Linux vs Windows

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2014 11:56 - 17 січ. 2014 11:58 #89195 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Який у вас ноутбук?

Green Lord пише:

Dentist пише: А будь-які доповнення які реально не поставиш на лінукс, я не говорю за просту базу та клієнт, а саме за додаткові обробки, без яких 1С-ка просто кусок калькуляьтора, + багато хто ще сидить саме на 7,7 та не переходять на 8-ку. Тому для реально нормальної роботи треба лише Win.

Що ж там ще є таке, що не входить сюди :

1C:Предприятие > 7.7

???

До чого тут клієнти, якщо мова йде за доповнення які пишуть на базі Win. В 2005-2006 році, коли про 1С-ку і Лінукс мови не було, все писалось на WM і досить непогано, зараз же пишуть і під андроід, але ОС сервера залишається Win. Ось тобі для інфи і багато ще доповнень, які так само не є прямими компонентами 1С-, тому Лінуксу до неї ще дуже і дуже довго.
Далі будеш вести холівар, що я 10 років на лінуксі і море по коліна і що у всіх аспектах це найкраща ОС?
Той самий ОпенОфіс по швидкості та функціоналу курить в МСОфіс.
Останнє редагування: 17 січ. 2014 11:58 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2014 12:34 - 17 січ. 2014 12:34 #89196 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

Dentist пише: Далі будеш вести холівар, що я 10 років на лінуксі і море по коліна і що у всіх аспектах це найкраща ОС?

Наведіть хоча б одну мою фразу (не вириваючи з контексту), де я таке стверджував. Або ж не приписуйте мені того, чого я тут не писав.
Останнє редагування: 17 січ. 2014 12:34 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2014 15:00 #89204 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Який у вас ноутбук?
Чому ти на питання відповідаєш питанням, дай спочатку відповідь ти, а вже після цього, я тобі відповім.
з.і. Я тобі дав конкретний приклад з ПЗ, можеш порадити щось на лінуксі?
з.і.і. зараз всі бухгалтерські програми також пишуться на Win, тому знову йде прив'язка до вінди.
А тепер подумай, багато зараз продвинутих адмінів під Лінуксом? В якому ВУЗі студенти вивчають таку програму? А скільки обійдеться навчання персоналу, та заміна персоналу + знов його навчання? А заміна того самого адміна в Шепетівці, при населенні 48к людей, більшість з яких кому за 35, молоді не має взагалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2014 15:18 - 17 січ. 2014 15:29 #89206 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?
Самоцитуюсь:

Green Lord пише: Спеціалізований або малопоширений софт на стандартному Wine дійсно може працювати некоректно, але, наприклад, на сайті Etersoft пропонують допрацьовувати WINE@Etersoft до потреб клієнта. І звичайно, тоді в такому випадку основним критерієм стає ціна / час.


Лінукс - не програма, так як і інша ОС, а їх комплекс.

В якому ВУЗі студенти вивчають таку програму?

Цього питання не зрозумів, навіть якщо замість "таку програму" вжити "Linux". Принципи роботи в тій чи іншій ОС схожі, вчити доцільно писати софт під ту чи іншу ОС, чи вчити адмініструванню, тощо.
Останнє редагування: 17 січ. 2014 15:29 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
17 січ. 2014 17:53 - 17 січ. 2014 17:55 #89213 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Який у вас ноутбук?

Dentist пише: Чому ти на питання відповідаєш питанням, дай спочатку відповідь ти, а вже після цього, я тобі відповім.
з.і. Я тобі дав конкретний приклад з ПЗ, можеш порадити щось на лінуксі?
з.і.і. зараз всі бухгалтерські програми також пишуться на Win, тому знову йде прив'язка до вінди.


Згоден, але це можливо тільки у нас де більшість програмного забезпечення піратське. Якби організації і ПП почали купувати софт і платити по 5-6 штук за нього то дуже скоро вони перейшлиб на безкоштовні програми. Є багато аналогів бухгалтерських програм на лінукс(безпитань не такої функціональності як 1с) які мають відкриті коди і які можна самому дописувати і змінювати на свій розсуд, багато програмістів можуть писати софт під будь-яку систему, головне ціна питання, а вона у випадку покупки софта у стократ буде нижчою при використанні безкоштовних аналогів, навіть враховуючи затрати на адміна і дописи софта. Приклад я наводив з ПриватБанком який перейшов на Linux, в неті є стаття habrahabr.ru/post/201814/, раджу прочитати.

Dentist пише: А тепер подумай, багато зараз продвинутих адмінів під Лінуксом?


На Шепетівку 2-3 є таких, які можуть розібратися в системі і написати скрипти для автоматизації адміністрування, і кілька десятків які зможуть поставити і нормально настроїти через графіку без прибамбасів.

Dentist пише: В якому ВУЗі студенти вивчають таку програму?

Хмельницький Національний Університет - я там вивчав крім Linux щей OS/2

Dentist пише: А скільки обійдеться навчання персоналу, та заміна персоналу + знов його навчання?

При грамотній настройці людина майже не відчує різниці, і мінімальні знання компютера достатні для роботи в цій Системі. Ос написав, що його мама працює на убунті.

Dentist пише: А заміна того самого адміна в Шепетівці, при населенні 48к людей, більшість з яких кому за 35, молоді не має взагалі.


Адмін маючи нормальні знання по мережах, програмуванню і структурі вінди може більшість опанувати самостійно
Останнє редагування: 17 січ. 2014 17:55 ким vasyok.
Ці користувачі подякували: Dj Os, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2014 23:22 #89233 від T-S
Відповідь від T-S у темі Який у вас ноутбук?

Хмельницький Національний Університет - я там вивчав крім Linux щей OS/2

OS/2? O_o Коли то було?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2014 23:37 #89234 від T-S
Відповідь від T-S у темі Який у вас ноутбук?

lamer85 пише: Напишу лише про API - НІХТО крім Біла Гейтса і тисячі індусів, НЕ ЗНАЄ, як насправді працює WinAPI.

Та ну. :dry: Почитати спец. літературу типу Ріхтера і все там стане зрозуміло.

На рахунок 1С на лінуксі, то через Wine@Etersoft воно може і буде працювати, але ціна на нього - половина ціни Windows 7 Starter. Вважаючи що ще і народ потрібно переучувати, переводити це все на лінукс буде лише повний мазахіст. Тим паче зараз вінда не така вразлива перед вірусами.
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2014 00:06 #89236 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Який у вас ноутбук?

T-S пише:

lamer85 пише: Напишу лише про API - НІХТО крім Біла Гейтса і тисячі індусів, НЕ ЗНАЄ, як насправді працює WinAPI.

Та ну. :dry: Почитати спец. літературу типу Ріхтера і все там стане зрозуміло.

Я не в плані інтерфейсу функцій і процедур - тут дійсно літератури вистачає. Хоча теж є свої "підводні камені" - ті ж самі типи, і кожна мова програмування, навіть більше - кожен компілятор однієї і тієї ж мови, має якісь свої "примочки". Пригадайте, скільки гемору було як юнікод вводили. Ми знаємо як ВИКОРИСТОВУВАТИ, наприклад, SendMessage, але от як він влаштований - невідомо, по причині закритості коду. Власне те, що вайн і подібні проекти постійно "підкручують" (версії Final ми не побачимо ніколи - хіба як вінда перестане розвиватись, адже будь-який сервіс-пак може змінювати і внутрішню будову функцій) - найкраще свідчить, що все не так уже й просто. Я так думаю )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
25 квіт. 2014 16:23 #90946 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Який у вас ноутбук?
Mac OS

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 квіт. 2014 17:42 #90949 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Який у вас ноутбук?
Макос це не ноутбук)) Модель точну скажи

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.307 секунд
0
репостів
0
репостів