23 грудня 2021 року у нашому місті відбулася зустріч дітей пільгових категорій зі Святим Миколаєм, яка пройшла в будинку культури. Діти отримали масу незабутніх приємних вражень, святковий настрій, а також солодкі подарунки, які було придбано за кошти міської програми «Діти Шепетівки».