Це звична процедура, яка відбувається щотижня. Таким чином енергетики забезпечують справедливий розподіл годин між чергами. На жаль, зниження температури повітря безпосередньо сприяє збільшенню обсягу споживання електричної енергії споживачами, тобто збільшує дефіцит електроенергії в об’єднаній енергосистемі України.