Грабіжники увірвались в квартиру

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
04 серп. 2011 17:27 #69185 від ZzZ

Femida;69182 пише: Хлопці мають бути покарані за ті епізоди злочину, які вони дійсно скоїли, а не за ті які їм приписали. З часом, можливо, ви зрозумієте, що я маю на увазі, але зрозумієте тільки тоді, коли на місті підсудних опинитесь ви, а можливо ваші рідні чи друзі - а покази проти вас будуть на 70% брехнею.

ага __це тіпа згвалтував гвалтівник жінку ,але всунув член не повністю а всього навсього на 30% відсотків ,то треба й судити за 30% ___ тому що було недозгвалтування на 70 % __так ??? :be:писав писака__

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 18:16 #69191 від Anareta

Femida;69161 пише: Розбійників було 4, а не 7... Потерпілим було завдано легких тілесних ушкоджень... Ноутбуки повернули, виплатили чималі грошові компенсації... Відбувся суд, винесли вирок... Але ви не можете уявити собі як було огидно дивитися на "потерпілих" які посміхаються дивлячись як плачуть батьки і друзі горе-розбійників та й самі розбійники не втримали сліз... Трьох хлопців яких засудили я добре знаю і можу про них сказати лише хороші слова, вони ніколи не приймали у часть у бійках, не були помічені у порушеннях порядку чи закону, вони ніколи не стояли на обліку в міліції... Судове засідання зробили показовим і хлопців судили ніби невиправних рецидивістів, що мають не одну відсидку, а все через той клятий ніж про який розказали обкуряні "потерпілі". Ножа і масок не було!!!! Нехай потерпілі скажуть для чого вони фотографуються у масках і виставляють дані фото у соціальній мережі. Пишу дане повідомлення і сподіваюсь, що його прочитають "потерпілі". Скажіть будь-ласка, вас совість не мучить через те що хлопців відправили на зону через ваші покази більшість з яких брехня???

Звичайно, мучить. Треба було ще допомогти виносити, визвати таксі і грошей на дорогу дати. А то глянь, яка мразота - посміхаються! Всього-то - знайшли вкрадене, дали компенсацію та впіймали та засудили тих хто наніс їм "легкіх тілесних ушкодженнь". Яке право ці потерпілі мають посміхатися, коли судять таких классних поцанів, яких ти ще й знаєш?

З часом, можливо, ви зрозумієте, що я маю на увазі, але зрозумієте тільки тоді, коли на місті підсудних опинитесь ви, а можливо ваші рідні чи друзі - а покази проти вас будуть на 70% брехнею.

З мене досить того що я була на місці жертви, зі струсом мозку, який лікувала два тиждні в травматології і тиждень дома. Це, до речі, теж вважається всього-навсього "легким тілесним ушкодженням", хоча людина навіть ходити нормально деякий час не може, в голові паморочиться. Не знаю, ким треба бути щоб жаліти таку наволоч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 18:21 #69192 від Femida
Таке враження, що ви взагалі не розумієте про що я пишу!!! Через те що наплели про ніж змінилася стаття грабіж на розбій. Ви розумієте, що це різні злочини??? І терміни відбування покарання різні. Дійшло вам нарешті?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 18:27 #69193 від Anareta
Те що ножа не було - це бідні злодюги мамою поклялися?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 18:39 #69194 від Femida

Anareta;69191 пише: ...коли судять таких классних поцанів, яких ти ще й знаєш?

Так я знаю цих пацанів і жодного разу не пошкодувала про те, що я їх знаю. І на даний час мене хвилює те, якими вони вийдуть з місць позбавлення волі і чи будуть вони вірити людям і правосуддю після даного випадку.
Додано о 18:39
Попереднє повідомлення було написане в 18:34

Anareta;69193 пише: Те що ножа не було - це бідні злодюги мамою поклялися?

Ні, не мамою поклялись. Просто навіть після побиття у відділку вони сказали, що ножа не було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 18:43 #69196 від LuK
не захищаю ні одну сторону не іншу. хлопці дійсно через дурість зламали собі життя. І тюрма їх не виправить, а навпаки,вернуться звідти іншими людьми.змінившись не в кращу сторону.це 100%. така наша система. а скільки років ув"язнення їм дали ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 18:48 #69197 від Femida

LuK;69196 пише: хлопці дійсно через дурість зламали собі життя. І тюрма їх не виправить, а навпаки,вернуться звідти іншими людьми.змінившись не в кращу сторону.це 100%. така наша система.

Цілком погоджуюсь ... Термін достатній, щоб зламати життя... Двом хлопцям по 4 роки, одному 2 роки 6 місяців

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 18:49 - 04 серп. 2011 18:51 #69198 від LuK
судити зі сторони легше всього.але де гарантії, що завтра хтось з вас не опиниться серед підсудних чи потерпілих.тоді ви зовсім по іншому будете дивитись на подібні ситуації. співчуваю і стороні потерпілих,і стороні обвинувачених... Хто стикався з нашою системою правосуддя - мене зрозуміє...
Додано о 18:49
Попереднє повідомлення було написане в 18:48
якщо це перша судимість,то вони цілком реально можуть вийти по амністії. але трошки тре буде посидіти....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 18:52 #69200 від Alois

LuK;69198 пише: судити зі сторони легше всього.але де гарантії, що завтра хтось з вас не опиниться серед підсудних чи потерпілих.тоді ви зовсім по іншому будете дивитись на подібні ситуації. співчуваю і стороні потерпілих,і стороні обвинувачених... Хто стикався з нашою системою правосуддя - мене зрозуміє...


Додано о 18:49
Попереднє повідомлення було написане в 18:48
якщо це перша судимість,то вони цілком реально можуть вийти по амністії. але трошки тре буде посидіти....

посЕдіти...)))

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 18:57 #69201 від Femida

Alois;69200 пише: посЕдіти...)))

Стаття розбій не підпадає під амністію

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів