Перевезення під питанням

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2014 17:38 #93868 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Та могли би вже той матеріал і сюди викласти в тему, все одно він не редакційний а на правах реклами. :)
А хтось мені пояснить чому на одному маршруті не може бути декілька перевізників?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ATP
  • ATP аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
06 жовт. 2014 15:46 #93921 від ATP
Відповідь від ATP у темі Перевезення під питанням
Нове відео від МТН з аналізом перевізників, які приймають участь в конкурсі:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 жовт. 2014 17:21 #93924 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Це не аналіз:-) Класичний проплачений сюжет, де замовник виставляється в найкращому світлі. Як на мене, то пуста витрата коштів, яка на конкурс аж ніяк не вплине. Як я вже писав, ліпше ці кошти пускати на покращення своєї роботи, тоді і конкурси без проблем виграватись будуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 жовт. 2014 17:52 #93925 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням

Dj Os пише: Це не аналіз:-) Класичний проплачений сюжет, де замовник виставляється в найкращому світлі. Як на мене, то пуста витрата коштів, яка на конкурс аж ніяк не вплине. Як я вже писав, ліпше ці кошти пускати на покращення своєї роботи, тоді і конкурси без проблем виграватись будуть.

Хз... А як на мене - аналіз. Представлені обидві сторони, проведено аналіз технічних можливостей, надано можливість виступити обом керівникам. Ніхто нікому рота не закривав. А якщо хтось виглядає краще, ніж інший, то можливо так воно і є насправді? І ще цікава позиція Полодюка. При тому, що всі члени конкурсної комісії являються його підлеглими, він позиціонує себе як стороннього спостерігача, який ні на що не впливає. Ну прям дитячий садочок якийсь... )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 жовт. 2014 19:11 #93926 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням

Хз... А як на мене - аналіз. Представлені обидві сторони, проведено аналіз технічних можливостей, надано можливість виступити обом керівникам. Ніхто нікому рота не закривав. А якщо хтось виглядає краще, ніж інший, то можливо так воно і є насправді?

На перший погляд так, але відразу після його репліки йде шквал критики за стоячі місця, перевірку тех стану автобусів, а потім небезпідставний показ порушення з приводу заміни медсестри, хоча якщо відверто, то різниці немає бо все одно медогляд проводять медсестри з одного й того самого медзакладу . Криворчук на питання відповідає без підготовки, його відповіді показують без монтажу.
Коли беруть інтервью у Савчука, то видно що питання узгодженні, жодних незручних питань немає, Савчук просто дає цифри, які мають показати, яке потужне у нього підприємство, далі йде відеоряд про зкуплені 4 автобуси, які не факт, що підуть саме на цей маршрут, бо як сказав сам Савчук вони і так виграли купу конкурсів міжміського сполучення.
Так шо, як бачиш, до об'єктивного аналізу тут далеко.
Я ще раз повторюю Криворчука не захищаю, його обіцянка, шо він купить автобус якщо виграє, у мене викликає посмішку. Але сам факт проплаченого сюжету заперечувати безглуздо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 жовт. 2014 19:13 #93927 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням

Anykey пише: І ще цікава позиція Полодюка. При тому, що всі члени конкурсної комісії являються його підлеглими, він позиціонує себе як стороннього спостерігача, який ні на що не впливає. Ну прям дитячий садочок якийсь... )

Не дитячий садочок, а Закон. А щодо того, що члени комісії всі є його підлеглими у мене викликає сумніви, ти хоч знаєш хто туди входить?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 жовт. 2014 23:25 #93931 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням

Dj Os пише:

Хз... А як на мене - аналіз. Представлені обидві сторони, проведено аналіз технічних можливостей, надано можливість виступити обом керівникам. Ніхто нікому рота не закривав. А якщо хтось виглядає краще, ніж інший, то можливо так воно і є насправді?

На перший погляд так, але відразу після його репліки йде шквал критики за стоячі місця, перевірку тех стану автобусів, а потім небезпідставний показ порушення з приводу заміни медсестри, хоча якщо відверто, то різниці немає бо все одно медогляд проводять медсестри з одного й того самого медзакладу . Криворчук на питання відповідає без підготовки, його відповіді показують без монтажу.
Коли беруть інтервью у Савчука, то видно що питання узгодженні, жодних незручних питань немає, Савчук просто дає цифри, які мають показати, яке потужне у нього підприємство, далі йде відеоряд про зкуплені 4 автобуси, які не факт, що підуть саме на цей маршрут, бо як сказав сам Савчук вони і так виграли купу конкурсів міжміського сполучення.
Так шо, як бачиш, до об'єктивного аналізу тут далеко.
Я ще раз повторюю Криворчука не захищаю, його обіцянка, шо він купить автобус якщо виграє, у мене викликає посмішку. Але сам факт проплаченого сюжету заперечувати безглуздо.

Складається таке враження, шо Криворчук не лише не готовий відповідати на запитання, але й до конкурсу взагалі не готовий. І його обіцянки пустити тарантайки кожні 10 хвилин варті його ж обіцянок купити "великий автобус", якшо карта ляже. Щодо Савчука - не думаю, шо він брехав би про автобуси за два дні до конкурсу. А щодо сюжету - то він скоріше рекламний, ніж проплачений. Ніхто не заважав тому ж Криворчуку зробити свій сюжет, і показати своє бачення проблеми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 жовт. 2014 23:33 #93933 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням

Dj Os пише:

Anykey пише: І ще цікава позиція Полодюка. При тому, що всі члени конкурсної комісії являються його підлеглими, він позиціонує себе як стороннього спостерігача, який ні на що не впливає. Ну прям дитячий садочок якийсь... )

Не дитячий садочок, а Закон. А щодо того, що члени комісії всі є його підлеглими у мене викликає сумніви, ти хоч знаєш хто туди входить?

Я не знаю всіх членів комісії (можливо, ти знаєш?), але всі ті люди, що мелькнули в сюжеті, працюють в державних установах, і відповідно, прямо чи опосередковано підконтрольні меру. Вірніше, мер може мати на них вплив, хоча, в даному випадку я дуже хотів би помилятися.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 жовт. 2014 23:36 #93934 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Рекламний, проплачений...немає різниці.
Пропозиція Криворчука виглядає слабенько, погоджуюсь, але є ще один момент, чомусь в сюжеті жодного слова про це
"Господарський суд Хмельницької області ухвалою від 25.11.2013 року (справа №924/1509/13) прийняв до розгляду заяву `Приватного акціонерного товариства "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807"`, лод ЄДРПОУ `00426458` (юридична адреса: 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Лермонтова, 2) про затвердження плану санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство .
«Голос України» № 231 (5731) 6 грудня 2013р"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 жовт. 2014 08:38 #93935 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням
Важко коментувати судові справи, я не юрист. Але здається мова йде про те, що для реструктизації старих боргів АТП, яке до купівлі його Савчуком взагалі на ладан дихало, ініціює створення плану санації - фінансового оздоровлення підприємства. Це стандатна процедура для підприємства в такому стані.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.153 секунд
0
репостів
0
репостів