![На Шепетівщині прощались із воїном Ляшуком Віталієм](/media/k2/items/cache/95d5c62015fc18c8abe217c0422c5fc6_Generic.jpg)
На Шепетівщині прощались із воїном Ляшуком Віталієм
Цей страшний лютий, здається, не закінчиться ніколи. Цими днями Ізяславська громада попрощалася із ще одним оборонцем, котрий навічно вписав своє ім'я в історію України - 43-річним ізяславчанином, воїном протитанкового відділення протитанкового взводу механізованого батальйону Ляшуком Віталієм Федоровичем.
![На Шепетівщині пенсіонерка так побила вагітну сусідку, що її дитину у школу супроводжували поліцейські](/media/k2/items/cache/fab05854f96a9dbcbcb49510c3a1adbf_Generic.jpg?t=20240222_173240)
На Шепетівщині пенсіонерка так побила вагітну сусідку, що її дитину у школу супроводжували поліцейські
19 лютого Славутський міськрайонний суд Хмельницької області розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження про обвинувачення уродженки с. Печиводи Шепетівського району за ч. 1 ст. 125 Кримінального Кодексу України. Йдеться про умисне легке тілесне ушкодження.
![Сесія міськради: приватизація лазні, облаштування теплиць, придбання катафалку, ремонт доріг](/media/k2/items/cache/c358f830fbd38a0eaaea96e31481e8ec_Generic.jpg?t=20240222_162136)
Сесія міськради: приватизація лазні, облаштування теплиць, придбання катафалку, ремонт доріг
22 лютого міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання сесії Шепетівської міської ради, у ході якого розглянули 49 питань порядку денного. Про це повідомили у пресслужбі органу самоврядування.
![Сусід цькує, село "не помічає", а копи оштрафували за виклик: переселенка скаржиться, що її не приймають на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/913548a9a04b55d3692f006df2c4a0a7_Generic.jpg?t=20240222_173101)
Сусід цькує, село "не помічає", а копи оштрафували за виклик: переселенка скаржиться, що її не приймають на Шепетівщині
У селі на Шепетівщині переселенку з Луганської області оштрафували через те, що вона викликала поліцію. Жінці не дає проходу місцевий житель, якому чомусь не подобається сусідство з сім'єю, що втекла з окупації. Але ні місцева влада, ні правоохоронці, схоже, захищати переселенців не збираються. Натомість жінка тепер має сплатити 3 тисячі гривень штрафу за те, що попросила захисту у правоохоронців.
![На Шепетівщині начальник відділу патрульної поліції за хабар мав "замняти" справу](/media/k2/items/cache/6ec741e6d3351e93a7905eda2378b6ab_Generic.jpg)
На Шепетівщині начальник відділу патрульної поліції за хабар мав "замняти" справу
Полонський районний суд Хмельницької області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та колишнім правоохоронцем, обвинуваченим у зловживанні впливом. Визнав його винним в інкримінованому правопорушенні та призначив узгоджене сторонами покарання – 42500 гривень штрафу.
![На шепетівському вокзалі ножем важко травмували чоловіка, нападника спіймали аж на Волині](/media/k2/items/cache/b0b89262f1b4c8cc11299db400e77839_Generic.jpg)
На шепетівському вокзалі ножем важко травмували чоловіка, нападника спіймали аж на Волині
Поліцейські Шепетівки розшукали і затримали зловмисника, який на залізничному вокзалі з ножем напав на перехожого. Потерпілий житель м. Бердичів отримав тяжкі тілесні ушкодження, тож за скоєне затриманому загрожує до 8 років ув’язнення.