ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2009 18:59 - 04 лист. 2009 18:25 #41389 від LuK
ІНТЕРЛІНК у Шепетівці був створений LuK
Здається у нас буде міська мережа,така як у Нетішині.Тільки що повісили оголошення у мене на будинку. до речі,на нетішинськомі форумі постійно спілкується тьма людей.Правда вік форумчан підлітковий в основному... Пакет Швидкість Абонплата за місяць, грн Unlim 256/128 40,00Unlim 512/256 60,00Unlim 1024/512 80,00Unlim 2048/1024 135,00Оплата локальної мережі 15,00Локальна мережа без доступу інтренет 35 грн/місТарифи з передплаченим трафікомМініЛінк 15,00 грн.До послуги входить переплачений трафік 450 Мбайт. З 02.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 2 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,08 /Мбайт ЩомісячноСтандарт 30,00 грн.До послуги входить переплачений трафік 900 Мбайт. З 01.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 4 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,07гр/Мбайт ЩомісячноМаксиЛінк 45,00 грн.До послуги входить переплачений трафік 1500 Мбайт. З 24.00 до 8.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 5 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,06 /Мбайт ЩомісячноVIP 65,00 грн.До послуги входить переплачений трафік 2500 Мбайт. З 23.00 до 9.00 трафік рахується за коефіцієнтом 0.1. Швидкість доступу до мережі Інтернет до 6 Мбіт.сек. Вартість перевищення передплаченого трафіку 0,05/Мбайт ЩомісячноОплата за локальну мережу 15,00 грн.
Додано о 12:02
Попереднє повідомлення було написане в 11:58
Коєфф 0.1 означает что ночью в указанное время цена в 10 раз меньше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2009 19:06 #41391 від admin
Ну що ж...радує що відтепер більше людей буде користуватися інтернетом да і взагалі мережа надасть змогу більше спілкуватися самим шепетівчанам. Шкода що шепетівчани самі так і не домулись зробити мережу. Хоча може тому причиною самі шепетівчани які не дуже того і потребують. Я вже раз пробував зробити мережу між сусідніми багатоповерхівками - в підсумку відгукнулось лише пару людей з більше ніж 300 квартир

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лип. 2009 00:15 #41392 від Parawoz
Раджу дізнатись на чому вона буде побудована, якщо мережа буде зроблена на міді, то моя порада - чекайте скла. Кожна молнія і інтернету не буде, ще може мережева карта вилетіти, а то й усе залызо може згоріти. Сім років займаюсь інетом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лип. 2009 14:06 #41396 від LuK
ilink.com.ua/forum/index.php Нетішинський форум.В нас мабуть буде таке ж

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 лип. 2009 16:03 #41399 від Forester
Телефонував в офіс. Підключення буде проводитись з вересня місяця. По вулицям в залежності від кількості заявок. Зараз можна залишити контактний телефон і при підключенні вулиці з Вами звязуються. Як на мене дуже приємна новина. Нарешті в Шепетівці буде нормальна сетка.

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лип. 2009 17:14 #41401 від Parawoz
Мережа оптоволоконна чи мідна?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 лип. 2009 17:24 #41402 від Forester
Оптоволокно

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2009 15:44 #41423 від
Відповідь від у темі Відповідь: ІНТЕРЛІНК у Шепетівці
Якщо тарифи будуть такі, як у Нетішині, переходити з ADSL Укртелекому сенсу немає. На безлімітних тарифах виходить так само (з урахуванням абонентської плати 25 грн. в міс). До того ж в Укртелекомі при підключенні дінамічні IP. ilink.com.ua/index.php?do=static&page=tarif Фірма, я так зрозумів, нетішинська. Самопально зроблений сайт на безплатному двіжку багато чого говорить. Імхо, проект в Шепетівці чекає доля Уарнету та Релкому. Локальна мережа мене не цікавить - нехай дітки в контру бавляться самі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2009 20:01 #41426 від Anykey

aqua;41423 пише: Якщо тарифи будуть такі, як у Нетішині, переходити з ADSL Укртелекому сенсу немає. На безлімітних тарифах виходить так само (з урахуванням абонентської плати 25 грн. в міс). До того ж в Укртелекомі при підключенні дінамічні IP. ilink.com.ua/index.php?do=static&page=tarif Фірма, я так зрозумів, нетішинська. Самопально зроблений сайт на безплатному двіжку багато чого говорить. Імхо, проект в Шепетівці чекає доля Уарнету та Релкому. Локальна мережа мене не цікавить - нехай дітки в контру бавляться самі.

Подібний коментар від аноніма про можливо єдиного реального конкурента Укртелекому також багато про шо говорить...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2009 22:43 #41427 від
Відповідь від у темі Відповідь: ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Parawoz;41392 пише: Раджу дізнатись на чому вона буде побудована, якщо мережа буде зроблена на міді, то моя порада - чекайте скла. Кожна молнія і інтернету не буде, ще може мережева карта вилетіти, а то й усе залызо може згоріти. Сім років займаюсь інетом.

До будинків у них йде оптика (придивіться на стовбах по Проспекті), а в будинках мідь звичайно, якщо буде все виконано на професійному рівні, тоді біди чекати не прийдеться, а якщо буде зроблено так якісно, як сайт "на DLE", тоді біди чекати прийдеться..... Але мені, якщо відверто, щось це не дає втішних думок..... Як на мене, з такими тарифами, як в Нетішині, їм тут робити немає що.... Вибачте за брутальність...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.220 секунд
0
репостів
0
репостів