Будівля міського центру культури та дозвілля на вулиці Героїв Небесної Сотні, 50, має площу 1826,80 м2. Вона була зведена у 1965 році. Колись тут функціонував кінотеатр з двома залами, розрахований на 800 глядачів.
На торгах 15 січня 2024 року взяли участь вісім учасників. Найбільші пропозиції запропонували ФОП Щукін Вячеслав Володимирович та ФОП Бондарчук Анжела В'ячеславівна. Остання й перемогла на аукціоні з пропозицією у 25 млн грн.
Однак, за даними порталу YouControl, Анжела Бондарчук фігурує серед обвинувачених у справі привласнення коштів колишнього банку “Аркада”.
За процесуального керівництва Київської міської прокуратури ще у листопаді 2021 року було скеровано до суду обвинувальний акт відносно ексголови правління АТ АКБ «АРКАДА» та 8 співучасників за фактом привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 млн гривень ( ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27 ст. 191 КК України).
Згідно матеріалів досудового розслідування, підозрюваний, обіймаючи посаду Голови правління АТ АКБ «АРКАДА», разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є АТ АКБ «АРКАДА».
Так, шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з АТ АКБ «АРКАДА» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень.
За аналогічною схемою, під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку виведено ще 22 млн гривень.
Своїми умисними протиправними діями учасники організованої групи за сприяння пособників - керівників підконтрольних товариств заподіяли майнову шкоду АТ «АКБ «АРКАДА» на загальну суму 72 млн гривень.
Наразі відносно ексголови правління та 4 службовців АТ АКБ «АРКАДА» скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення у складі організованої групи за ч. 5 ст. 191 КК України, та 4-х пособників - керівників підконтрольних товариств за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.
Таким чином існує ризик арешту рахунків Анжели В'ячеславівни, що відповідно унеможливить внесення коштів за виграний лот.
Епопея продажу кінотеатру
Варто нагадати, що колишній кінотеатр продають вже не вперше. У 2018-му році кінотеатр продали у розстрочку. ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ» обіцяв після запуску оновленого кінотеатру там буде діяти торгово-розважальний центр «Островський», де буде працювати кінозал (біля 100 глядацьких місць), піцерія та кафе. Інвестор зобов'язувався проводити реконструкцію будівлі та поступово вводити в експлуатацію заплановані об'єкти розважального центру. Однак ніяких робіт не проводилось.
28 листопада 2019 року після довготривалих судових суперечок кінотеатр повернули у комунальну власність Шепетівки.
13 липня 2023 року Виконавчий комітет Шепетівської міської ради провів торги з продажу. За кінотеатр торгувалися 16 учасників. Переможцем став Тищенко Є. О. Він запропонував суму в 23 150 000 грн. Однак, як зазначив міський голова Віталій Бузиль, переможець передумав:
Переможець електронного аукціону підписав протокол торгів, таким чином міський бюджет отримав 40 тисяч гривень. Але від підписання договору купівлі—продажу відмовився
Відтак, цей об’єкт знову було виставлено повторно на аукціон, який відбувся 8 листопада 2023 року. На торги зареєструвались десятеро учасників. Стартова ціна становила 200,4 тис. грн, але в процесі торгів вона зросла у 110 разів.
Найбільшу ставку у розмірі 22 млн грн запропонувала підприємиця з Києва Ситник Валентина Михайлівна. Але цей покупець теж відмовився від покупки.