![Жительку Шепетівщини судитимуть за вбивство чоловіка під час застілля](/media/k2/items/cache/f8166232aef092a4a7d0333c2e8fe0cf_Generic.jpg)
Жительку Шепетівщини судитимуть за вбивство чоловіка під час застілля
Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 50-річної жительки Шепетівщини за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Подія сталась у грудні минулого року в с. Коханівка Полонської громади Шепетівського району.
![На Шепетівщині відбувся турнір з футзалу серед дітей 10 років та молодших](/media/k2/items/cache/fa1bae35053e32b33092f266aba37738_Generic.jpg)
На Шепетівщині відбувся турнір з футзалу серед дітей 10 років та молодших
Днями на Шепетівщині відбувся відкритий турнір з футзалу "KOLOS POLONNE CUP" 2024 серед дітей 2014 року народження та молодших.Цей захід для розвитку дитячого футболу проводиться вже вдруге.
![У Шепетівці планують відремонтувати аварійні водогони за майже 8 млн грн](/media/k2/items/cache/37eaac0ecd0f63ac4c6e6dbba6a62ed4_Generic.jpg?t=20240221_141440)
У Шепетівці планують відремонтувати аварійні водогони за майже 8 млн грн
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства оголосило два тендери на ремонт аварійних водогонів загальною вартістю 7,73 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.
![Ще у 17 років він рвався в зону АТО: Ярослав Свєшніков поповнив небесне військо](/media/k2/items/cache/55dab641276be98081e9404b57d3914a_Generic.jpg?t=20240221_123801)
Ще у 17 років він рвався в зону АТО: Ярослав Свєшніков поповнив небесне військо
Знову жахлива, незворотна трагедія вразила всю Шепетівську громаду, чергова чорна звістка, від якої стискається від болю серце та сковує тіло. Сьогодні у райцентрі попрощалися з гранатометником 3 штурмового відділення З штурмового взводу 1 штурмової роти 1 штурмового батальйону військової частини, солдатом Свєшніковим Ярославом Володимировичем, що повернувся навіки до рідної домівки.
![На Шепетівщині вогнеборці з палаючого помешкання рятували чоловіка](/media/k2/items/cache/33200500f70e29aff718f39f77706e1c_Generic.jpg)
На Шепетівщині вогнеборці з палаючого помешкання рятували чоловіка
Протягом минулої доби вогнеборці Шепетівщини двічі виїжджали на гасіння пожеж. На одній з них було врятовано чоловіка.