Акція протесту

Більше
12 серп. 2016 23:24 #108224 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Є закон пише: Якби Полодюк особисто, всупереч процедурі, видав постанову якусь про призначення директора школи - це було б незаконно. А так є, очевидно, подання від управління освіти.

Взагалі-то те що було трошки не так визнає навіть сам пан Островський (а це вже показник):

Щоправда тут виринає ще один не дуже приємний момент - чому цими процесами займається міський голова, а не начальник управління освіти Тихончук Людмила Іванівна? Згідно положення мер лише погоджує кандидатуру, а призначати має саме відділ освіти. Судячи із коментарів чиновників відбулось все навпаки.

"Коментарі чиновників" в даному випадку - слова самої Тихончук. Але чогось він це називає не порушенням закону, а всього-навсього "не дуже приємним моментом".
Ці користувачі подякували: shygirl, -lK--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 23:28 #108225 від -lK--odnoklassniki
Відповідь від -lK--odnoklassniki у темі Акція протесту
Галина Рафиковна, Вы знаете, и читала я эти комментарии...и думала написать ответ, но у меня очень умный директор на работе(кстати напишу тем, кто думает. что я педагог-нет....это Кроту ответ)....у него (моего директора), есть очень умная фраза, " Не оправдывайся, если не виноват".Нет смысла отвечать людям,кто действительно вот здесь защищает чьи то интересы за деньги(((Это гадко и мерзко((Галина Рафиковна, мы Вас любим, дети, родители, выпускники Первой школы и Ваши коллеги(я думаю Вы в этом убедились и сами....я видела учителей из своей Родной школы, которые пришли поддержать Вас....это ж как Вы их " СИЛОЙ ЗАГОНЯЛИ"......Бред бредом....Даже не тратьте своё время и здоровье на всю эту всю фигню, что тут пишут.ВЫ СЕРДЦЕ ПЕРВОЙ ШКОЛЫ!!!!!!!МЫ ВАС ЛЮБИМ!!!!!Оля К.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 серп. 2016 23:31 #108226 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту

✔ Ổ∫lﻉपКα ) пише: Галина Рафиковна, Вы знаете, и читала я эти комментарии...и думала написать ответ, но у меня очень умный директор на работе(кстати напишу тем, кто думает. что я педагог-нет....это Кроту ответ)....у него (моего директора), есть очень умная фраза, " Не оправдывайся, если не виноват".Нет смысла отвечать людям,кто действительно вот здесь защищает чьи то интересы за деньги(((Это гадко и мерзко((Галина Рафиковна, мы Вас любим, дети, родители, выпускники Первой школы и Ваши коллеги(я думаю Вы в этом убедились и сами....я видела учителей из своей Родной школы, которые пришли поддержать Вас....это ж как Вы их " СИЛОЙ ЗАГОНЯЛИ"......Бред бредом....Даже не тратьте своё время и здоровье на всю эту всю фигню, что тут пишут.ВЫ СЕРДЦЕ ПЕРВОЙ ШКОЛЫ!!!!!!!МЫ ВАС ЛЮБИМ!!!!!Оля К.

просльозився...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 23:46 - 12 серп. 2016 23:47 #108227 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту
А домовьтесь зразу всі і поставте мені репутацію мінус п'ять, я ж проти "правильної" лінії? Бо ці мінусування по одному якось по-дитячому виглядають.. Або попросіть начальство і воно поставить мені статус "какушка", ваще агонь буде)))))
Останнє редагування: 12 серп. 2016 23:47 ким Sasha-Ukraina-vkontakte.
Ці користувачі подякували: shygirl

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 серп. 2016 23:50 #108228 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
це не я)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2016 23:54 - 12 серп. 2016 23:55 #108229 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Dentist пише: це не я)

Та я знаю, Дім, ти таким страждати не будеш))))

ЗІ: Судячи по "хто на сайті", тебе на форумі взагалі нема. Як і мене, до речі... І така хрень зі стрічкою на форумі вже четвертий день.

ЗІЗІ: Опа, вже мінус два))))
Останнє редагування: 12 серп. 2016 23:55 ким Sasha-Ukraina-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 серп. 2016 11:02 #108233 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Акція протесту

Галина пише: 1.діректорскіх амбіцій у мене не було;

дочитал до этого места и заплакал :lol: Галина Рафиковна, ну в самом то деле "хватит лепить горботаго" ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 серп. 2016 11:05 #108234 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Акція протесту

Саша Украина пише: ЗІЗІ: Опа, вже мінус два))))[/i]

поставить тебе плюс? а то смотрю близко к сердцу берешь, наверно и спать перестал(а)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 серп. 2016 10:33 #108258 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Островський, таке враження, що Ваша стаття – це виправдання за невдало розміщені анонімки по місту та відео викладене на форумі в підтримку одного з вчителів (завантажив відео користувач під ім’ям Ігор), які призвели не до того результату, на який хтось очікував.
Я розумію, що Ви мабуть дуже багато зусиль вкладаєте в цей сайт, але зрозумійте і Ви, що форум – різновид спілкування. Люди просто іноді пишуть для емоційної розрядки, десь розумні речі, а десь відверто прикалуються.
Щодо неупередженості та збалансованості при висвітленні подій на форумі, нам всім потрібно повчитись у користувача - Anykey (як пропозиція – зробіть його модератором).
І наостанок… Якщо форум – це спілкування, то анонімки (розміщені по місту) – це вже відповідальність. Але Вам Островський нічого переживати, Ви ж не знали про їх підготовку і до них не причетні, як і до того відео.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2016 23:44 #108264 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
Спостерігач за спостерігачами, ви всюди будете Островського приплітати? Він що зобов'язаний вас в чомусь? він за ваші гроші робить статті? Чи може і сам Сашко друкував ті листівки та розносив по місту? Маразмом попахує трохи))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.202 секунд
0
репостів
0
репостів