Розділ Суспільство

Вже другий депутат Шепетівської райради складає свої повноваження

Автор Дата22 жовтня 2021

Рідіють ряди депутатського корпусу Шепетівської районної ради. Минуло менше місяця, як було підтримано заяву про дострокове припинення повноважень депутата Шепетівської районної ради восьмого скликання Сергія Полоневича (Політична партія "Сила і Честь"), як заяву написав вже інший депутат.

На цей раз позбутися мандату воліє голова фракції Хмельницької територіальної організації Політичної партії "Європейська солідарність" Мовсісян Артур Врамович. Про це він оголосив у себе на сторінці. Процитуємо мовою оригіналу:

"Є дуже гарна та життєва промова, яку я дотримуюсь! Краще з розумними загубити чим з дурними щось знайти! Тому панове політики, скажу відверто Ви в поняті політика зеро! І ті хто думає що якщо я приставник певної політичної партії, то може на мене вплинути і зламати мене сісти з негідниками за один стіл переговорів, то Ви помиляєтесь! Моя дорога одна і не з Вами панове негідники, хапуги та ненажери! Шановна громада для Вас я лишаюсь тим ким і був та завжди готовий допомогти, порадити, підказати! Я залишаюсь тут і нікуди не втікаю! Та шлагбауми на в'їзді бізнесу моєї сім'ї ми не збираємось ставити! Тому я іду з політики, щоб змінити бачення людей про завтрашній день! І незабаром я презентую Вам проєкт який об'єднати людей за для розвитку та світлого майбутнього наших дітей! Побачимось!"

247181007 141258588231359 6295469563435713792 n

Тепер її мають розглянути на черговому засіданні Шепетівської районної ради.

Нагадаємо, що 26 серпня Артур Мовсісян звільнився з посади заступника міського голови Шепетівки. Його фактично змусили це зробити однопартійці з міської ради, адже найбільше питань до Артура Мовсісяна виникало через конфлікт інтересів. Його батько Врам Мовсісян дивним чином вигравав всі тендери на ремонті роботи доріг, а тепер ще і навіть будівництво ліфта у шепетівській лікарні. Також обурила шепетівчан самовільна реконструкція клумби перед міською радою.

Останнє редагування 22 жовтня 2021