Грабіжники увірвались в квартиру

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 серп. 2011 16:21 #69034 від Alois

LuK;69032 пише: а вдруг один поламається)))

:bj::bj::bj:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 серп. 2011 16:24 #69036 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 13:03 #69161 від Femida
Розбійників було 4, а не 7... Потерпілим було завдано легких тілесних ушкоджень... Ноутбуки повернули, виплатили чималі грошові компенсації... Відбувся суд, винесли вирок... Але ви не можете уявити собі як було огидно дивитися на "потерпілих" які посміхаються дивлячись як плачуть батьки і друзі горе-розбійників та й самі розбійники не втримали сліз... Трьох хлопців яких засудили я добре знаю і можу про них сказати лише хороші слова, вони ніколи не приймали у часть у бійках, не були помічені у порушеннях порядку чи закону, вони ніколи не стояли на обліку в міліції... Судове засідання зробили показовим і хлопців судили ніби невиправних рецидивістів, що мають не одну відсидку, а все через той клятий ніж про який розказали обкуряні "потерпілі". Ножа і масок не було!!!! Нехай потерпілі скажуть для чого вони фотографуються у масках і виставляють дані фото у соціальній мережі. Пишу дане повідомлення і сподіваюсь, що його прочитають "потерпілі". Скажіть будь-ласка, вас совість не мучить через те що хлопців відправили на зону через ваші покази більшість з яких брехня???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 13:11 #69162 від odin
я правильно зрозумів - грабіжники добрі а потерпілі злі?За те що завдали лише легкі тілесні ушкодження, повернули вкрадене, ніколи до цього не сиділи і всплакнули в суді?З такою мораллю зрозуміло, чому в нас президент - колишній в'язень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 13:22 #69163 від Dentist
Правильно сказав Одін, як не як, а злочин був зроблений, а якщо б їх не знайшли, то що, зійшло їм би це з рук.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 13:56 - 04 серп. 2011 14:27 #69165 від LuK
при чому був зроблений груповий розбійний напад .а за таке по головці не погладятьа багато дали? мабуть грошей не вистачило на норм.адвоката та щоб "домовитись"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
04 серп. 2011 14:08 #69167 від ZzZ

Femida;69161 пише: Розбійників було 4, а не 7... Потерпілим було завдано легких тілесних ушкоджень... Ноутбуки повернули, виплатили чималі грошові компенсації... Відбувся суд, винесли вирок... Але ви не можете уявити собі як було огидно дивитися на "потерпілих" які посміхаються дивлячись як плачуть батьки і друзі горе-розбійників та й самі розбійники не втримали сліз... Трьох хлопців яких засудили я добре знаю і можу про них сказати лише хороші слова, вони ніколи не приймали у часть у бійках, не були помічені у порушеннях порядку чи закону, вони ніколи не стояли на обліку в міліції... Судове засідання зробили показовим і хлопців судили ніби невиправних рецидивістів, що мають не одну відсидку, а все через той клятий ніж про який розказали обкуряні "потерпілі". Ножа і масок не було!!!! Нехай потерпілі скажуть для чого вони фотографуються у масках і виставляють дані фото у соціальній мережі. Пишу дане повідомлення і сподіваюсь, що його прочитають "потерпілі". Скажіть будь-ласка, вас совість не мучить через те що хлопців відправили на зону через ваші покази більшість з яких брехня???

нічого абсолютно нас не мучить__і взагалі прокурор добрий попався ... треба було тих трьох "бідних ,нещасних" розстріляти :af:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 14:47 #69171 від Alois

odin;69162 пише: я правильно зрозумів - грабіжники добрі а потерпілі злі?За те що завдали лише легкі тілесні ушкодження, повернули вкрадене, ніколи до цього не сиділи і всплакнули в суді?З такою мораллю зрозуміло, чому в нас президент - колишній в'язень.

А мер - майбутній...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2011 16:10 #69182 від Femida
Хлопці мають бути покарані за ті епізоди злочину, які вони дійсно скоїли, а не за ті які їм приписали. З часом, можливо, ви зрозумієте, що я маю на увазі, але зрозумієте тільки тоді, коли на місті підсудних опинитесь ви, а можливо ваші рідні чи друзі - а покази проти вас будуть на 70% брехнею.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 17:01 #69183 від odin

Femida;69182 пише: ... зрозумієте тільки тоді, коли на місті підсудних опинитесь ви, а можливо ваші рідні чи друзі ...

так і знав, що таку фігню хтось напише.Може ви теж когось зрозумієте, або зміните свою думку, коли пару тіпочків надають вам, а можливо вашим рідним і друзям, по голові, і відберуть мобільний, гаманець (ноутбук).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів