Під покровом ночі відправили на "антимайдан"

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 груд. 2013 01:30 #88620 від admin
В той час як звичайні мешканці Шепетівки мирно сплять, місцева влада під покровом ночі відправляє людей на провладний "антимайдан" у Києві. Нашому кореспонденту вдалось зняти на фото два автобуси, які відправлялися від музею імені М. Островського. Скільки автобусів відправили взагалом поки що невідомо.Серед людей які сідали в ці автобуси помітили як бюджетників, працівників виконавчого комітету міської ради так і молодь, скоріше за все з місцевого технікуму та медучилища. Те що люди їдуть не на екскурсію столицею, доводить фото, на яких в руках у людей партійні прапори та символіка Партії Регіонів.

Також ми помітили, що в автобуси завантажували ящики та торби, в яких більш за все знаходились продукти харчування. Судячи з цього можна припустити, що мітингувати будуть не один день. Про це говорять журналісти і з інших міст, де спостерігається така сама картина. Більшість тих, хто прийшов, неохоче розповіли журналістам про те, що вони їдуть до Києва, хто на один, хто на два дні, спати будуть в автобусах. Деякі неохоче зазначили, що їм нібито обіцяно за участь у провладних мітингах 400-500 грн. за день.

Звертаємось до наших відвідувачів сайту з проханням допомоги: якщо вам відомо більше деталей про організацію цих транферів людей з нашого міста до Києва, чи ви впізнаєте когось на світлинах нижче, будь ласка повідомте адміністрацію сайту тут shepetivka.com.ua/zvorotnii-zviazok.html, або в цій темі форуму.

Фото можна переглянути тут shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/941-...y-na-antymaidan.html
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Ёмигрант

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 груд. 2013 18:49 #88626 від Dj Os
Отак люди продають свою країну. На фото спізнав пару людей, але хочу спочатку особисто у них уточнити, шо вони можуть сказати в своє оправдання
Ці користувачі подякували: Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 груд. 2013 23:00 - 13 груд. 2013 23:00 #88630 від Lego
Почему они должны перед тобой оправдываться?)))
Останнє редагування: 13 груд. 2013 23:00 ким Lego.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2013 00:26 #88631 від Serg_Ponomarev

Lego пише: Почему они должны перед тобой оправдываться?)))

Коменты к статьям по этой теме читать одно удовольствие!!! )))))))
YurijLitvinov 00:06
Троли, не забывайте, что на майдан вышли те, кто недоволен тотальной коррупцией, воровством и произволом властей. Европа - надежда на реформы и выздоровление нашего общества, а не мечты о шаре за чужой счет. Антимайдан - принудительное сборище бесправных рабов, согнанных насильно. Даже обещанные 33 серебренника им могут не заплатить, а может это и не планируется. Если начнутся беспорядки, людей кинут и сощлются на форсмажорные обстоятельства.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2013 12:03 #88633 від Lego
А меня в последнее время радуют комментарии "нетролей")
Интересно, Пономарев или тот же Ос перед кем-то оправдывались за приверженность к евроинтеграции?
Детский сад какой-то)
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • artem
  • artem аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
14 груд. 2013 13:12 #88634 від artem
админ молодец,страна должна знать этих ПОЗОРНИКОВ,я бы для них выделил доску позора,где нибудь в нашем городе,которые продались за пару гривен,от себя могу добавить следующее - есть 100% информация что где то посреди этой недели туда возили,этими же автобусами от музея,даже школьников,думаю сейчас ситуация не изменилась,большего позора как для людей так и для действующей власти даже сложно вообразить
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2013 17:19 #88635 від Ёмигрант

admin пише: обіцяно за участь у провладних мітингах 400-500 грн. за день.

Поехать что ли с ними, водки побухать в Киеве. Беркутята - думаю не тронут... И бабла накосить заодно.....
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 груд. 2013 18:31 #88636 від Dj Os
До речі згадав один випадок. У ВК було мудило яке кругом спамило меседжами в підтримку регіонишів і всіляко гидило євромайдан. Але як тільки Дент написав шо знає хто він, де живе і працює, він одразу повидаляв всі свої меседжі, закрив профіль і лічку.
Словом лиходії бояться світла, так шо показувати їх народу просто необхідно.
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2013 21:55 #88637 від Serg_Ponomarev

Lego пише: А меня в последнее время радуют комментарии "нетролей")
Интересно, Пономарев или тот же Ос перед кем-то оправдывались за приверженность к евроинтеграции?
Детский сад какой-то)

))))) Ну какой же детский сад???
Есть человек, есть идея, есть стремление воплотить идею в жизнь, есть желание и возможность отстоять эту идею... - это нормально!!!
Недавно с одним регионалом общался на тему Евроинтеграции,кстати умнейший человек. Так каждый при своем мнении и остался и я его за это уважаю, потому как не просто рассказал мне свое виденье, а пытался и меня переубедить... Респект ему!!!
А .........., которое за 400 рэ повалило в Киев водки побухать - это не нормально!!! Где идея? Где стремление? Обосрались со своим митингом и по домам разъехались!!! "пытаюсь максимально корректно говорить" ))))
Так где здесь ..... детский сад???
Ну хоть раз в жизни попробуй ситуацию проанализировать!!!! )))))
Ці користувачі подякували: Dj Os, pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 груд. 2013 10:05 - 16 груд. 2013 10:08 #88638 від Lego

Serg_Ponomarev пише: Ну хоть раз в жизни попробуй ситуацию проанализировать!!!! )))))

Прежде чем советовать кому-то подумать, было бы полезно самому это делать.
Ведь вопрос звучит максимально просто - Почему кто-то должен оправдываться перед кем-то?
Ваша речь об идее, конечно, замечательная, и попробую Вашими же словами задать вопрос:

Есть человек, есть идея, есть стремление воплотить идею в жизнь, есть желание и возможность отстоять эту идею... - это нормально!!!

У Вас идея - евроинтеграция, у них - как написал чувак с буквой Ё, побухать да бабла зарубить.
Логично предположить, что каждый выставляет свои приоритеты в жизни.
Как видите, кому-то не нужна "далекая Европа", а нужны деньги/работа.
Как и Вы, имеют право воплотить это в жизнь.

Внимание вопрос: Почему они должны оправдываться?
Только потому, что они делают НЕ то что и Вы?
Или потому, что их идеи не столь величественны как Ваши?

Заранее спасибо за ответ!
Останнє редагування: 16 груд. 2013 10:08 ким Lego.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів