![На Шепетівщині провели у засвіти захисника Скоропадського Ігоря](/media/k2/items/cache/14c169ecd54fdd29533ee9b5ed8f92bb_Generic.jpg)
На Шепетівщині провели у засвіти захисника Скоропадського Ігоря
У Полонській громаді попрощалися із захисником Скоропадським Ігорем Олексійовичем. Уродженець села Троєщина загинув 31 січня, виявивши стійкість та мужність при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.
![За тиждень на Хмельниччині буде заборонено вилов щуки звичайної](/media/k2/items/cache/87ba2c0eb137745100fa733d4dcb5299_Generic.jpg?t=20240205_155431)
За тиждень на Хмельниччині буде заборонено вилов щуки звичайної
Відповідно до нових Правил любительського рибальства з 15 лютого до 31 березня 2024 року включно встановлюється заборона на вилов щуки звичайної. Про це повдіомив Хмельницький рибоохоронний патруль.
![У Крупецькій громаді оголошено жалобні дні: прощались із десантником Сергієм Мисаном](/media/k2/items/cache/5e2b2a576fba9ad44f17fe2fcce63d8d_Generic.jpg?t=20240205_134153)
У Крупецькій громаді оголошено жалобні дні: прощались із десантником Сергієм Мисаном
Сьогодні у Крупецькій громаді Шепетівського району попрощалися та провели в останню дорогу Сергія Миколайовича Мисана, який загинув, бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше - власне життя.
![Наумець Олександр Олександрович – заступник медичного директора з амбулаторної допомоги](/media/k2/items/cache/a225f20f27c728ddd544573be72f6a28_Generic.jpg?t=20240205_114659)
У шепетівській лікарні розповіли про їх нові можливості лікування передпухлинних станів
До Всесвітнього дня боротьби проти раку, який щорічно відзначається 4 лютого, продовжуємо розповідати про методи діагностики та лікування даного захворювання у шепетівській лікарні. На цей раз хочемо поговорити про нові можливості лікування передпухлинних станів шкіри у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».
![Шепетівчани здобули нагороди чемпіонату Хмельницької області з вільної боротьби](/media/k2/items/cache/96761a763253ab34ad8bdab2debad450_Generic.jpg)
Шепетівчани здобули нагороди чемпіонату Хмельницької області з вільної боротьби
3 лютого 2024 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат U-15. До участі у чемпіонаті було заявлено понад 80 спортсменів з річних куточків Хмельниччини.