Анекдоты

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2011 08:24 #73407 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Анекдоты
Купила мужу костюм тройку: трусы и два носка.Люблю его, балую.
Додано о 08:17
Попереднє повідомлення було написане в 08:14
Я, кажись, достиг финансовой стабильности.- А в чем это у тебя выражается?- В том, что денег не было, нет и, похоже, не будет!
Додано о 08:19
Попереднє повідомлення було написане в 08:17
Разговаривают два голубых:-Ко мне вчера такой классный мужичок приходил-с бородкой, в красной шапочке, в красных рукавичках, в красных сапожках...Ну просто прелесть!-Так это же Дед Мороз!-То-то я думаю, чего это он в начале таким холодным был?
Додано о 08:24
Попереднє повідомлення було написане в 08:19
Обедает одесская семья:-Сёма, пей кефир, шоб ты здох, тебе же поправляться надо!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 18:33 #73900 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Анекдоты
Їде гуцул на авто, на повній швидкості. ДивитьсяДаїшник стоїть. Не тормозить, думає, а не гріх, якзіб’ю, бо то москаль-москалем. Збив. Завіз тіло нацвинтар, дає старому гробареві пляшку оковитої,каже:- Поховайте вуйку, бо воно вистрибнуло саме на дорогу, я їй-богу, не винний.- Та чого ж не поховаю, синку.Так і домовились. Їде далі гуцул. Ще одноготакого збив, приїжджає з тілом на цвинтар,дивиться, гробар за столиком сидить, вжефляжку допиває. Гуцул кладе трупа на землю, каже:- Слава Йсусу.Дід обертається- Слава навіки!- А що, діду, закопали того?- Та закопав.. - Та як закопали, як во він лежить.- Йой, синку, забув видно. Старий вже я. Заразакопаю.Гуцул подякував і пішов. В ДАІ б’ють тривогу:- шо ета такоє! Гдє наши люді? Паєхать, правєріть!І послали одного. Приїжджає, дивиться, всюди тихо, темно,тільки на цвинтарі лямпа хитається ічути як гробар лопатою цьвьокає. Приходить нацвинтар, дивиться, а старий лопатою землюприхлопує на свіжій могилі. Підходить до гробаряі каже:- Ізвінітє, а што ета ви так позна тут дєлаєтє? Старий гуцул обертається, замахується лопатою іб’є що є сили: - ТА ТИ КУРВО ВЛЯЖЕШСЯ НИНІ ЧИ НЄ???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • theOne
  • theOne аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 груд. 2011 20:25 #73907 від theOne
Відповідь від theOne у темі Відповідь: Анекдоты
В клас заходить новий вчитель:- Доброго дня! Мене звати Петро Петрович, я антифашист. Діти, по черзі представляйтесь так як я…- Мене звати Маша, я антифашистка…- Мене звати Рома, я антифашист.- Мене звати Вовочка, я націоналіст.- Вовочка, чому ти націоналіст?!?!- Моя мама націоналістка, мій тато націоналіст, мої друзі націоналісти і я теж націоналіст.- Вовочка, а якби твоя мама була повією, твій тато – наркоманом, сестра – шлюхою, а друзі – геями, ким би ти був тоді?!- Тоді б я був антифашистом...Розповідає дід онуку:- Ех! Було одного разу сиджу у хаті, забігає німець й каже "Вибирай: або ви*бу, або застрелю"Онук так захопився розповіддю й питає:- Ой, діду, так що ти вибрав?- Ееее...ну пристрелили мене...пристрелилиОтримавши на День Народження ролики, Маша думала, що це - найкращий подарунок на світі.Щоправда, вже через півгодини вона зрозуміла, що найкращий подарунок - це нові передні зубиГуцульські програмісти довели, що 8 трембіт = 1 трембайту.Магазин, черга, розмова продавця з покупцем- ...- Спасібо- "Спасібо" - житєлям Донбаса, а мені дякую.Як вступити в вашу організацію?- Треба вбити 6 москалів і одного кота…- А кота за що?- Ви прийняті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 20:48 #73908 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Анекдоты
Кота не трожь... Кот в интернетах священное животное

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • theOne
  • theOne аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 груд. 2011 20:57 #73910 від theOne
Відповідь від theOne у темі Відповідь: Анекдоты
там кіт там цілий і неушкоджений, а от за москалів сумніваюсь...)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 22:46 #73915 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Анекдоты
Катя націоналістичні анектоди, а далі, що? Пиво з Дентом в Малібу?

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • theOne
  • theOne аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 груд. 2011 22:49 #73916 від theOne
Відповідь від theOne у темі Відповідь: Анекдоты

Demchuk;73915 пише: Катя націоналістичні анектоди, а далі, що? Пиво з Дентом в Малібу?

а хоч би і так. тебе це колише? давай не починати, Галюякщо є слово "москаль", то це обов"язково націоналізм?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 22:53 #73917 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Анекдоты
я жартував Катя, ворчунка:ac:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • theOne
  • theOne аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 груд. 2011 22:54 #73918 від theOne
Відповідь від theOne у темі Відповідь: Анекдоты
оце вже націоналізм)A я гуляю по Москві,І бачу памятник Бандері,Великий тризуб на кремлі,І синьо-жовтий стяг в оселі!Великий памятник Донцову,Петрівка вже стоїть без грат,Повсюди чути нашу мову,І люблять всі мій автомат!Нема вже в світі комуністів,Нема бандитів і гопів,Нема заядлих шовіністів,І всяких путінів-козлів!Нема вже в світі мавзолею,Госдума вся на Соловках,Спалили Леніна-тварюку,А Кучма з'їв його весь прах!Яскраво світить ясне сонце,Нема москальської свині,Червоно-чорний у віконці,І я щасливий у Москві

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 22:55 #73919 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Анекдоты
Якщо є mp3кинь денту, на звінок поставить 100%

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів