Розділ Бізнес

Колишній шепетівський кінотеатр вчергове продали на аукціоні

Автор 08 листопада 2023, 16:06

У Шепетівці вчергове відбувся аукціон з продажу приміщення колишнього кінотеатру та центру культури. Про це йдеться на сторінці аукціону в Prozorro, торги відбулись сьогодні, 8 листопада.

Як йдеться на сторінці аукціону в Prozorro, торги відбулись у середу, 8 листопада. На них зареєструвались десятеро учасників. Стартова ціна становила 200,4 тис. грн, але в процесі торгів вона зросла у 110 разів. Найбільшу ставку у розмірі 22 млн грн запропонувала підприємиця з Києва Ситник Валентина Михайлівна. На YouControl зазначено, що ФОП жінка зареєструвала в 2011 році, а основним видом діяльності є комп’ютерне програмування. Однак часто підприємиця фігурує у тендерах на поставки меблів.

Будівля міського центру культури та дозвілля на вулиці Героїв Небесної Сотні, 50, має площу 1826,80 м2. Вона була зведена у 1965 році. Колись тут функціонував кінотеатр з двома залами, розрахований на 800 глядачів. Як добре видно на цих фото, наразі колишній кінотеатр перебуває у вкрай занедбаному стані. 

Варто нагадати, що колишній кінотеатр продають вже не вперше. У 2018-му році кінотеатр продали у розстрочку. ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ» обіцяв після запуску оновленого кінотеатру там буде діяти торгово-розважальний центр «Островський», де буде працювати кінозал (біля 100 глядацьких місць), піцерія та кафе. Інвестор зобов'язувався проводити реконструкцію будівлі та поступово вводити в експлуатацію заплановані об'єкти розважального центру. Однак ніяких робіт не проводилось.

28 листопада 2019 року після довготривалих судових суперечок кінотеатр повернули у комунальну власність Шепетівки.

13 липня 2023 року Виконавчий комітет Шепетівської міської ради провів торги з продажу. За кінотеатр торгувалися 16 учасників. Переможцем став Тищенко Є. О. Він запропонував суму в 23 150 000 грн. Однак, як зазначив міський голова Віталій Бузиль, переможець передумав:

Переможець електронного аукціону підписав протокол торгів, таким чином міський бюджет отримав 40 тисяч гривень. Але від підписання договору купівлі—продажу відмовився

Відтак, цей об’єкт знову було виставлено повторно на аукціон. 

Останнє редагування 08 листопада 2023, 16:31
0
репостів
0
репостів