Новий податковий кодекс заветовано

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 груд. 2010 00:14 #57522 від odin
Поправлю Сімбіоза:

Symbioz;57520 пише: ... працівник (додам - "офіційно оформлений") має зі своєї зарплатні сплачувати близько 20% різних податків,

не близько 20% а близько 55% від суми ЗП. Це якщо ще не врахувати суму ПДВ, яку ми сплачуєм, кожного разу купуючи товари (не всі звичайно, але багато)

Symbioz;57520 пише: ПП-шник зі своїх доходів (які можуть, вже згідно нового кодексу, сягати до 300000 грн. на рік).

до 500 000 грн. для фізосіб.

Symbioz;57520 пише: Кодекс не поганий своєю "уравниловкой"

В чому саме полягає "уравняловка" в новому кодексі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2010 07:14 #57523 від Symbioz

odin;57522 пише: Поправлю Сімбіоза:не близько 20% а близько 55% від суми ЗП. Це якщо ще не врахувати суму ПДВ, яку ми сплачуєм, кожного разу купуючи товари (не всі звичайно, але багато) до 500 000 грн. для фізосіб.В чому саме полягає "уравняловка" в новому кодексі?

1. Надалі ПДВ сплачують і працівник і ПП-шник - тут вони на рівних.2. Якщо знімуть вето - стане 300000 (я взяв цю суму для прикладу).3. Я пояснив в своєму пості - урівніловка між звичайним працівником і ПП-шником, щодо відсотків ставки податку.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 груд. 2010 10:19 #57528 від odin

Symbioz;57523 пише: 1. Надалі ПДВ сплачують і працівник і ПП-шник - тут вони на рівних.

це суті не міняє. все одно офіційно працевлаштований працівник сплачує ~55% а не 20%. Без ПДВ

Symbioz;57523 пише: 2. Якщо знімуть вето - стане 300000 (я взяв цю суму для прикладу).

хто зніме? і навіщо?а якщо повернуть кріпосне право? можна було б навести для прикладу

Symbioz;57523 пише: 3. Я пояснив в своєму пості - урівніловка між звичайним працівником і ПП-шником, щодо відсотків ставки податку.

Symbioz;57523 пише: Кодекс не поганий своєю "уравниловкой", а саме: чому працівник (додам - "офіційно оформлений") має зі своєї зарплатні сплачувати близько 20% різних податків, а ПП-шник зі своїх доходів (які можуть, вже згідно нового кодексу, сягати до 300000 грн. на рік) може сплачувати лише 200 грн+320 грн (пенс.)? А?Здається несправедливо... Проста арифметика вам покаже, що працівник із нарахованою зарплатнею 2500 грн. за рік сплачує таку саму суму податків, що і ПП, який отримає 299999грн. прибутку. При цьому в одного на руках залишиться всього 24000 грн., в іншого 294000 грн.

то в чому, все таки уравніловка?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2010 21:57 #57572 від Symbioz

odin;57528 пише: це суті не міняє. все одно офіційно працевлаштований працівник сплачує ~55% а не 20%. Без ПДВхто зніме? і навіщо?а якщо повернуть кріпосне право? можна було б навести для прикладуто в чому, все таки уравніловка?

Ну МЛЯ, Ярік, навчись читати, розуміти і саме головне прислуховуватись до постів інших користувачів. Повір мені всі інші, крім тебе, теж розумні люди і мають свою думку, яку висловлюють на форумі, а не намагаються її оскаржити тим самим зробивши собі репутацію кількістю дописів (до речі я це вже про тебе писав). Безпідставне оскарження це дія флудерів.А тепер суттєво:1. І ПП-шники і працівники сплачують ПДВ при купівлі товару - тому до чого твій вислів щодо суті сплати ПДВ???2. При чому тут кріпосне право, якщо я навів приклад на найменьший прибуток ПП-шника (згідно нового кодексу). Міг би невести існуючий - 500000 грн., проте і 300000 грн. дає уяву про те що будь який ПП-шник (в т.ч. і я) отримує більший прибуток в % !!!!! ніж найманий робітник. Це є і відповіддю на третє заперечення для тих хто не вміє рахувати.Ти уявляєш Odin, ти не Один - нас багато і в кожного з нас своя думка, до якої необхідно ставитись не стільки поважливо, скільки з розумінням, щоб не перетворювати дискуссію на флуд. Соромно для дорослого користувача форуму:bq:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2010 22:53 #57574 від Lego

odin;57518 пише: Наша ж психологія (під "наша" я не маю на увазі якесь абстрактне поняття, типу всі (погані) крім мене) абсолютно протилежна - підприємець, який має декілька магазинів, два десятки найманих неофіційних працівників і заробляє від 30 тис.міс - і платить при цьому 200 грн. податку - без іронії молодець.

Ну не такая уж и противоположная на самом деле... в России таких же "товарищей" найдется не мало...Вот только не пойму в чем он молодец? В том что нае**ал государство в виде коррумпированных чиновников и обеспечивает самостоятельно свою не бедную старость (при условии что не "спалят")? Дак много ума чтобы набрать "серых" работников и платить гроши налогов НЕ нужно. Только видимо данный "молодец", кроме как за свою задницу, ни о чем не грузится. Иначе он бы подумал, что тем же "серым" работникам нужна пенсия... все мы не вечные как никак. А тут получается он типа изволил милость сделать, приняв людей на работу, в то время как о их больничных и пенсионных проблемах даже думать не хочет. Мол и так работой обеспечил...А потом мы плюемся: в школах поборы, в больнице еще больше, про универы молчу, вода из крана ржавая, а теплаяя только по выходным, цены на газ подняли и т.д.Короче я понял одно из вышесказанного - если желание платить налоги у кого-то и появится, то не раньше чем поборят коррупцию... а это, видимо, в ближайшие 10 лет Украине и не только не грозит. Поэтому имеет то, что имеем...Не понял, правда, на счет банковских депозитов... налоги с процентов снимать хотят или как?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 груд. 2010 23:06 #57575 від Dj Os
Саме так...до 5 % здається. Це взагалі ноу-хау наше, ніде в світі такого немає. Отримав ти зарплату, сплатив 55% податків, поклав собі на чорний день, так вони ще 5% зтянуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 груд. 2010 00:16 - 16 груд. 2010 00:19 #57577 від odin

Lego;57574 пише: Ну не такая уж и противоположная на самом деле... в России таких же "товарищей" найдется не мало...Вот только не пойму в чем он молодец? В том что нае**ал государство в виде коррумпированных чиновников и обеспечивает самостоятельно свою не бедную старость (при условии что не "спалят")?

В 1980-х роках Перу, будучи по рівню корупції і неадекватності податкової системи на рівні як Україна зараз, зуміла вдало реформуватися, і зараз в рейтингу легкості ведення бізнесу ця країна займає 36-е місце (Україна 145-е).А податкова система там на 86-у місці (В нас 181). Прорив Перу в великій мірі завдячує діяльності Ернандо де Сото. Внн довів, що тіньова економіка в країнах третього світу це не зло, а практично єдиний спосіб не померти з голоду 50% населення і вижити дрібним підприємцям, які працюючи чесно не змогли б конкурувати з великими компаніями.(на сьогодні Україну від країн третього світу відрізняє лише(!) один формальний показник співвідношення ЗВ та ВВП - кому цікаво)

Lego;57574 пише: Вот только не пойму в чем он молодец?

Принаймні в тому, що за таких нелюдських умов зумів забезпечити собі і своїй родині нормальне життя. І дати хоча б якусь роботу тим, хто її потребує. І причому іноді платить краще, ніж на офіційній роботі - хочеш - сам плати відрахування в пенсійний і забезпечуй собі пенсію.

Symbioz пише: Безпідставне оскарження це дія флудерів.

Яке безпідставне оскарження? Ти про що. Понаписував фігні з розряду "чув звін", я поправив - і це безпідставне оскарження?Те що загальне відрахування не 20% а 55% -- це безпідставно? (а разом з ПДВ це 55% + 16,6% від вартості всіх придбаних товарів. Ну то й що, що сплачують всі, навів, щоб побачили рівень заподаткованості)(кому цікаво, чому 16,6% а не 20% я поясню)Те, що поправив твої 300 штук (які пару днів побули проектом) на реальні 500, які вступають в дію з 1.01.2011 це теж безпідставно?Те що попросив пояснення, де твоя класна уравніловка в новому ПК?то цього так ніхто і не побачив.Факти, дарагой!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 груд. 2010 21:43 #57630 від odin

Dj Os;57575 пише: Саме так...до 5 % здається.

5% на відсотки з депозитів. Але в дію вступить лише з 2015р.

Dj Os;57575 пише: Це взагалі ноу-хау ...

цей пункт з'явився ще в законі "Про податок з доходів фізичних осіб" 2003 року, тоді планувалось розпочати оподаткування з 2005 року, потім перенесли на 2010 р. В 2008 р., через кризу перенесли на 2013 рік. Ну і вже зараз на 2015.

Dj Os;57575 пише: ...наше, ніде в світі такого немає...

є. В Росії - 35%, але під оподаткування попадають не всі депозити.

Dj Os;57575 пише: ... сплатив 55% податків, поклав собі на чорний день, так вони ще 5% зтянуть.

5% від зароблених відсотків. тобто, поклав 100 грн. під 20% річних. В кінці року заробив 20 грн., і з них заплатив 1 грн. податку (20 * 0,05)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 груд. 2010 22:21 #57635 від Lego
5% все-таки не 35% )))Odin немного опередил меня... нужно уточнить %% в Швейцарии)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 груд. 2010 22:36 #57637 від odin

Lego;57635 пише: 5% все-таки не 35% )))Odin немного опередил меня... нужно уточнить %% в Швейцарии)))

теж 35% ( swissaccount.ru/ )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів