Цього тижня випускникам шепетівських шкіл вручали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Через карантин не було всім звичних випускних вечорів, тому школам довелось вигадувати нові способи вручення.
Станом на 25 липня у Шепетівці підтверджено один новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. На цей раз серед працівників Шепетівського відділу поліції.
На сьогоднішньому засіданні, яке провів голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, обласна комісія з ТЕБ і НС переглянула обмеження, введені з метою запобігання поширенню на території Хмельницької області COVID-19.
У Шепетівці підтверджено один новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед контактних осіб. Про це повідомив Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua