![Попри підозру продовжувала грабувати магазини та ще й побила відвідувачку](/media/k2/items/cache/3f812810a8749a1858d4e39b8ff9332c_Generic.jpg)
Попри підозру продовжувала грабувати магазини та ще й побила відвідувачку
У Нетішині поліцейські затримали зловмисницю за вчинення ряду крадіжок з магазинів та нанесення тілесних ушкоджень. Жінка перебуває під вартою. Слідчі за процесуального керівництва прокуратури оголосили їй підозри та скерували до суду обвинувальний акт.
![Школярам громади рятувальники показали Пункт зв'язку частини](/media/k2/items/cache/b3c05f261fc8824fe5a92c793f6c5115_Generic.jpg?t=20240301_095508)
Школярам громади рятувальники показали Пункт зв'язку частини
На днях надзвичайники 21 Державної пожежно-рятувальним частини провели громадську акцію. До шепетівських рятувальників на захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти» завітали місцеві школярі.
![Лісівники нагадали розміри штрафів за незаконно зірвані первоцвіти](/media/k2/items/cache/d446fe77385b4a9760fdff5aaddbae9f_Generic.jpg)
Лісівники нагадали розміри штрафів за незаконно зірвані первоцвіти
Надворі по-весняному тепло. У лісі уже рясно квітнуть підсніжники та фіалки. Розпускаються проліски та Шафран Гейфеля. Попри постійну роз’яснювальну роботу та заборону збирання, деякі несвідомі громадяни відкрито і нахабно ігнорують закони, позбавляючи своїх дітей і онуків можливостей побачити квітучу красу першоцвітів в майбутньому. Тому лісівники нагадали роміри штрафів за такі дії.
![Діти переселенців випікали піцу, яку передали пораненим військовослужбовцям](/media/k2/items/cache/ef984940147bf45d11967db09865e5f0_Generic.jpg)
Діти переселенців випікали піцу, яку передали пораненим військовослужбовцям
Вчора, 27 лютого, у Шепетівці для діток переселенців організували смачний майстер-клас по виготовленню піци. Про це розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![Перед судом постане водій, який у стані сп'яніння збив двох пенсіонерок](/media/k2/items/cache/fff6c5f22c71e9ff874c73b1adaec5b8_Generic.jpg)
Перед судом постане водій, який у стані сп'яніння збив двох пенсіонерок
На Шепетівщині перед судом постане водій, який у стані сп'яніння збив двох літніх пішохідок. Під час освідування винуватця ДТП на місці події правоохоронці встановили, що вміст алкоголю в його крові у 12 разів перевищував допустиму норму.
![Суд виніс вирок злодію, що виніс з гіпермаркету водонагрівач та віскі](/media/k2/items/cache/c31abcf0bbb7ac51e6f918394b84d7c4_Generic.jpg)
Суд виніс вирок злодію, що виніс з гіпермаркету водонагрівач та віскі
Суд виніс вирок крадію, якого затримала охорона гіпермаркету на місці злочину. З'ясувалось, що раніше зловмисник виніс з цього ж магазину водонагрівач та віскі, не розрахувавшись за товар.
![У Шепетівці отримав вирок водій, який спричинив смертельну ДТП](/media/k2/items/cache/de2803775e47a1b64860e7bb3d5704d6_Generic.jpg)
У Шепетівці отримав вирок водій, який спричинив смертельну ДТП
Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав 56-річного шепетівчанина винним у смертельній автоаварії, яку він вчинив у стані алкогольного сп’яніння, та призначив йому покарання – 9 років 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 10 років.
![Зенітно-кулеметний батальйон отримав автомобіль від шепетівського бізнесу](/media/k2/items/cache/aea6f4af0ab9b800c5cca198d8367f09_Generic.jpg)
Зенітно-кулеметний батальйон отримав автомобіль від шепетівського бізнесу
Зенітно-кулеметний батальйон отримав нове авто для виконання завдань із захисту неба Хмельниччини. На цей раз від шепетівського бізнесу. Про це повідомив перший заступник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
![Православну церкву України будують у Крупецькій громаді Шепетівського району](/media/k2/items/cache/3fabbd15d209b15ff9c8de779ddbb844_Generic.jpg?t=20240227_202655)
Православну церкву України будують у Крупецькій громаді Шепетівського району
Православну церкву України будують у Крупецькій громаді, що на Шепетівщині. Це була давня мрія жителів села Полянь. Адже у селі ніколи не було церкви. Повномасштабна війна сповільнила будівництво, але не забрала бажання чути Боже слово українською.