Linux vs Windows

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 січ. 2014 11:25 - 14 січ. 2014 12:11 #89090 від Green Lord

2) Окрім клавіші "Windows", жодної апаратної "заточки" під дану ОС в у цьому ноуті немає. І який ККД? Це двигун внітрішнього згорання чи що? ККД компютера цілком залежить від прокладки між компом і земною поверхнею

Я бачу, шановний lamer85, шо ви "великий" спеціаліст з комп'ютерної техніки і програмного забезпечення, і, як виходить з вашого коментаря, дуже добре розбираєтесь в Лінукс і комп'ютерній термінології.
На жаль, я не схильний поділяти Вашу думку про вашу самооцінку, але маю підозри, що по даному питанню ви малоосвічений "спеціаліст".
Хочу нагадати фундаментальну відмінність між сімейством Windows та Linux:
Windows вимагає щоб апаратна начинка відповідала вимогам ОС, тоді як у Linux ОС адаптують під можливості "заліза".

1) Що ви ним робите?

Про це написано в дописі про ноутбук - читайте з самого початку згори.
Останнє редагування: 14 січ. 2014 12:11 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 15:20 #89093 від Lego
Відповідь від Lego у темі Який у вас ноутбук?
И как у вас игры на линуксе идут?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 січ. 2014 15:48 #89095 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

И как у вас игры на линуксе идут?

Вопрос из разряда: "И как у вас из крана вода бежит?" :)

Нормально. Ставишь Wine, конфигурируешь преффикс, запускаешь игру, играешь.

appdb.winehq.org/votestats.php

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 16:40 #89097 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Який у вас ноутбук?

Green Lord пише:

И как у вас игры на линуксе идут?

Вопрос из разряда: "И как у вас из крана вода бежит?" :)

Нормально. Ставишь Wine, конфигурируешь преффикс, запускаешь игру, играешь.

appdb.winehq.org/votestats.php

Оце потішили :lol: Треба ставити "убунту" (хай меня покрасять якщо ви нет під цією зборкою сидите), потім запускати недоношений API, який лише КОСИТЬ під віндяшний, потім під цим вінігретом запускати ігрушку. А з х64 програми як? У бету? Раз через раз? Ну звичайно тут i7 потрібен. І 150 гіг оперативки.
Про конфігурацію (а вірніше компіляцію - так як ядро можна зібрати самому - не НАПИСАТИ, а просто видати вбудованому сішному компілятору команду "run") - я нічого не говорив. А говорив я про те, що ДУЖЕ тупо використовувати одиниці виміру роботи і потужності для оцінки роботи компютера. Ви б уже писалу у кубометрах, чи ще краще у метрах в секунду за секунду - ото якраз одиниця для виміру продуктивності ЕОМ. Принаймні не гірша за ККД. ;)
Звичайно - Лінукс дуже хороша система. Як і будь який юнь (щоб там не означала назва цієї ОС - а лінукс це таки юнікс). Але рвати на собі рубаху що вже аж там холєра мать по всім статтям удєлує вінду - я б не став. Обидві системі у плані стабільності і продуктивності приблизно однакові. Хоче ще є "ефект плацебо" - ну і ЧСВ.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2014 17:07 #89101 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Який у вас ноутбук?
На рахунок стабільності і продуктивності можна посперечатись, мовчу вже про юзабіліті.
Якби на певні програми, я би без проблем перейшов на лінукс, для звичайного користувача він в 100 раз зрозуміліший, а якшо ти думаєш не так, то певно ти юзав лінукс ше років зо 5 тому

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 січ. 2014 17:33 - 14 січ. 2014 17:46 #89102 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

А говорив я про те, що ДУЖЕ тупо використовувати одиниці виміру роботи і потужності для оцінки роботи компютера. Ви б уже писалу у кубометрах, чи ще краще у метрах в секунду за секунду - ото якраз одиниця для виміру продуктивності ЕОМ. Принаймні не гірша за ККД.

Якщо ви помітили застосування термінів поза сферою їх використання, то чому б не уточнити, що малось на увазі? Чому б вам не спробувати спочатку зрозуміти опонента, а не одразу робити якісь висновки?

Мова йде не тільки про стабільність та продуктивність ОС, але й про ефективність від використання комп'ютера (завантаження дискового простору, робота фонових програм, підтримка периферії в залежності від версії ОС і т.д.) з тою чи іншою ОС. І ось тут Windows, для пересічного користувача, мало чим може бути нарівні з Linux.

Треба ставити "убунту" (хай меня покрасять якщо ви нет під цією зборкою сидите), потім запускати недоношений API, який лише КОСИТЬ під віндяшний, потім під цим вінігретом запускати ігрушку. А з х64 програми як? У бету?

Класичну Ubuntu не використовую, або Ubuntu Studio, або Linux Mint. Тільки от незрозуміло, чим Вам так не до вподоби спосіб запуску ігор? Що, одна і та сама гра від того, на якому API запускається (сторонньому чи рідному) якоюсь інакшою стає?

А з х64 програми як?

Якими наприклад?
Останнє редагування: 14 січ. 2014 17:46 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 17:41 #89103 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Який у вас ноутбук?

Dj Os пише: На рахунок стабільності і продуктивності можна посперечатись, мовчу вже про юзабіліті.
Якби на певні програми, я би без проблем перейшов на лінукс, для звичайного користувача він в 100 раз зрозуміліший, а якшо ти думаєш не так, то певно ти юзав лінукс ше років зо 5 тому

Ну тобі аби зі мною посперечатись. Ну хто сказав, що я думаю не так? Я багато чого переношу саме з лінукса - бо дійсно, у плані юзабіліті, він зручніший (мається на увазі ОБОЛОНКИ ОС - бо сам лінукс нічим не зручніший за командний рядок вінди. Власне віндова "консоль" - це і є "гола" вінда. Десктоп, плитки і т.д. - це лиш ОБОЛОНКА - GUI). І я б теж з радістю перейшов на ліня, але для роботи, як це не дивно - вінда зручнішою виходить (причому XP). Так уже склалось історично.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 17:52 #89104 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Який у вас ноутбук?
Давайте не будемо сильно на цьому загострюватись. Опонента? З якого дива ми стали опонентами?
Напишу лише про API - НІХТО крім Біла Гейтса і тисячі індусів, НЕ ЗНАЄ, як насправді працює WinAPI. Тим більше цього не знають розробники Wine. Як на мене - це безсумнівний програмний шедевр. Але все таки - він виконує функції API, але робить це ПО СВОЄМУ. Ніхто (крім розробника) не знає, як та чи інша програма, використовує ту чи іншу функцію. Достатньо одного "нестандартного" виклику процедури - і все лягає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 січ. 2014 18:03 - 14 січ. 2014 18:04 #89106 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

З якого дива ми стали опонентами?

Тому що Ви заперечуєте мені щодо:
- доцільності запуску ігор з-під Linux;
- використання терміну "ККД" не у його прямому значенні;

Я думаю цих прикладів достатньо :whistle:
Останнє редагування: 14 січ. 2014 18:04 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 22:01 - 14 січ. 2014 22:23 #89116 від Lego
Відповідь від Lego у темі Який у вас ноутбук?

Вопрос из разряда: "И как у вас из крана вода бежит?" :)
Нормально. Ставишь Wine, конфигурируешь преффикс, запускаешь игру, играешь.

Ответ из разряда: "Сам ты ламер" :lol:

Найдите 10 отличий:

Запуск игры под линуксом:
"Ставишь Wine, конфигурируешь преффикс (если ты раздупляешь в этом), запускаешь игру,(+ молишься, чтобы запустилось, + молишься чтобы не вылетело и сильно материшься, когда это происходит + 20 гривен каждый раз на валерьянку), играешь."

под виндой:
"Ставишь Wine, конфигурируешь преффикс, запускаешь игру, играешь."

Ощутите, как говорится, разницу :huh:

Если бы я для себя не заморачивался по этому вопросу, то не задавал бы его вам. Но, теперь действительно понятно зачем I7 :side: Поверьте, юзеров линукса хватает даже в Шепетовке. И если бы на нем все было действительно круто, то хрен бы кто заморачивался с виндой/активацией/кряками и т.д.
По-моему это вытекает из самой бесплатности линукса. Ведь очевидно, что в выборе платить или нет, всегда доминирует последний.

Лично я жду что сделает steam чтобы эта ситуация поменялась. А пока, пожалуй, подпишусь под каждым словом:

Оце потішили :lol: Треба ставити "убунту" (хай меня покрасять якщо ви нет під цією зборкою сидите), потім запускати недоношений API, який лише КОСИТЬ під віндяшний, потім під цим вінігретом запускати ігрушку. А з х64 програми як? У бету? Раз через раз? Ну звичайно тут i7 потрібен. І 150 гіг оперативки.

Останнє редагування: 14 січ. 2014 22:23 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.313 секунд
0
репостів
0
репостів