valera.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2015 09:30 - 23 лип. 2015 09:34 #99736 від pavlok

І що з того, в нас є 2 нових відносно будинки (близько 8 років). У них проживають люди до 40 років, тобто це молоді успішні родини 95 % яких платять за жт.-ком. послуги місяць в місяць і там порядок і ремонт був цього року і все прекрасно без ОСББ.


це про які будинки йдеться мова?
Невже всі ремонти відбуваються за рахунок УК? В т.ч. дит.майданчики...? І Вам відомо, як витрачаються кошти, які заплатили 95% жителів будинку: вони були вкладені у ваші будинки, чи розподілені між житловим фондом, який обслуговує УК?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 23 лип. 2015 09:34 ким pavlok.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 09:33 #99737 від 555valera

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2015 09:34 #99738 від pavlok
Управлінська Компанія (в Шепетівці - тільки такі)

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 09:39 #99739 від 555valera
Не розумію що таке УК поясність? Про ті два будинки що я писав - це будинки в яких не має ОСББ і так як вони справно платять (мабудь кращі в селищі), то і відповідно все робиться ЖЕКом невідкладно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів