Linux vs Windows

  • Woltar
  • Woltar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
30 квіт. 2014 11:27 #90997 від Woltar
Відповідь від Woltar у темі Який у вас ноутбук?
ну не знаю,я використовую Windows на основному PC,бо тут наприклад э багато програм а саме редакторів і конвекторів які працюють саме на Windows,а от на старому залізі в становив Linux а саме Ubuntu,адже там дуже зручно тестувать сервера і сайти,оскільки хостінг всеодно стоїть на Linux,і всі помилки можна виправить....та й можна запросто запросити "користувачів" протестувати оновлення прямо в мене на машині.....

:bj::bj::bj::bj:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2015 22:37 #95393 від Mendeleev
Відповідь від Mendeleev у темі Який у вас ноутбук?
Це вже писали, але все одно повторюсь, що все залежить від потреб. Особисто я користуюсь і тим і іншим. Але логотип вінди на моєму моніторі відображається уже вкрай рідко. Софт, яким користуюсь, майже весь кросбраузерний, тому проблем із цим взагалі ніяких.

За лінукс можу сказати, що це дуже хороша і стабільна система, яка вінді втирає носа по багатьом параметрам. Найбільший плюс в тому, що його можна безкоштовно використовувати в комерційних цілях. Також він значно краще захищений і менш вибагливий до заліза. Для веб розробки, розробки на android, java і офісних задач, це як на мене, дуже хороший варіант.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів