инет от Интертелеком

Більше
10 січ. 2010 14:52 #47244 від praporschik
Вкладений файл:
спідтест через мобільний телефон нокіа 3120с

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 січ. 2010 19:41 - 10 січ. 2010 19:50 #47250 від praporschik
www.3g.co.ua/forum/forum_posts.asp?TID=4025&PN=30 АДРЕСА ФОРУМУ ПРО"ЧУДОВУ"ЯКІСТЬ ІНТЕРТЕЛЕКОМУ owner Профили участниковПослать частное письмоПоиск публикаций участниковДобавить в список приятелейПостоялец Присоединился: 19 Окт 2008 Город: Киев и округа Online Status: Offline Публикации: 421Оценок: 326Рейтинг: 1111 Ответить, цитируя автора - Ответ Опубликовано: 17 Дек 2009 10:13 Первоначально опубликовано NikolayPetrovich78 2owner Не знаю то ли с вашей помощью,или просто мороз ударил, байты дабы не замерзнуть начали летать... все равно спасибо 16,12,09 18-30 пинг 180 на закачку 1Мбит на отдачу 150кбит вообщем я счастлив нет, тут немного другая проблема аппаратного плана: у кого-то "заводится" модем и гадит по всему эфиру. боремся -Але, это базовая станция? У Вас есть покрытие?... А ЦЕ ДОПИС(ОРИГІНАЛ ЗНАЙДЕТЕ НА 30 СТОРІНЦІ ЦЬОГО ФОРУМУ) "ОТВЕТСТВЕННОГО ЛИЦА"ІНТЕРТЕЛЕКОМУ ПРО ГАЛІМИЙ МОДЕМ.ІНТЕРТЕЛЕКОМ НАПЕВНЕ ЗРОБИВ СОБІ ОФІЦІЙНУ ВІДМАЗКУ ПРО ГАЛІМУ ЯКІСТЬ СВОЇХ ПОСЛУГ ПО УКРАЇНІ

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 січ. 2010 11:44 #47263 від praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 січ. 2010 12:30 #47266 від Symbioz

praporschik;47250 пише: нет, тут немного другая проблема аппаратного плана: у кого-то "заводится" модем и гадит по всему эфиру. боремся -Але, это базовая станция? У Вас есть покрытие?... А ЦЕ ДОПИС(ОРИГІНАЛ ЗНАЙДЕТЕ НА 30 СТОРІНЦІ ЦЬОГО ФОРУМУ) "ОТВЕТСТВЕННОГО ЛИЦА"ІНТЕРТЕЛЕКОМУ ПРО ГАЛІМИЙ МОДЕМ.ІНТЕРТЕЛЕКОМ НАПЕВНЕ ЗРОБИВ СОБІ ОФІЦІЙНУ ВІДМАЗКУ ПРО ГАЛІМУ ЯКІСТЬ СВОЇХ ПОСЛУГ ПО УКРАЇНІ

Це значить що партія таких модемів розійшлась Україною - постачальників модемів пів року назад було небагато - близько 8-ми. Проте ви можете вважати так, як ви бажаєте. Тим більше при підключенні даних модемів в мережі по даній БС падає аплоад.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 січ. 2010 14:05 #47271 від mdmdmdmdmdmd
Аплоад умирает при пользовании VOIP-ПРОГРАММ , в других случаях работает как обычно . Прошу Сумбиоз прокоментировать обрезание голосового/видео трафика .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 січ. 2010 18:54 #47276 від praporschik
СІМБІОЗЕ А ХІБА ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ КОЛИ ПРОШИВАЄТЬСЯ МОДЕМ НЕ ВИДНО ЩО ВІН ГЛЮЧНИЙ?ЧИ "ПАШОЛ ТАК ПАШОЛ"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 січ. 2010 19:55 #47277 від Zelya
Вкладений файл:

Додано о 19:55
Попереднє повідомлення було написане в 19:53
Ось моя сьогоднішня швидкість:bk:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 січ. 2010 22:14 - 11 січ. 2010 22:23 #47283 від Symbioz

praporschik;47276 пише: СІМБІОЗЕ А ХІБА ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ КОЛИ ПРОШИВАЄТЬСЯ МОДЕМ НЕ ВИДНО ЩО ВІН ГЛЮЧНИЙ?ЧИ "ПАШОЛ ТАК ПАШОЛ"

Не видно!!! Це можливо помітити, коли при перевірці даного модему в мене ще включений інший модем який стоїть на закачці, і при включенні вбитого модему різко падає закачка - єдиний шлях.І ХОЧУ НАГОЛОСИТИ - Я НЕ ЄДИНИЙ ПРЕДСТАВНИК ІТ В ШЕПЕТІВЦІ, Є ЩЕ 2-оє. Я ПРОСТО ЄДИНИЙ ПРЕДСТАВНИК ІТ, ЯКИЙ СПІЛКУЄТЬСЯ З ВАМИ. Я - ЄДИНИЙ ДИЛЕР по м.Шепетівка, а ще є субдилери, в т.ч. від Хмельницьких дилерів.Тобто прошивати модеми можу не тільки я, а й інші представники ІТ. Єдине що я зміг зробити, щоб перепрошивати модеми на нову ПРЛ в Шепетівці зміг тільки я (причому без всякої користі для себе - це робиться безкоштовно), щоб зміг проконтролювати модеми і виявити той "вбитий" модем. Якщо зможуть це робити інші субдилери, тоді някого контролю з моєї сторони не буде.І тому прохання - не вішайте на мене всі негаразди, які з вами трапляються. З моєї сторони, як зі сторони дилера все відбувається на основі договірних зобов'язань між мною та ІТ, навіть трохи більше. За всім іншим звертайтесь до опублікованих вами сайтів 3джі.ко.юа, мобіле-філес.ру, мобіле-філес.ком і т.п., а також до представництв ІТ (не дилерів!!!!), НКРЗ (маєте повне право), суду, прокуратори (хоча я чомусь вважаю, що Одеса має більше прав ніж ви ІМХО - і прошу не спорити і не перечити). На більше я не маю права, звиняйте - своє я втрачати не збираюсь, але по-людськи Вам чим зможу-тим допоможу. І повірте мені я відстоюю Ваші права перед ІТ. Коли сьогодні спілкувався з субдилером (Шепетівським і не моїм), він мені розповів, що виявляється!!! швидкість ІТ падає!!! І що? я повідомляв технікам в Хмельницький!?? (Це не мій субдилер...)Панове, якщо хочете відключатись - будь-ласка. Нас про це повідомляти не потрібно - перестаєте платити і все!!! Через три місяці несплати - ваш номер деактивований!!!Тим більше повторюсь - скарг не має. Скарги написали тільки декілька форумчан (дяка за скаргу для прапорщика, єдиного кого я знайшов серед скарг). Я ЗА ВАС БІЛЬШЕ ПИСАТИ НЕ ЗБИРАЮСЬ. Коли іншим абонентам кажеш напишіть заяву про малу швидкість, відповідь, "та я через три (один, два, п'ять, тощо) днів зайду і напишу, а зараз натхнення не має" - значит влаштовує!!! Я запропонував єдиний варіант виходу з такої ситуації - ви не підтримали, запропонували інший - ВІДКЛЮЧИТИСЬ!!! До речі це теж варіант - ви відключитесь, навантаження на БС зменшиться - швидкість зросте - інші підключаться. ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ВИХІД, ПРОТЕ ЦЕ ЗАМКНУТЕ КОЛО, ЯКЕ ВИ НЕ ХОЧЕТЕ РОЗІМКНУТИ!!! (Хоча я також розумію, що це не ваші проблеми, а проблеми ІТ...) Проте нову БС поставлять там де більше скарг від абонентів, а не від дилерів - запомніть, слухають не ДИЛЕРІВ (-продавців послуг), а СПОЖИВАЧІВ.mdmdmdmdmdmd телефонуйте до оператора з приводу зниження швидкості по IP телефонії - я такого не помічав, і не зустрічав на інших сайтах по обговоренню якості зв'язку ІТ.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 січ. 2010 22:34 #47286 від revizor
Симбиоз где твои ответы, денежку ты получаешь? Тогда работай. представь свою работу в банке. Сидел бы ты на свалке или гал предприятиях

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 січ. 2010 22:42 #47287 від Symbioz

revizor;47286 пише: Симбиоз где твои ответы, денежку ты получаешь? Тогда работай. представь свою работу в банке. Сидел бы ты на свалке или гал предприятиях

РЕВИЗОР у меня есть хорошая работа с хорошей з/п, а ИТ я занимаюсь как хобби, и еще раз тебе повторю - Я ДЕЛАЮ ВСЕ КАК УКАЗАНО В ДОГОВОРЕ МЕЖДУ МНОЙ И ИТ, И ИМЕННО ЗА ЭТО Я ПОЛУЧАЮ ДЕНЬГИ!!! А НЕ ЗА ТО, ЧТО ПЫТАЮСЬ ПРОБИТЬСЯ К ВАШЕМУ СОЗНАНИЮ (в некоторых случаях к УМУ)!!!

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.099 секунд
0
репостів
0
репостів