Новий податковий кодекс заветовано

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2010 15:41 #57042 від Dj Os
Яник таки заветував новий кодекс, але в четверг після змін подадуть ще один. До речі накінець знайшов кодекс, раджу всім почитати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2010 17:33 #57043 від odin

Dj Os;57042 пише: Яник таки заветував новий кодекс, але в четверг після змін подадуть ще один. До речі накінець знайшов кодекс, раджу всім почитати

Інший сценарій навряд чи мав би місце. Втратити таку можливість попіаритись Янику було б тупо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 лист. 2010 19:52 #57050 від
Тимошенко заявила, что третьего Майдана Янукович не переживетОб этом говорится в соответствующем заявлении лидера партии «Батькивщина» Юлии Тимошенко, распространенном пресс-службой БЮТ.«Вітаю мале підприємництво і весь український народ з перемогою – є вето на Податковий кодекс.У той же час застерігаю Януковича від косметичних правок. Позиція малого підприємництва має бути врахована цілком і повністю.Наша політична сила виступає за розробку принципово інакшого кодексу. Але вже негайно слід негайно ухвалити розроблений нами Закон, який гарантує збереження спрощеної системи оподаткування для малих підприємців, гарантує її стабільну роботу на роки вперед.Боротьба за вето на Податковий кодекс – позитивний урок для молодої української демократії. Вона демонструє те, що в країні є громадянське суспільство, здатне до відстоювання власних інтересів.Під час акції протесту ми як політична сила були разом з підприємцями. Упродовж останніх тижнів нами здобуто цінний досвід конструктивної взаємодії опозиції та громадянського суспільства. І якщо в подібний спосіб нам і надалі вдасться координувати зусилля, ми і в майбутньому зможемо примушувати владу дослухатися до думки народу.Усім стало очевидно: ця влада нічого позитивного для країни та народу не планує, свого від неї можна добитися лише силою потужного громадянського спротиву.Вдруге за останні шість років народ повстав проти Януковича – і вдруге здобув перемогу та захистив свої права за допомогою Майдану.Янукович, який із самого початку підтримував цей Кодекс, з яким на всіх стадіях розробки та ухвалення погоджували кожну кому, злякався масових протестів і наклав вето, зробивши крайніми «молодших співавторів» – Азарова й Тігіпка. Тільки слабка людина може лякливо перекладати свою відповідальність на плечі підлеглих, списувати на них власні помилки.Янукович Майдану боїться як вогню. Вже другий Майдан переміг його. Але за Податковим кодексом влада підготувала низку інших, не менш одіозних законів. І якщо вона ще раз не дослухається до думки суспільства та опозиції, буде і третій Майдан, який для Януковича може стати фатальним», – говорится в заявлении Тимошенко.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2010 22:03 - 30 лист. 2010 22:22 #57056 від LuK

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
01 груд. 2010 00:54 #57065 від GoBLin
Омг 600+ страниц, кто то осилил??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2010 07:16 #57071 від LuK
мабуть ніхто)))я сьогодні збираюсьце питання я задавала нашим мітингуючим .вони його теж ще ніасілілі)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2010 08:09 #57072 від Dentist

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2010 08:36 #57073 від KrOt

LuK;57056 пише: Допис від LuK

Не знаю хто мітингував у Києві та інших містах.Скажу за наше місто.Чесно кажучи мене прикололи деякі особистості мітингуючих місцевих бізнесменів.Знаючи їхні мільйонні обороти (а насправді вони є платниками єдиного податку і показують оборот не більше 500000:bj:),важко повірити у те що новий податковий кодекс путисть їх "по миру":bm: у крайньому випадку на один раз менше поїдуть у Турцію,Єгипет чи Європу....Мабуть поприкалуватись вийшли.....:ag:

Просто за новим законодавством єдинщики можуть оформити не більше 2 чоловік на роботу,а я знаю багато єдинщиків які мають по 5-7 людей,і що виходить,їм виганяти по 3-5 людей,і куда вони підуть,на біржу....Так що,тут палка двух кінців,просто треба робити це все поступово,а не кординальною.....Це моя думка:be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2010 09:06 - 01 груд. 2010 09:10 #57074 від LuK

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 груд. 2010 09:42 #57075 від ZzZ
це ще не все ... вето накладено .це добре ... але верховна рада , після маленьких косметичних поправок може подолати вето ... рослаблятись рано.

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів