Грабіжники увірвались в квартиру

Більше
31 бер. 2011 18:42 #63618 від Femida
Шановні перш ніж обговорювати дану тему на форумі дізнайтесь спочатку достовірну інформацію про даний злочин і не будьте як баби -пліткарки, а на рахунок хлопців, яких ви кажете, що зловили за даний злочин то поки їхню вину не визнав суд вони є просто підозрювані. І будь-ласка пам'ятайте стару приказку: От тюрьмы и от сумы не зарекайтесь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2011 19:00 #63619 від IIIkinep
я знаю друге прислівя ."От тюрьмы и от сумы откупаються"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2011 19:08 #63622 від T-S

Femida;63618 пише: поки їхню вину не визнав суд вони є просто підозрювані.

Це якщо доказів немає то підозрюванні. А так є ще поняття обвинуваченні і підсудні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2011 22:19 #63715 від Femida
[/COLOR]

T-S;63622 пише: Це якщо доказів немає то підозрюванні. А так є ще поняття обвинуваченні і підсудні.

стаття 62 Конституції України. Особа вважається невинуватою у вчинені злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 квіт. 2011 23:02 #63739 від LuK
у конституції все гарно пишеться,особливо що освіта та медицина у нас безкоштовна:ca: але як правило,вина вже доказана у досудовому слідстві....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 квіт. 2011 12:33 #63868 від MMM18051991

Lego;62267 пише: А я думаю что у вас кишка НЕ тонка только на ботанов... и что теперь? Померяемся п*ськами?Только когда все-таки что-то "ошибочно" сломается, то можно сказать, что это в целях профилактики наркомании)

та шо там з тобою мірятися. Бот якийсь завісає вєчно в інтернеті!корчить з себе шось...тоже, мля, умнік найшовся.
Додано о 12:33
Попереднє повідомлення було написане в 12:32

Femida;63618 пише: Шановні перш ніж обговорювати дану тему на форумі дізнайтесь спочатку достовірну інформацію про даний злочин і не будьте як баби -пліткарки, а на рахунок хлопців, яких ви кажете, що зловили за даний злочин то поки їхню вину не визнав суд вони є просто підозрювані. І будь-ласка пам'ятайте стару приказку: От тюрьмы и от сумы не зарекайтесь

+1:bi::bi::bi::bi:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 квіт. 2011 15:01 #63884 від Dentist
MMM18051991, глядя на твой ник можно прикинуть что цифры это дата рождения, а МММ это фанат Марводия (создатель финансовой пирамиды МММ), выходя из этого, можно так же предположить что у тя креатива не хватает даже на ник, тем более вести достойно дискуссию, у вас сразу в посте идет оскорбление.Думаю перед тем как говорить про человека (в данном случае за Lego) нужно хоть немного узнать за него, а только ПОТОМ говорить кто он и чем страдает

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лип. 2011 21:36 #68983 від kredit

Dentist;63884 пише: MMM18051991, глядя на твой ник можно прикинуть что цифры это дата рождения, а МММ это фанат Марводия (создатель финансовой пирамиды МММ), выходя из этого, можно так же предположить что у тя креатива не хватает даже на ник, тем более вести достойно дискуссию, у вас сразу в посте идет оскорбление.Думаю перед тем как говорить про человека (в данном случае за Lego) нужно хоть немного узнать за него, а только ПОТОМ говорить кто он и чем страдает

А як тут можна дізнатися про дописувачів ? тож все анонімно, ні як звати ні де живе:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лип. 2011 21:49 #68986 від LuK
помиляєтесь)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
31 лип. 2011 11:39 #68991 від GoBLin

kredit;68983 пише: А як тут можна дізнатися про дописувачів ? тож все анонімно, ні як звати ні де живе:af:

Узнать можно все))) даже с какой квартиры писали это сообщение ;) если сильно захотеть и соблазнить админа xD

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів