Середа, 24 червня 2020 09:56

Шепетівські пункти проведення ЗНО-2020 готові до тестування

23 червня провели комісійне обстеження загальноосвітніх навчальних закладів міста, які визначені для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Комісія у складі заступниці міського голови Наталії Стасюк, керівника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова, представника шта­бу з лік­ві­да­ції нас­лідків над­зви­чай­ної си­ту­ації Вік­то­ра Горюкова провели обстеження пунктів проведення ЗНО-2020 у Шепетівці.

Члени комісії перевірили забезпечення навчальних закладів засобами індивідуального захисту, розміщення пунктів дезинфекції рук та способи утилізації використаних засобів захисту, наявність та справність безконтактних термометрів та виконання інструкцій щодо органцізації роботи у день тестування.

За висновками комісії навчальні заклади забезпечені усіма необхідними засобами захисту та діють відповідно до наданих інструкції. Також для дотримання усіх вимог проведення ЗНО-2020, у день проведення тестування у пунктах чергуватимуть медичні працівники та правоохоронці.

Пресслужба Шепетівської міської ради

Останнє редагування Середа, 24 червня 2020 11:10
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода