Linux vs Windows

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 18:01 #89156 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Який у вас ноутбук?
Я для своєї мами на ноутбук встановив Убунту, вона без проблем ним користується. Тому на рахунок того, шо нею може користуватись лише продвинутий адмін можна посперечатись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 січ. 2014 18:09 #89157 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Який у вас ноутбук?

Dj Os пише: Я для своєї мами на ноутбук встановив Убунту, вона без проблем ним користується. Тому на рахунок того, шо нею може користуватись лише продвинутий адмін можна посперечатись.


Згоден, весь приватбанк нею користується і нічого, але там все грамотно настроєно, для полазити по нету і створити документ вона годиться всім.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 18:12 - 16 січ. 2014 18:13 #89158 від Lego
Відповідь від Lego у темі Який у вас ноутбук?

З системою Linux працюю з 2006 року, і по суті дискусії можу сказати:

Неужели я не один в своих доводах? Это радует :)

Я для своєї мами на ноутбук встановив Убунту, вона без проблем ним користується.

Я для своей мамы тоже поставлю Убунту и она тоже будет ей пользоваться без проблем. Хотя нет... 1с для нее критично.

Повторюсь, все зависит от поставленных задач.
С моими она не справляется.

Жена юзала - сначала немного материлась, потом привыкла вроде бы. Но попросила вернуть семерку.
Останнє редагування: 16 січ. 2014 18:13 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 січ. 2014 19:03 - 16 січ. 2014 19:47 #89165 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

vasyok пише: 1. Для "ігрушок" операційні системи на базі Linux не годяться зовсім, ну хіба є екземпляри на базі dos емуляції (вроді doom), або zuma і.т.д.

Смішно, особливо якщо врахувати, що проект Wine існує 20 років і вперто підтримує роботу багатьох сучасних ігор.
А якщо іграшка написана під Linux, то також не годиться?

Міфи про Wine - wiki.winehq.org/Debunking_Wine_Myths
Останнє редагування: 16 січ. 2014 19:47 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2014 00:18 #89174 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Який у вас ноутбук?
Для 1С-ки Лінуск взагалі не підходить, на будь яких установах 1С-ка просто необхідна, тому в цьому випадку саме віндовс.
Стикнувся також з проблемою, коли бухгалтерші 40+ років і вона аж ніяк не піддається на навчання, аж дуже все туго йде, а як працівник вона відмінний, що тоді робити, вінда рятує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2014 00:48 - 17 січ. 2014 01:02 #89178 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

Dentist пише: Для 1С-ки Лінуск взагалі не підходить, на будь яких установах 1С-ка просто необхідна, тому в цьому випадку саме віндовс.
Стикнувся також з проблемою, коли бухгалтерші 40+ років і вона аж ніяк не піддається на навчання, аж дуже все туго йде, а як працівник вона відмінний, що тоді робити, вінда рятує.

Почитайте тут: v8.1c.ru/overview/Term_000000666.htm#1
Або тут: v8.1c.ru/requirements/
А ще тут: etersoft.ru/products/wine

XP Theme
Останнє редагування: 17 січ. 2014 01:02 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2014 01:47 #89184 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Який у вас ноутбук?
А будь-які доповнення які реально не поставиш на лінукс, я не говорю за просту базу та клієнт, а саме за додаткові обробки, без яких 1С-ка просто кусок калькуляьтора, + багато хто ще сидить саме на 7,7 та не переходять на 8-ку. Тому для реально нормальної роботи треба лише Win.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2014 02:58 - 17 січ. 2014 03:01 #89186 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

Dentist пише: А будь-які доповнення які реально не поставиш на лінукс, я не говорю за просту базу та клієнт, а саме за додаткові обробки, без яких 1С-ка просто кусок калькуляьтора, + багато хто ще сидить саме на 7,7 та не переходять на 8-ку. Тому для реально нормальної роботи треба лише Win.

Що ж там ще є таке, що не входить сюди :

1C:Предприятие > 7.7

???
Останнє редагування: 17 січ. 2014 03:01 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
17 січ. 2014 09:56 #89190 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Який у вас ноутбук?

Green Lord пише:

vasyok пише: 1. Для "ігрушок" операційні системи на базі Linux не годяться зовсім, ну хіба є екземпляри на базі dos емуляції (вроді doom), або zuma і.т.д.

Смішно, особливо якщо врахувати, що проект Wine існує 20 років і вперто підтримує роботу багатьох сучасних ігор.
А якщо іграшка написана під Linux, то також не годиться?

Міфи про Wine - wiki.winehq.org/Debunking_Wine_Myths

Під вайном запускав багато чого, від ігрушок і до прог різного напрямку, тому можу сказати що навіть запуск гри не гарантує її нормальну і швидку роботу під вайном. Глюки бувають дуже різні: наприклад порикручував програму для бухгалтерії(назви не памятаю але точно не 1с) знаходиться на сервері і при запису даних в неї чи їх експорту на вінді вона переходить в монопольний режим при цьому решта користувачів можуть тільки проглядати дані, в лінуксі база не блокується і коли главбух робить файл експорту в Клієнт-банк, а якийсь користувач записує дані, відповідно експортується чорт знає що. Проблему вирішив дуже просто: доробив програму своєї дипломної яка працювала нормально на лінуксі до необхідного функціоналу. Як на мене краще шукати аналоги програм та ігр у Лінуксі(навіть в репозиторіях є дуже багато чого) ніж прикручувати "сліпого до плота" в вайні, бо глюки можуть ой як дорого коштувати, а такий софт як Ліга Закон, АВК і.т.д під вайном нормально не запрацює. На мою думку найкращий вихід це термінальний сервер і на нього все глючне закинути, а власний софт писати на java або Сі.
P.S дома лінукс вже з 2007 року і так як ігрушки не граю, замість фотошопа використовую Gimp, то до системи привик настільки, що тепер не зручно працювати на вінді

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Green Lord
  • Green Lord аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 січ. 2014 11:21 - 17 січ. 2014 11:22 #89194 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Який у вас ноутбук?

Під вайном запускав багато чого, від ігрушок і до прог різного напрямку, тому можу сказати що навіть запуск гри не гарантує її нормальну і швидку роботу під вайном.

+

P.S дома лінукс вже з 2007 року і так як ігрушки не граю,

Може у вас упереджене ставлення?

Давайте говорити про ту чи іншу конкретну програму/гру, а не узагальнювати.

Спеціалізований або малопоширений софт на стандартному Wine дійсно може працювати некоректно, але, наприклад, на сайті Etersoft пропонують допрацьовувати WINE@Etersoft до потреб клієнта. І звичайно, тоді в такому випадку основним критерієм стає ціна / час.
Останнє редагування: 17 січ. 2014 11:22 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів