!["Тепер ми жителі Шепетівки у вільній Україні". Історія жительки Олешок, якій вдалось вирватись з окупації](/media/k2/items/cache/293385016ad8db52d9954bd8b1dc78c3_Generic.jpg?t=20231112_184830)
"Тепер ми жителі Шепетівки у вільній Україні". Історія жительки Олешок, якій вдалось вирватись з окупації
Жителька Олешок, вчителька історії у сусідніх Солонцях Лілія Решетняк пережила окупацію та затоплення міста через підрив військами РФ Каховської ГЕС. Наразі вона перебуває у безпечній Шепетівці, але і досі не може оговтатись від того, що довелось пережити. Своїми спогадами Лілія поділилась із Суспільним.
![Танкіст бив окупанта, однак хворобу здолати не зміг: попрощалися із Артюхом Олександром](/media/k2/items/cache/cb14e4cbd7d6fdb7ed953889355242cb_Generic.jpg?t=20231112_181954)
Танкіст бив окупанта, однак хворобу здолати не зміг: попрощалися із Артюхом Олександром
Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов обірвавшись, падає зоря та блискавично згоряє, не встигнувши долетіти до землі. Люди вважають, що падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка нашого оборонця, 40-річного мешканця с.Щурівці Артюха Олександра спалахнула на небосхилі, яскраво горіла та спонтанно погасла. Цього разу військовослужбовця забрала не ворожа куля, не артобстріл на передовій, а хвороба, яка обірвала його життя 9 листопада...
![Ліквідовували масштабну пожежу сінника та деблокували травмованого у ДТП](/media/k2/items/cache/51aa6943609093287cc5a84ee2bfb852_Generic.jpg?t=20231112_145854)
Ліквідовували масштабну пожежу сінника та деблокували травмованого у ДТП
За минулу добу рятувальникам Шепетівщини довелось двічі виїздити на виклик. В одному випадку вонеборці ліквідовували масшатбу пожежу сінника, а в іншому - за допомогою спецінструменту деблокували травмованого у ДТП.