Станом на 28 липня 2020 року до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшло 11 обвинувальних актів відносно 12 неповнолітніх осіб.
Щойно міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив, що статистику захворівших на COVID-19 поповнило троє шепетівчанок.
Аграрії Шепетівщини активно працюють над збором ранніх зернових культур. Двадцятого липня першими в поле вийшли зернозбиральні комбайни ТОВ «Лотівка Еліт» і ТОВ «Поділля +» та розпочали збір озимої пшениці, озимого ячменю і ріпаку.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua