инет от Интертелеком

Більше
22 груд. 2009 18:44 #46527 від praporschik
якщо це правда,як пише mdmdmdmdmdmd,то втакому випадку нормального інтернету не буде.по прикладу київстара-пріорітет-це голосовий звязок,інтернет 2 або 3 місце.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 груд. 2009 18:55 #46528 від Zelya
Ця тема певно з самого початку є своєрідним утопієм, іі продовжувати нема ніякого сенсу, бо всі зауваження користувачів інтертелекому залишаються поза увагою представників самої компанії, а наші дилери з їх пояснень, нічого вирішити не можуть.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 груд. 2009 23:37 - 22 груд. 2009 23:49 #46544 від mdmdmdmdmdmd
Интер получил лицензию на развитие стационарной связи . Жалобы могут быть рассмотрены если есть проблемы после того как вы подключили стационарный телефон с антенной в зоне заявленого покрытия . Остальные варианты в том числе проблемы с мобильной связью и интернетом , обжалованию не подлежат и к рассмотрению не принимаются !!! Это окончательный ответ Одесского начальства на мои многократные требованиям через ( звонки опаратору , жалобы в Хмельницкий ЦОК , письма на саппорт , звонки начальнику билинга ) ... Я здался и спрыгнул на GSM , телефон Хмельницкого начальника , начальника билинга и руководства тех-службы интера узнать не так уж и сложно , кто желает могу написать в личку , жалуйтесь дальше сами и возможно удача улыбнется вам , телефон Акулова узнать не удалось .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 груд. 2009 06:53 #46551 від Symbioz
От вам і панове, повтор моєї розмови по асьці з абонентом. Ви всі повторили те про що я кажу. Ніхто з вас не напише скарги... Така в нас Шепетівка...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2009 07:55 - 23 груд. 2009 07:58 #46553 від praporschik

mdmdmdmdmdmd;46544 пише: Интер получил лицензию на развитие стационарной связи . Жалобы могут быть рассмотрены если есть проблемы после того как вы подключили стационарный телефон с антенной в зоне заявленого покрытия . Остальные варианты в том числе проблемы с мобильной связью и интернетом , обжалованию не подлежат и к рассмотрению не принимаются !!! Это окончательный ответ Одесского начальства на мои многократные требованиям через ( звонки опаратору , жалобы в Хмельницкий ЦОК , письма на саппорт , звонки начальнику билинга ) ... Я здался и спрыгнул на GSM , телефон Хмельницкого начальника , начальника билинга и руководства тех-службы интера узнать не так уж и сложно , кто желает могу написать в личку , жалуйтесь дальше сами и возможно удача улыбнется вам , телефон Акулова узнать не удалось .

сімбіозе-ти поясни це!а нетільки говори які ми погані,не хочемо скарг писати.зробіть анкету-опитування і пропонуйте заповнити тим хто приходить перепідключатись.ПІД ЛЕЖАЧИЙ КАМІНЬ-ВОДА НЕ ТЕЧЕ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 груд. 2009 09:40 #46557 від Lego
Во всем мире, в странах с развитой рыночной экономикой "вода течет под клиента"... а не наоборот!Независимо от того "лежачий" или "стоячий" конкретный клиент)))Думаю что в той же Одессе они не спят как в Шепетовке... там с такой политикой они бы и полгода не продержались.А в Шепетовке просто альтернативы нет другой. Можно, конечно, ждать Интерлинк или прыгать на gsm связи.... но в первом случае это будет еще не скоро - ребята не монополисты и не роботы, круглосуточно работать не могут... во втором

по прикладу київстара-пріорітет-це голосовий звязок,інтернет 2 або 3 місце.

в то время как в той же Белорусии и России сотовые гиганты основные "сливки" снимают именно с mms, wap и 3g услуг.Хотя.. безвыходных ситуаций по жизни не бывает по определению.И если кроме Интертелекома другой альтернативы нет - может действительно "пошевелиться" немного... иначе, смысл сидеть на нем и жаловаться только на форуме. Хотя... антиреклама - иногда дело благородное)))Просто поражаюсь, как провайдер может сидеть в розовых очках и не дуть ни во что???Ведь, ясно-понятно, что количество проданого товара (трафика) на прямую зависит от качества канала.А Симбиоза винить во всех грехах не совсем корректно... он всего лишь ритейлер... и политикой фирмы не заправляет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 груд. 2009 21:24 #46601 від Symbioz

praporschik;46553 пише: сімбіозе-ти поясни це!а нетільки говори які ми погані,не хочемо скарг писати.зробіть анкету-опитування і пропонуйте заповнити тим хто приходить перепідключатись.ПІД ЛЕЖАЧИЙ КАМІНЬ-ВОДА НЕ ТЕЧЕ!

Панове в цій темі вам писали представники абонентського залу з м.Хмельницький і техніки ІТ і наголошували на скарги також як і я Вам про це наголошую. Ви можете телефонувати будь-кому і кожен вам буде відповідати в міру своїє компетенції, повірте мені я дуже багато наслухався від представників ІТ і дуже багато протирічивої інформації, особливо від операторів (людський фактор плюс захист інтересів ІТ). Мені дійсно вигідно підключати вас, якщо я перестану підключати я не зможу утримувати дилерський офіс і надавати послуги по обслуговуванню в мережі ІТ. Я залежний від вас ще в більшій мірі ніж ви від мене. Я реально не в змозі за вас писати скарги, за 15-ть абонентів різними подчерками я написав скарги, на більше в мене не вистачає уяви. Кожна скарга індивідуальна - написана своєю рукою. Зразок я привів тільки для зразка.Я ще раз повторюсь - я не обслуговую БС, я не відповідаю за роботу ІТ та мережі ІТ - я тільки оформлюю підключення (згідно свого договору з ІТ), але попри це я надаю вам більше інформації ніж будь-який інший дилер ІТ у Хмельницькій області (не хвалюсь - констатую факт). Без ваших скарг - швидкого (реально швидкого) встановлення другою БС - не буде.Сьогодні 23.12 в Полонному щось сталось з БС, в зв'язку із цим в нас в Шепетівці на протязі дня пропадає зв'язок. Техніки повідомлені, завтра з 7-00 вони будуть працювати в Полонному - проблему усунуть.З січня місяця в нас в Шепетівці в м-ні Зелений та Київстар (район сітрозаводу) будемо міняти (перепрошивати) ПРЛ-ки всім абонентам в зв'язку із плановим переходом ІТ на інші канали. Заміна ПРЛ-ок буде проводитись поетапно до березня, щоб не було зайвих черг та непотрібних очікувань. Прохання звертатись за місцем підлкючення (якщо зелений - то зелений, якщо київстар - то київстар). Перед тим як звертатись за перепрошивкою, зателефонуйте за номером 4-80-02 (повторюсь з січня місяця).Графік роботи у новорчіні свята: 30 грудня з 9-00 до 13-00, 31 грудня, 1, 2, 3, січня вихідні дні.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2009 09:46 #46654 від mdmdmdmdmdmd
Можно узнать какой номер PRL у нас шьют ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2009 15:35 #46663 від Symbioz

mdmdmdmdmdmd;46654 пише: Можно узнать какой номер PRL у нас шьют ?

Модем становиться на 157-ой канал, во всяком случае на двух абонентских модемах, сегодня.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2009 15:58 #46665 від praporschik

Symbioz;46663 пише: Модем становиться на 157-ой канал, во всяком случае на двух абонентских модемах, сегодня.

яка це буде швидкість?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів