![На Шепетівщині прощались із розвідником Піголем Олексієм Віталійовичем](/media/k2/items/cache/e8b3d1b994162caa07541bcc7a97b9b5_Generic.jpg)
На Шепетівщині прощались із розвідником Піголем Олексієм Віталійовичем
Сьогодні, 13 листопада 2023 р. в селі Яблунівка на Шепетівщині відбулося прощання з полеглим воїном Піголем Олексієм Віталійовичем. Йому назавжди буде 30 років.
![У Судилкові будуть ліквідовувати витік газу, можливе відключення газопостачання](/media/k2/items/cache/938d6a8ad2a1d2a8839bc3ece17d4fba_Generic.jpg)
У Судилкові будуть ліквідовувати витік газу, можливе відключення газопостачання
ПрАТ "Шепетівкагаз" повідомляє, що завтра 14 листопада 2023 року у селі Судилків будуть відбуватися аварійні роботи з ліквідації витоку газу. Тому в частині села з 10-ї години ранку буде відсутнє газопостачання.
![Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули 4 нагороди чемпіонату Хмельницької області з вільної боротьби](/media/k2/items/cache/924e51cd3cff0b7be2120662eef18e05_Generic.jpg)
Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули 4 нагороди чемпіонату Хмельницької області з вільної боротьби
11 листопада 2023 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат U-13. До участі у чемпіонаті було заявлено понад 100 спортсменів з різних куточків Хмельниччини.
![На Шепетівщині подружжя отруїлося дикорослими грибами](/media/k2/items/cache/7f47d12a845b6481edff7e78a5627885_Generic.jpg?t=20231113_142752)
На Шепетівщині подружжя отруїлося дикорослими грибами
Двоє шанувальників "тихого" полювання на Шепетівщині отруїлися дикорослими грибами. 4 листопада чоловік та дружина зі Славути, 44 та 41 року народження, назбирали у лісі у Шепетівському районі, як вони думали піддубців. Промили та засолили. Через тиждень, 12 листопада вирішили ними поласувати.
![Відбувся чемпіонат Шепетівської міської територіальної громади з волейболу серед ветеранів](/media/k2/items/cache/5c19a9321c48f76feb5640482fa73282_Generic.jpg?t=20231113_122543)
Відбувся чемпіонат Шепетівської міської територіальної громади з волейболу серед ветеранів
11 листопада в спортивному залі «Локомотив» відбувся чемпіонат з волейболу серед чоловічих ветеранських команд. До участі в змаганнях заявилося три команди: команда «Полонь» м. Полонне, «Лісівник» м.Шепетівка та «ХАЕС» м. Нетішин.
![Розкладала закладки у Шепетівці: 12 років ув’язнення загрожує наркоторговці](/media/k2/items/cache/45df5b58e97dcaa256914fa047955b85_Generic.jpg)
Розкладала закладки у Шепетівці: 12 років ув’язнення загрожує наркоторговці
До 12 років ув’язнення загрожує «закладчиці» синтетичних наркотиків з Хмельниччини. Загалом у 36-річної наркоторговки поліцейські вилучили 330 згортків із амфетаміном, метилметкатиноном та PVP. Зловмисниця «гастролювала» всією областю і робила закладки в Шепетівці, Славуті, Хмельницькому та довколишніх селах. Найближчим часом вона постане перед судом.
![Площею у шість соток: у Шепетівці жінка вирощує хризантеми на власному городі](/media/k2/items/cache/44cadadb67492f94c32d66fef9c427db_Generic.jpg)
Площею у шість соток: у Шепетівці жінка вирощує хризантеми на власному городі
У Шепетівці 44-річна учителька фізкультури Шепетівської гімназії Тетяна Салова вирощує на своєму городі понад 200 сортів хризантем. Квітник площею до шести соток жінка разом із сестрою створювала протягом шести років.
![Внаслідок ДТП на Шепетівщині загинуло двоє чоловіків](/media/k2/items/cache/1f2db5f64f46f1440418902ee216fdb8_Generic.jpg?t=20231113_090937)
Внаслідок ДТП на Шепетівщині загинуло двоє чоловіків
На Шепетівщині слідчі встановлюють обставини ДТП, внаслідок якої загинуло двоє чоловіків. Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 12 листопада, близько 23:33 години в м. Нетішин по вул. Набережній.