Акція протесту

Більше
11 серп. 2016 20:46 #108189 від -lK--odnoklassniki
Відповідь від -lK--odnoklassniki у темі Акція протесту
" КРОТ "......це яким же місцем люди думають????читаєшь ось такі усілякі нісенітнеці. і думаєшь " Чи то дійсно світ навиворіт став?????" При чому тут батьки, учні і педагоги?".....Чувак. ти десь башкою вдарився?????На то це і школа, що тут є УЧНІ, БАТЬКИ, і, в першу чергу педагоги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!В тому і справа. що директора має призначати Управління Освіти!!!!...А не Полодюк знайомити начальника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ з своєю протеже в своєму кабінеті"""""Я знала з уроків біології, що КРОТИ сліпі...але не думала, що настільки...!!! :oops: :whistle: :whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 серп. 2016 21:37 #108190 від -lK--odnoklassniki
Відповідь від -lK--odnoklassniki у темі Акція протесту
А тепер, пане Островський, напишу все, що думаю(якщо коментар не заспамите).....
Відбулася сесія, на яку, доречі, Вас запрошували.....ну Ви проїгнорили запрошення(хоча сподівалася, що людина, яка висвілює події, які в місті відбуваюься, буде там присутня)......І що ми побачили....Полодюка, який сміявся зі всіх виступів(траур мабуть вже минув)......Ми побачили оце незаконне призначення на свої очі, коли з 29 присутніх на сесії депуататів за відміну рішення про призначення Маслій проголосувало 16......ну і рішення не приняли, але коли сесійну залу 13депутатів покинули, то рішення приймалися, бо був кворум....про що далі говорити......Я побачила депутаів в роботі. і добре тепер усвідомила, хто дійсно відстоює права ГРОМАДИ, а хто просто маленький пшик, який навіть сказати " УТРИМАВСЯ", говорив тишком-нишком, собі під ніс, щоб ніхто не чув....Як правильно зауважили депутати Фьодоров і Костюк....і Синюта і Пустовойт " Голосніше-люди маюь знать, за кого голосували", " Родина должна знать своих героев в лицо" .......Оті ганебні листівки, відеозвернення....і оте, " САМЕ СМІШНЕ", відеозвернення педагогів-пенсіонерів школи, на яке дуже правильно був коментар Ольги Євгеніївни " Старый конь борозды не испортит"........Це ось в такому лайні живе наше маленьке село Шепетівка, а ми хочемо, щоб щось змінилося в верхах.....((((А тепер про Маслій....думаю, це якою ж має бути людина, щоб працювати в колективі, де з тобою люди працювати не хочуть, бо вже знають, з ким працювати доведеться(((Мабуть ця посада багато коштувала......Ганьба Голові, якого ГРОМАДА обрала очільником міста......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 серп. 2016 09:23 #108195 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Є закон. Якщо рішення незаконне - оскаржуйте його в суді.
Але в суд ви подавати не будете, бо чудово знаєте, що процедура не була порушена. Це все пусті балачки.
Якби Полодюк особисто, всупереч процедурі, видав постанову якусь про призначення директора школи - це було б незаконно. А так є, очевидно, подання від управління освіти.
Депутати не підтримали, більшість - це 18 депутатів + мер. Про те, що якісь рішення приймались, коли вийшло 13 депутатів - відверта брехня.
Вся ця історія - особистий конфлікт між Піонтковською та Маслій, які сиділи в одному кабінеті, а потім, напевно, розсварилися.
Взагалі, аргументи Піонтковської трохи дивні: "А чому не мене?"
Коли директор чи начальник управління освіти обирає, наприклад, завуча в школу - вони ж не призначають автоматично саме того, хто має найвищу категорію. Таких в школі може чоловік 5 чи 10. Обирають не тільки з огляду на кваліфікацію, а, в тому числі, дивлячись на багато інших чинників: особисті якості і тому подібне. І ніхто нікому не пояснює, чому обрали саме того а не іншого.
Цей конфлікт показав, що Піонтковська має скандальний характер, і навіть через це не може бути директором. Прикривається колективом, який обзвонювали та викликали з відпусток на мітинг.
Якби вона робила все по закону - вона б просто подала позов до славутського суду з проханням призупинити дію рішення про призначення Маслій до розгляду справи. Якби там були порушення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 серп. 2016 14:05 #108199 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Акція протесту
це тільки наші вчителі можуть писати,що школа-це батьки.Запомніть,що школа це-вчителі,а батьки мають працювати за освітою або за фахом, напридумали собі .Я вже писав,що у Іспанії,наш земляк,прийшов до школи перевірити як навчається його дочка.То до нього вибігли вчителі і директор,у них не принято,щоб батьки до школи ходили,вони його три рази перепитали чи нічого не трапилося.А у нас вчителі (не всі),переступивши поріг школи,кричать,здавайте кошти на ремонт школи і класу.Таке враження що не діти навчаються,а варвари,які все псують і ламають.Любі вчителі, робіть свою роботу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 серп. 2016 19:09 - 12 серп. 2016 19:10 #108212 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

✔ Ổ∫lﻉपКα ) пише: А тепер, пане Островський, напишу все, що думаю(якщо коментар не заспамите).....
Відбулася сесія, на яку, доречі, Вас запрошували.....ну Ви проїгнорили запрошення(хоча сподівалася, що людина, яка висвілює події, які в місті відбуваюься, буде там присутня)......І що ми побачили....Полодюка, який сміявся зі всіх виступів(траур мабуть вже минув)......Ми побачили оце незаконне призначення на свої очі, коли з 29 присутніх на сесії депуататів за відміну рішення про призначення Маслій проголосувало 16......ну і рішення не приняли, але коли сесійну залу 13депутатів покинули, то рішення приймалися, бо був кворум....про що далі говорити......Я побачила депутаів в роботі. і добре тепер усвідомила, хто дійсно відстоює права ГРОМАДИ, а хто просто маленький пшик, який навіть сказати " УТРИМАВСЯ", говорив тишком-нишком, собі під ніс, щоб ніхто не чув....Як правильно зауважили депутати Фьодоров і Костюк....і Синюта і Пустовойт " Голосніше-люди маюь знать, за кого голосували", " Родина должна знать своих героев в лицо" .......Оті ганебні листівки, відеозвернення....і оте, " САМЕ СМІШНЕ", відеозвернення педагогів-пенсіонерів школи, на яке дуже правильно був коментар Ольги Євгеніївни " Старый конь борозды не испортит"........Це ось в такому лайні живе наше маленьке село Шепетівка, а ми хочемо, щоб щось змінилося в верхах.....((((А тепер про Маслій....думаю, це якою ж має бути людина, щоб працювати в колективі, де з тобою люди працювати не хочуть, бо вже знають, з ким працювати доведеться(((Мабуть ця посада багато коштувала......Ганьба Голові, якого ГРОМАДА обрала очільником міста......

Пані Квятківська, за вашою логікою у Верховній Раді Закони можна було би приймати по п'ятницям 50-ма голосами із 450. Ви хоч іноді думаєте перед тим як писати щось? Хоча знаєте, досить, не хочу приймати участь у вашому "г**номєтатєльстві". Все що я хотів сказати, я сказав тут shepetivka.com.ua/statti/osvita/3045-yak...putatsii-zosh-1.html
Можете продовжувати тут далі, але вже без мене. Ви лише не забувайте, що рано чи пізно всі заспокояться, а от за свої слова буде соромно, звичайно якщо совість є. Адіос
Останнє редагування: 12 серп. 2016 19:10 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 21:05 #108218 від Galyna Piontkovska
Відповідь від Galyna Piontkovska у темі Акція протесту
Шановний Олександре!
Ви,дійсно, хоча і знайомі зі мною, зовсім мене не знаєте:
1.я ніколи не не опущуся до того, щоб хоч якось піднімати людей заради своїх інтересів. На жаль, а може бути, на щастя, не так вихована;
2. мої діти - це мої діти, до того ж випускники 1-ої школи, тому в їх порядності, чесності і справедливості навіть не сумнівайтеся. Прикро стало за маму. А Ваша, яку я знаю і поважаю, не заслуговує Вашої підтримки? Може, ми не будемо сім'ї втручати в ці розбірки? До речі, свій перший і останній лист на форумі я попросила опублікувати саме Олену, бо не знала, чи зможу зробити це сама.
Не треба ніяких конспірологіїй, все набагато простіше:
1.діректорскіх амбіцій у мене не було;
2. призначення М.П.М. все-таки було дивним і неоднозначним, і пан мер до всіх призначень, дивних і неоднозначних, має відношення;
3. не хочу і не буду брати участь в "жіночих" розборках, хоча мені є що сказати.
​ Сашко, не може бути правди на стороні людини, за яким бруд, плітки, анонімки, ганебні брехливі ролики.
​ А тепер як учитель літератури, до слова: ніколи прогресивні журналісти і письменники не служили так беззавітно владі. Будьте пильні.
​ За мою честь і репутацію не переживайте. Розумні і критично мислячі люди теж все розуміють. Сподіваюся, мою відповідь опублікуєте там же, де і свій коментарій .
​Знову прошу відправити своє послання дочку, яку люблю, якої пишаюся і захоплююся. До речі, як і іншу.

Г.Р.Піонтковська

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 серп. 2016 22:58 #108220 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
Все, срачу кінець?
"Як правильно зауважили депутати Фьодоров і Костюк....і Синюта і Пустовойт " а цих може в ранг святих запишемо?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 23:08 #108221 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Dentist пише: а цих може в ранг святих запишемо?

Час покаже. Може, і запишемо.
Ці користувачі подякували: -lK--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 серп. 2016 23:09 #108222 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
В наш час, лише посмертно записують в такі ранги

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 23:11 #108223 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Dentist пише: В наш час, лише посмертно записують в такі ранги

Ну.... Теж варіант))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів