Перевезення під питанням

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 вер. 2014 11:12 #93805 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням
Знайшов той сюжет на ютубі:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
29 вер. 2014 12:10 #93808 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Перевезення під питанням
Савчуку хочуть злити маршрут 1а, от і все що я побачив із замовного сюжету. До речі чогось не вказали у сюжеті що у Савчука теж багато маленьких автобусів і навіть є на 10 маршруті дві старючих Газелі, і у цих автобусах тиснява не менша, але показують те що потрібно для створення потрібного "фону".
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 вер. 2014 12:19 #93810 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Перевезення під питанням
Запрошую фотографів зафіксувати для Історії Шепетівки бомбєзний момент: Штурм жителями Шанхаю автобуса № 6 в понеділок чи вівторок о 7.45 ранку, який їде з боку 8-ї школи.
В ролях: мами з дітьми, яким ніяк пропхатися в "курятник" на колесах, численні працівники Шепетівської ЦРЛ та їхні похилого віку пацієнти, учні загальноосвітніх шкіл, яким не пощасливилося жити на проспекті Миру

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ATP
  • ATP аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 вер. 2014 12:51 #93811 від ATP
Відповідь від ATP у темі Перевезення під питанням

vasyok пише: Савчуку хочуть злити маршрут 1а, от і все що я побачив із замовного сюжету. До речі чогось не вказали у сюжеті що у Савчука теж багато маленьких автобусів і навіть є на 10 маршруті дві старючих Газелі, і у цих автобусах тиснява не менша, але показують те що потрібно для створення потрібного "фону".

Де конкретно Ви побачили недостовірні факти в цьому "замовному" сюжеті ? Кореспондентка лише порівняла підхід до організації пасажирських перевезень від двох найбільших перевізників. А газельок на 10 маршруті в Савчука немає. Там ходить мерседес.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 вер. 2014 14:13 #93816 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Я вже думав дійсно ШАНС за розумів взявся, викривальні матеріали готовить, а тут просто заказуха Савчука :-) Я не захищаю Криворчука, але коли у висвітленні діяльності однобоко підходять до справи, то віри таким сюжетам немає.
Чомусь наприклад не запитали про це shepetivka.com.ua/forums/knyha-vidhukiv-...hykh-avtobusakh.html ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ATP
  • ATP аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 вер. 2014 14:27 #93818 від ATP
Відповідь від ATP у темі Перевезення під питанням

Sposterigach пише: Запрошую фотографів зафіксувати для Історії Шепетівки бомбєзний момент: Штурм жителями Шанхаю автобуса № 6 в понеділок чи вівторок о 7.45 ранку, який їде з боку 8-ї школи.
В ролях: мами з дітьми, яким ніяк пропхатися в "курятник" на колесах, численні працівники Шепетівської ЦРЛ та їхні похилого віку пацієнти, учні загальноосвітніх шкіл, яким не пощасливилося жити на проспекті Миру

Нам відома така проблема і ми працюємо над її вирішенням. Думаю вже найближчим часом пасажири Шанхаю відчують зміни. Але Ви повинні розуміти: автопідприємство, про яке вже всі забули, поступово піднімається. Цей процес в нинішніх умовах дуже складний. Все робиться власним коштом, без будь-якої підтримки. Закуповується нова техніка, проводиться поточний ремонт. Сертифіковані працівники проводять медичні огляди водіїв, техогляд автобусів. Працює диспетчерська, де пасажири можуть вирішити вся проблеми. АТП готове до конструктивної критики і працює над її вирішенням.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 вер. 2014 14:42 - 29 вер. 2014 14:44 #93819 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Перевезення під питанням
От за таку вІдповідь, без жодної іронії - моє щире ДЯКУЮ.

Продовжу: якщо о 7.45 на автобус № 6 - давка за місце в міні-автобусику, то о 8.45 з Ж/Двокзалу вирулює величезна і пуста "трійка". Чи логічно це?
Останнє редагування: 29 вер. 2014 14:44 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: ATP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ATP
  • ATP аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 вер. 2014 14:50 #93821 від ATP
Відповідь від ATP у темі Перевезення під питанням

Dj Os пише: Я вже думав дійсно ШАНС за розумів взявся, викривальні матеріали готовить, а тут просто заказуха Савчука :-) Я не захищаю Криворчука, але коли у висвітленні діяльності однобоко підходять до справи, то віри таким сюжетам немає.
Чомусь наприклад не запитали про це shepetivka.com.ua/forums/knyha-vidhukiv-...hykh-avtobusakh.html ?

Я не думаю, що ця тема з'явилась на форумі випадково.

LuK пише:

Anykey пише: Здається мені, хлопці, ви трохи лукавите.

ага)
Жах астматика в наших автобусах
і тема ця з"явилась чомусь за день до того,як на виконкомі мали розглядати питання по перевізникам...
чи то випадково? :cheer:

А конкретно по даному випадку - була поломка основного автобуса, і щоб не зірвати маршрут замість нього пустили резервний. Підлогу помити не встигли. Ви могли б вияснити це в диспетчерській, якби туди звернулися.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 вер. 2014 15:14 #93823 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням

Я не думаю, що ця тема з'явилась на форумі випадково.

Ага...і автобус вам спеціально зламали якраз для цього і треба було мені обов'язково сісти саме в той автобус. :lol:
Давайте без цих конспірологій ваших уявних.
Якщо ви нарешті взялися за власне господарство - це добре, але навіщо мочити конкурентів? Покращуйте власний сервіс та автопарк, то і люди до вас потягнуться і конкурс виграєте, яким ви ще пів року тому не дуже переймалися, коли шантажували місто тим, що взагалі знімете всі свої автобуси доки вам гроші не заплатять.
Я відверто бажаю вам успіху, але хотілось би щоб ви здобували цей успіх чесною працею, не потрібно повертатись до брудних методів ведення бізнесу як за Антонюка.
Ці користувачі подякували: ATP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ATP
  • ATP аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
02 жовт. 2014 11:20 #93864 від ATP
Відповідь від ATP у темі Перевезення під питанням
Що стоється маршруту 1а - АТП приймає участь в конкурсі на перевезення. Спеціально для цього придбано 4 нових автобуси 2014 року випуску. Вибір мають зробити пасажири. Детальніше можна почитати в останньому номері газети "День за днем".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів