5 днів тому ми писали про оголошення карантину для початкових класів у шепетівській школі-гімназії. Сьогодні оголосили про перевищення епідеміологічного порогу ще у двох освітніх закладах.
Вихованці Шепетівського міського ЦЕНТУМ доводять, що вони є достойними нащадками козаків та добре знають їх історію. Вже вдруге учні закладу взяли участь в інтрактивному конкурсі «Я – козацького роду!», який відбувається під гаслом: "Козацькому роду нема переводу!" та включає в себе, в основному, питання з історії України.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua