Перевезення під питанням

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 бер. 2014 22:06 - 21 бер. 2014 22:13 #90475 від Dentist
Із джерел, наближених до місцевого монополіста з автобусних перевезень Руслана Савчука і колишнього мера Сергія Антонюка стало відомо, що вони виставили новій владі міста і шепетівській громаді ультиматум. Щоб їм з міського бюджету заплатили 6 млн грн. за перевезення пенсіонерів.
В разі невиконання протягом 5 днів вимог, Савчук погрожує 26 березня припинити перевезення шепетівчан, після чого нова влада за їх розрахунком разом з майданутими жителями міста приповзуть до хати Антонюка та до автобази Савчука і будуть навколішках благати повернути регіонала Сергія Антонюка у його попереднє крісло.
Останнє редагування: 21 бер. 2014 22:13 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 бер. 2014 22:14 #90476 від admin
Ультиматум? Хай виставляє. Тоді за невиконання своїх обовязків, як перевізника, у нього заберуть ліцензію. Я думаю, на його місце є купа бажаючих, які без проблем заберуть його маршрути.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 бер. 2014 02:03 - 22 бер. 2014 02:10 #90478 від Anykey
Здається мені, хлопці, ви трохи лукавите. Тему ж можна і по-іншому назвати - існує проблема недофінансування компенсації за перевезення пільгових категорій пенсіонерів. А возити нахаляву ніхто не хоче, незалежно від прізвища. Треба щукати варіанти, домовлятися про фінансування, можливо, трохи урізати кількість пільговиків. А то в нас безкоштовно їздять як пенсіонери за віком, так і, наприклад, пенсіонери МВС чи МО, здорові 40-річні мужики. А що до "купи бажаючих", то в нас чогось завжди вона з"являється з приходом нової міської влади. І сумніваюсь я, що та "купа" може запропонувати щось краще, ніж діючий перевізник. Чи може за "Газельками" і "Пазиками" заскучали?
Останнє редагування: 22 бер. 2014 02:10 ким Anykey.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2014 02:39 #90479 від Dj Os
Інфа підтвержена, Савчук на виконкомі кажись цей ультиматум ставив, але його там же і попустили інші перевізники, сказали якшо не влаштовує розмір компенсації, то ми без проблем твої маршрути заберем.
Тут прикол в тому, шо кількість пільговиків ніяк не рахується, квитки не видаються, проконтролювати це неможливо. Тому такі як Савчук на пару з Антонюком мутили бєшені бабки на дотаціях тіпа за бюджетників. Чи ви думаєте вони такі великі автобуси накупляли шоб собі у збиток працювати? А тут очевидно схему їх накрили, того Савчук тоді і ультиматуми ставить.
В деталях можу помилятись, але в цілому ситуація така як я описав.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 бер. 2014 09:20 #90482 від LuK

Anykey пише: Здається мені, хлопці, ви трохи лукавите.

ага)
Жах астматика в наших автобусах
і тема ця з"явилась чомусь за день до того,як на виконкомі мали розглядати питання по перевізникам...
чи то випадково? :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2014 09:25 #90483 від Dj Os
Ніно, це всешепетівський заговір прости Савчука :-)
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 бер. 2014 09:49 #90484 від Anykey
Та ні, це скоріш схоже на тролінг Савчука. Реальної інформації занадто мало, а те, що озвучили в "День за днем" чи на форумі інакше і не назвеш. Сам же пишеш "кількість пільговиків ніяк не рахується, квитки не видаються, проконтролювати це неможливо" І тому виникають підозри типу "Савчук на пару з Антонюком мутили бєшені бабки на дотаціях тіпа за бюджетників". Так все ж просто робиться. Давай посадимо на маршрути всіх перевізників якихось не дуже загружених роботою тьоть чи дядь з міськвиконкому, хай з тиждень поїздять і порахують кількість пільговиків. Перевізники ж зі своєї сторони покажуть свої витрати і дотації, і тоді на черговому виконкомі буде більш предметна розмова, без "ультиматумів" і "падань на коліна". Сам же я, як простий пасажир, вважаю, що кращого перевізника, ніж Савчук за роки незалежності в Шепетівці не було. І не треба нічого ламати, треба всім сторонам знайти розумний компроміс.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 бер. 2014 10:01 - 22 бер. 2014 10:02 #90485 від LuK
Відповідь від LuK у темі Перевезення під питанням
теж за компроміс.
за останні роки в місті значно покращилось транспортне сполучення.
запустили багато нових рейсів.Я мало користуюсь маршрутками,і не є пільговиком.
Але радує що інколи можна проїхатись маршруткою,не чекаючи її годину.То навіщо шось змінювати.
Питання частоти в автобусах - теж актуальне.Цю вимогу потрібно ставити всім перевізникам.
Бо інколи страшно не те що сісти (особливо у чомусь світлому),а і за поручні триматись.
Останнє редагування: 22 бер. 2014 10:02 ким LuK. Причина: орфографічна помилка((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2014 10:14 - 22 бер. 2014 10:15 #90486 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Мені ще раз повторити?

Інфа підтвержена, Савчук на виконкомі кажись цей ультиматум ставив, але його там же і попустили інші перевізники, сказали якшо не влаштовує розмір компенсації, то ми без проблем твої маршрути заберем.

Розумієте яка фігня, мені також до вподоби, що у нас зявились великі комфортні автобуси, але платити за бездарий менеджмент зі своєї кишені я не маю бажання. Ну не можна такі великі автобуси ганяти і в час пік, і коли взагалі немає пасажирів, кілька місяців тому ми поплатились за це частотою маршрутів. Якщо взяв маршрут, то маєш визначитись в який час який автобус пускати, щоб він не їздив собі у збиток
От ви вірите що Савчук перевіз 3428571 пільговиків? Майже 4 ляма!!! :S За 6 млн гривень всі шепетівчани могли би безкоштовно їздити. :)
Провести дослідження кількості пільговиків хоча б за тиждень потрібно, але ж хто цим буде займатись?
Останнє редагування: 22 бер. 2014 10:15 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 бер. 2014 12:30 - 22 бер. 2014 12:46 #90487 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням
Дискусія поступово скочується в базарну площину. Інформації в ЗМІ про засідання виконкому кіт наплакав, періодичність і форма її подачі викликають думку про певну заангажованість. Якби була стенограма, чи відео з виконкому, багато питань зразу прояснилися б. На рахунок цифри Савчука - я не знаю, звідки він її взяв. Можливо, з даних відеореєстраторів, які певний час були в його автобусах. Він по крайній мірі хоть шось порахував. А от як можна апелювати йому, не маючи власних підрахунків, не розумію. Хто має цим займатись? Я вже вище казав. Крім того, можна підключити громадських активістів, можна звернутися в центр зайнятості. Було б бажання.
Останнє редагування: 22 бер. 2014 12:46 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.234 секунд
0
репостів
0
репостів