инет от Интертелеком

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 січ. 2010 14:32 #47189 від
Відповідь від у темі Відповідь: инет от Интертелеком

revizor;47139 пише: Цеж не швидкість 0,1 1,2 кбіт сек Як скачати 3 гіга ? треба подати насуд сам договір щоб при цій швидкості залишали трафік або повертали на сальдо гроші. але це псля свят.:af:

Підтримую - боротись треба, тому що писати про цей інтернет без "сильного слова" вже неможливо.Швидкості немає ні вдень, ні вночі.Нещодавно спілкувався з інтеровським інженером, той сказав, що багато користувачів підключається, тому є проблема. Тобто, проблему визнають на рівні головного офісу, з чого робимо висновок, що писати "простенькі" скарги в Одесу недоцільно, якісь дії щодо покращення ситуації з обладнання обіцяють не раніше весни. Проте скарги писати треба.1. Національна комісія з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) - найстрашніше для буржуїв. НКРЗ здійснює регулювання та нагляд за ринком телекомунікацій, в т.ч. контроль за якістю телекомунікаційних послуг та дотриманням ліцензійних умов.Згідно статті 21 Закону "Про телекомунікації" споживачі мають право звертатися до НКРЗ для вирішення будь-яких питань, що належать до її повноважень. НКРЗ розглядає ці питання і приймає рішення відповідно до своєї компетенції.До того, зараз існує мораторій на проведення перевірок органами державного нагляду, проте він не розповсюджується на перевірки, що здійснюються за зверненнями фізичних осіб про порушення законодавства, тому скаргу розглянуть залюбки. www.nkrz.gov.ua 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 3 (для поштових відправлень)2. Хмельницьке обласне управління у справах захисту прав споживачів29000 м. Хмельницький, вул. Грушевського, 873. Хмельницьке відділення антимонопольного комітету України - нехай перевірять, чи дійсно цей інтернет "швидкісний", як його рекламують в "ДзД"4. Суд, і не обов'язково Приморський районний м. Одеси, як-то в договорі написано - повірте, варіанти є.І останнє - нехай вас не вводить в оману відсутність в договорі з провайдером положення про якість послуг. Договор ПОВИНЕН містити відомості про рівні показників якості та/чи інші технічні параметринадання телекомунікаційних послуг із зазначенням відповіднихнормативно-правових актів та нормативних документів у сфері телекомунікацій. Це передбачено Вимогами до договору про надання телекомунікаційних послуг, затвердженими НКРЗ. І ось такий пункт є:"У разі надходження до НКРЗ чи ДІЗ скарги від споживачів, громадських організацій із захисту прав споживачів або органів влади, до компетенції яких входить захист прав споживачів, щодо неправомірних умов договору НКРЗ може прийняти рішення, а ДІЗ видати припис про зобов'язання оператора, провайдера привести договір у відповідність до законодавства, вжити інших заходів відповідно до законодавства."Успіхів усім!З надіює на Інтертелеком.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 січ. 2010 15:40 #47195 від subzero
простiше в1дключитись наф1г не тратити час 1 нерви збираэм групу на масове в1дключення я 1-й...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 січ. 2010 17:35 - 09 січ. 2010 17:39 #47202 від neodix
А хтось з вас обновляв ПРЛ? В мене наприклад було все більш-менш (качав дрова Нвідіа під 7ку - 160-300 кБайт.с), але після НР стало фактично 0 кб/с, і в сусіда так само. До НР він брав на пробу в мене модем, і остався задоволений і із-за цього і підключився, а зараз....((( І ще ці обриви з"явилися, раніше їх не було,..... напрягає..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 січ. 2010 18:16 #47211 від revizor
Я за групу на відключення або перепрошити самим

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 січ. 2010 18:45 #47222 від revizor
www.nkrz.gov.ua/uk/1226568744/1226568875/ Але тільки не електронна пошта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bl:

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 січ. 2010 18:55 - 09 січ. 2010 18:58 #47204 від Zelya

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 січ. 2010 19:06 #47205 від neodix
Щаслифффчик, а в мене навіть тест не грузиться...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2010 20:43 #47206 від praporschik
Качаем и устанавливаем AxesstelPst_EvDO_1.55 запускаем его , на вкладке Tool выбираем Setup , порт забиваем который в устройствах винды значится как Status Port ( у меня 4 ) . Жмем Confirm и закрываем окно . Далее на вкладке Tool выбираем HDR Signal Graphs , ставим галочку на Force Data и жмем Start . На графике видим свою скорость , в колонке особое внимание обратить на усиление модема Rx Pwr чем меньше тем лучше , с хорошим сигналом усиление меньше нужно . В настройке антены и положении модема обращаем внимание на соотношение сигнал / шум Aset Energy Ec/io ( db ) поворотом антены или смемой места расположения модема стараемся добить максимумаскористався цією рекомендацією і поставив собі АКСЕСТЕЛ.після такої"кардіограми"інтертелекомівців хочеться"довго й нудно"вмовляти бітою(бейсбольною) покращити якість інтернету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 січ. 2010 01:05 #47227 від neodix
praporschik, в мене ця прога рік як є, а толку від неї ? Я думав це у мене одного такі лаги а оказуєтся у всіх. Слідкую за швидкісттю за допомогою mdialer(просто зручний дозвонщик)... але такого як зараз я раніше не наблюдав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 січ. 2010 01:08 #47228 від neodix
Блін... знову часи глючать, мій пост з"явивсЯ раніше ніж mdmdmdmdmdmd

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів