Розділ Суспільство

7,99 грн на весь рік: як не переплачувати за газ жителям Шепетівщини

Автор Дата04 серпня 2021
7,99 грн на весь рік: як не переплачувати за газ жителям Шепетівщини На правах реклами

Жителі Шепетівщини можуть змінити постачальника газу та отримувати блакитне паливо від ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за привабливою річною ціною – 7,99грн за кубометр.

Аби застрахувати себе від великих сум у рахунках за газ під час холодів, шепетівчани можуть підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Нова пропозиція зробить витрати на енергоресурс прогнозованими, адже підписники тарифу сплачуватимуть за блакитне паливо щомісяця рівними частинами, а це дозволить власникам котлів витрачати взимку менше коштів, ніж реально використано газу.

Наприклад, аби не випробовувати запас міцності сімейних бюджетів, нещодавно свій вибір на користь нового тарифу зробила родина пані Поліни з Шепетівщини.

«Я педагог. На жаль, зарплати вчителів в українських реаліях залишають бажати кращого. Остання зима і початок весни були досить холодними, тому доводилося дуже ретельно контролювати використання газу, щоб обігріти хату і не переобтяжити сімейний бюджет. Коли дізналася від працівників "Хмельницькгаз Збуту", які завітали до нашого селища, про "розстрочку на паливо" - сплату за газ рівними частинами протягом року, то вирішила спробувати. Сподіваюся, з новим тарифом вже більше не рахуватиму "куби" взимку, адже відтепер всі витрати на паливо розплановані заздалегідь. Як кажуть, лаштуй санчата влітку», – розповідає Поліна Сергіївна.

За словами педагогині, вона також порадила скористатися тарифом "Твій газ Рівномірний платіж" своїй дорослій дочці, яка вже дослухалися до батьківської поради.

Загалом наразі майже дев’ять сотень жителів Шепетівщини обрали нову пропозицію «Хмельницькгаз Збуту».

Переваги тарифу:

  • Рівні оплати кожного місяця
  • Фіксована ціна на газ
  • Менша сума в платіжці в опалювальний сезон
  • Перерахунок в кінці дії тарифу

Як це працює?

Щомісячний платіж у рамках тарифу розраховується за такою формулою: річний об’єм спожитого клієнтом газу множиться на фіксовану на рік ціну та ділиться на кількість місяців (у серпні - дев'ять), що залишилась до кінця дії тарифу.

  • Вартість газу – 7,99 грн за кубометр.
  • Підключення – до 31.08.2021.
  • Термін дії тарифу  – до 30 квітня 2022 року. 

Якщо споживач використає менше газу, ніж оплатив, надлишок коштів залишиться на його особовому рахунку як переплата для розрахунків у майбутньому.

Як укласти договір з новим постачальником?

Для укладення договору з ТОВ «Хмельницькгаз Збут» споживачеві необхідні: паспорт, ІПН, документ на право власності та EIC-код (16-значний код можна знайти у квитанції за розподіл газу або ж запитати у свого оператора ГРМ).

Стати клієнтом компанії можна онлайн на сайті «Хмельницькгаз Збуту» за посиланням: https://km.gaszbut.com.ua/stati-klientom-onlajn, чи офлайн у новому відділенні постачальника, що відтепер працює в самому центрі Шепетівки за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 1 (приміщення "Укртелекому", 1-ий поверх, вхід навпроти Музею пропаганди").

Довідки за телефоном: +38-067-512-10-62.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного!

Останнє редагування 04 серпня 2021