Вівторок, 05 травня 2026 18:49

Він повернувся до рідних Шуньок на щиті: трагічна розв’язка пошуків Кримчука Олександра

Автор

 

Сьогодні, 5 травня, опустившись навколішки, Білогірська громада зустрічала полеглого Героя — Кримчука Олександра Олександровича, який повернувся до рідного краю. Повернувся назавжди після майже двох років невідомості.

Жорстока війна продовжує наносити болючі рани на серця мешканців Білогірської громади. Кожна втрата – це біль, який не стихне роками, це ненависть до ворога, який прийшов на нашу землю з єдиною метою – знищити український народ.

34-річний захисник мужньо виконував свій військовий обов'язок з перших днів повномасштабного вторгнення. 16 червня 2024 року під час виконання чергового бойового завдання зв'язок з Олександром обірвався. У той страшний день він загинув поблизу населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області.

Вкриті квітами дороги, шелест блакитно-жовтих прапорів та гнітюча тиша... Сьогодні Олександр Кримчук назавжди увійшов до літопису Білогірщини як мужній син громади та українського народу. Поховали воїна з усіма військовими та релігійними почестями на кладовищі села Шуньки.

Вічна пам'ять Герою! Щирі слова співчуття родині, близьким, усім, хто знав Олександра. Нехай душа його знайде вічний спокій у Царстві, де праведні спочивають.

Білогірська селищна рада

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів