Субота, 09 червня 2018 01:17

Міська рада знову перейменувала вулиці та прийняла ряд інших рішень

7 червня відбулось засідання ХL сесії міської ради VІІ скликання, яке тривало повний робочий день.  У ході засідання депутати розглянули близько 50 проектів рішень.

Народні обранці підтримали питання про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018-2020 роки.

Одним із наступних рішень депутати затвердили міську Програму забезпечення діяльності та створення матеріально-технічної бази закладу охорони здоровя Комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр превинної медико-санітарної допомоги Шепетівської міської ради на 2018 рік та покращення надання медичної допомоги населенняю».

cервис подбора персонала Youneed

Розглянувши клопотання Шепетівського осередку Всеукраїнського Товариства «Просвіта» та враховуючи значний особистий внесок народного депутата Верховної Ради першого скликання Т.Нагулка у розбудову української держави і міста та участь у всіх проявах українських демократичних громадських рухів у краї депутати вирішили присвоїти звання «Почесний громадянин міста Шепетівки» Тарасу Дитровичу Нагулку.

Після обговорення депутати підтримали проект рішення про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Серед іншого,  депутати підтримали рішення про внесення змін та доповнень до Програми «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки» з метою реалізації проектів переможців, які відповідно до Програми були затверджені рішенням XXVII сесії VII скликання від 26 жовтня 2017 року.

Також відповідно до звернення КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» та рішення комісії з перейменування вулиць, площ і провулків у місті Шепетівка міська рада вирішила: перейменувати вулицю Плеханова на вулицю Валерія Числюка; вулицю О.Невського на вулицю Олександра Тимошишина; вулицю Паши Ангеліної на вулицю Володимира Шевчука; вулицю та провулок Герцена на вулицю Ревазо Циклаурі та провулок Ревазо Циклаурі, відповідно.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

Останнє редагування Понеділок, 09 липня 2018 21:27
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (13)

This comment was minimized by the moderator on the site

Можна ж будо перейменувати вулиці простіше і без імен наприклад : Виноградна, Ранкова і т.д.

Vent
This comment was minimized by the moderator on the site

А Герцен вже чим завинив?

Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Пам"ятних дошок Євгену Коновальцю, Симону Петлюрі досі нема.
Вулиці Д. Щербаківського, закоханого у 1920-х у наш край, нема.
Вулиця Одухи досі так називається, хоча документально підтверджена його причетність до вбивств десятків українців.

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Фу-у... Нарешті...А я вже турбуватися почала ... А якже Достоєвського, Крилова, Зої Космодем"янської, Гоголя, 8 Березня, Гастелло, Лєрмонтова...? А вулиця Першотравнева?!!! Чим вони краще за Герцена? КЗК «Обласний літературно-меморіальний...

Фу-у... Нарешті...А я вже турбуватися почала ... А якже Достоєвського, Крилова, Зої Космодем"янської, Гоголя, 8 Березня, Гастелло, Лєрмонтова...? А вулиця Першотравнева?!!! Чим вони краще за Герцена? КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» пропустив? Непорядок!
Ну, а окрім шуток - дійсно, яке відношення до "совєтів і комуняк" має Герцен О.І., найбільш відомий критик офиційної идеології і политики Російскої имперії в XIX ст, в тому числі і направленої проти українського народу? .Я більш впевнена, що 99% ,приймавших рішення, про нього і не чули або "шось" чули.
А з М. Островським закінчили ? Да, правда після "тумака" з Києва...Але ж скільки не обливали багнюкою, а сьогодні в вишиванках квіти йому кладете і цитуєте?

Детальніше
Novaya
This comment was minimized by the moderator on the site

А з М. Островським закінчили ? Да, правда після "тумака" з Києва.

Я просто дивуюсь з того як ти вмієш все перевернути з ніг на голову

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

А смисл покладати квіти тому М.Островському, якщо в 1920-х він мило співпрацював з транспортним відділом радянського ОГПУ СРСР (тодішнє КДБ)? Чи за милий лист Й.Сталіну з м. Сочі від 2.10.1935 року? Можна покласти квіти хіба що як людині, яка...

А смисл покладати квіти тому М.Островському, якщо в 1920-х він мило співпрацював з транспортним відділом радянського ОГПУ СРСР (тодішнє КДБ)? Чи за милий лист Й.Сталіну з м. Сочі від 2.10.1935 року? Можна покласти квіти хіба що як людині, яка прожила мало, намучилася і померла від страшної хвороби, ото й усе...

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Знову колотим воду в ступі!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Краще всього щоб найменувати вулиці іменами святих. Наприклад проспект Миру - Святого Михайла. Ну й так далі. Ну і не забути Героїв України , видатних людей Шепетівщини. Можна також перейменувати Судилківську -Волі та Гідності. Якщо коротко то...

Краще всього щоб найменувати вулиці іменами святих. Наприклад проспект Миру - Святого Михайла. Ну й так далі. Ну і не забути Героїв України , видатних людей Шепетівщини. Можна також перейменувати Судилківську -Волі та Гідності. Якщо коротко то вам видніше.

Детальніше
skorpion662
This comment was minimized by the moderator on the site

Полодюк кінчай херньой страдать. Маша всі розуміють, ти свободовець, і твоє гасло: - хто не скаче той москаль. Бодай не забули, коли скачишь по тих ямах! Але візьмись вже за розум, плани вже хоть щось для міста робить! Після війни комуняки...

Полодюк кінчай херньой страдать. Маша всі розуміють, ти свободовець, і твоє гасло: - хто не скаче той москаль. Бодай не забули, коли скачишь по тих ямах! Але візьмись вже за розум, плани вже хоть щось для міста робить! Після війни комуняки відбудувати то місто з нуля, а ти ще й досі по тих дорогах їздишь. Навіть той Антону, і то був кращій хозяін. Ввзьміть приклад хоча з тієї Славути!

Детальніше
DJYS
This comment was minimized by the moderator on the site

Народ там спитайте славутчанина пересічного і вони теж не довольні владою бруківкою яка відвалюється ! Те саме і в нас!

myron
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода