1 minute reading time (174 words)

Не має за що жити? А дехто так не думає....

Не має за що жити? А дехто так не думає....
-Машо, привіт! Пострижеш?
-Привіт! Так, але з тебе на дві гривні більше. Як?
-Знов подорожчало?
-Так, новий податок запровадили.

     Маю надію донести до кожного депутата: ні в якому випадку ніякий суб'єкт підприємницької діяльності, будь-якої форми власності, не заплатить жодного податку за власні кошти!!! Всі податки будуть перенесені на вартість товарів чи послуг (комунальні та інші послуги, продовольчі товари, тощо) А отже, кожен прийнятий податок буде сплачувати кінцевий споживач, будь-то пенсіонер, чи багатодітна родина, чи простий працівник. Тому прошу, при прийняті законотворчих рішень, щодо ставок податків, чи прийняті нових податків пам'ятати про пересічних громадян нашого міста!!! Про те, що ми проживаємо в м.Шепетівка, а це не обласний центр, де можна запроваджувати максимальні ставки податків. Так, міський бюджет необхідно наповнювати, але може не таким способом? Може необхідно переглянути статті витрат, чи запровадити діяльність самозабезпечення на базі суб'єктів, які утримуються за рахунок міського бюджету(наприклад вирощування та подальша реалізація саджанців у парку, заміна освітлення вулиць на автономні вуличні світлодіодні світильники, тощо.).Шановні депутати не робіть шепетівчан, ще біднішими.
Педагоги та їхні натхненники
Патріотизм vs націоналізм
 
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 12:17 26/11/2015
    Ставки єдиного - максимальні, земельного також, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки - завдяки підприємцям, які відстояли в 2014 році, на житлову площу 0,2%, не житлова 0,1%. Всі ставки податків приймаються на 2016 рік до кінця 2015
  • Цей коментар не опублікований.
    · 11:50 26/11/2015
    То скільки вони у нас зараз становлять?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 07:09 26/11/2015
    Міська рада приймає ряд таких податків: ставки єдиного податку, земельний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Думаєте цих податків мало? Саме про них і мова.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 23:04 25/11/2015
    А у нас міська рада вже податками займається? Наскільки я знаю єдиний податок який встановлюється міськими радами, то це земельний податок. Він у нас і так мінімальний зараз.
0
репостів
0
репостів