Акція протесту

Більше
08 серп. 2016 17:01 #108101 від shygirl
Відповідь від shygirl у темі Акція протесту
Ці вчителі - прямо кістка в горлі для всіх. Це треба таке вигадати! Надумали "вякати". Сиділи б собі тихенько і не висовувалися. А якщо серйозно. Я сама виросла в родині вчителів і тому на власному досвіді знаю, яка це дисциплінована і слухняна категорія населення. І якщо вчителі наважилися на якісь протести проти нового директора або влади, то це дійсно питання дуже серйозне і наболіле. Перечитавши всі дописи в темі, помітила, що найбільш толерантно і культурно висловлюються якраз ті, хто підтримує вчителів. Інша ж сторона- до вас питання: "За що так ненавидите педагогів? Шкільні травми, важке дитинство? Ну не можна так висловлюватися в сторону тих, хто навчає ваших дітей. Будьте взаємно красивими, не опускайтесь до образ! Особисто я хотіла б, щоб мою дититну навчали і виховували саме такі вчителі. Може тоді у нашому суспільстві було б більше відкритих, сміливих і небайдужих людей, зовсім не таких, як ми з вами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2016 17:07 #108102 від Алоїз
Відповідь від Алоїз у темі Акція протесту

хамству-бой! пише:

Алоїз пише: Я думаю, що Галина Рафіківна справді віддана школі, якщо навіть позивний собі обрала на честь шкільного автобуса - RAF-іка www.google.com.ua/search?q=%D1%80%D0%B0%...UCkywKHTVSBB0QsAQIKg

Я не знаю,кто ти Азоиз,но высмеивать отчество женщины это подло и низко. Как известно Есть три рода подлецов на свете: подлецы наивные, то есть убежденные, что их подлость есть высочайшее благородство, подлецы, стыдящиеся собственной подлости при непременном намерении все-таки ее докончить, и, наконец, просто подлецы, чистокровные подлецы
Найди себя сам(

Надмірна емоційність твоєї відповіді свідчить про те, що допис Алоїза зачепив тебе особисто. Отже, Рафіківно, ти ще й імпульсивна, а ця риса нехристиянська. І ми маємо віддати тобі школу? Для чого? Щоб ти її перетворила на медресе, в якому замість атестатів видаватимуть пояси шахідів? А щодо падлюк (подлєцов по-вашому), то я чистокровна українська падлюка і цим пишаюсь.
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2016 17:17 #108103 від Алоїз
Відповідь від Алоїз у темі Акція протесту

школа пише: Обидві сторони повели себе в цій ситуації негідно. Анонімна листівка по поштових скриньках від Одуда чи ще кого з тієї братви - це зрозуміло, вони по іншому не вміють. Обмазати брудом - та в кущі.
Але перша школа теж відзначилась - публікує плітки на своєму сайті, а Галіна Рафіковна їх репостить на своїй сторінці.
Це такий приклад для дітей? Для чого вплутувати учнів у цей конфлікт? Вони на своїх сторінках Вконтакте вже публікують відео під назвой "Незаконний директор Маслій".
Це нормально?

Ви неправі. Основна вимога до діяльності органів місцевого самоврядування - законність, і її в даному випадку не порушено. Але ж не може влада (навіть найсправедливіша) забезпечити директорськими посадами всіх самозакоханих пристаркуватих учителиць і учительох. І взагалі новий час вимагає призначення молодих кадрів - учителят.
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 серп. 2016 22:29 #108109 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Алоїз пише:

хамству-бой! пише:

Алоїз пише: Я думаю, що Галина Рафіківна справді віддана школі, якщо навіть позивний собі обрала на честь шкільного автобуса - RAF-іка www.google.com.ua/search?q=%D1%80%D0%B0%...UCkywKHTVSBB0QsAQIKg

Я не знаю,кто ти Азоиз,но высмеивать отчество женщины это подло и низко. Как известно Есть три рода подлецов на свете: подлецы наивные, то есть убежденные, что их подлость есть высочайшее благородство, подлецы, стыдящиеся собственной подлости при непременном намерении все-таки ее докончить, и, наконец, просто подлецы, чистокровные подлецы
Найди себя сам(

Надмірна емоційність твоєї відповіді свідчить про те, що допис Алоїза зачепив тебе особисто. Отже, Рафіківно, ти ще й імпульсивна, а ця риса нехристиянська. І ми маємо віддати тобі школу? Для чого? Щоб ти її перетворила на медресе, в якому замість атестатів видаватимуть пояси шахідів? А щодо падлюк (подлєцов по-вашому), то я чистокровна українська падлюка і цим пишаюсь.

Я попереджав, ідеш в бан

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 серп. 2016 10:03 #108115 від
Відповідь від у темі Акція протесту
А щодо падлюк (подлєцов по-вашому), то я чистокровна українська падлюка і цим пишаюсь.[/quote]
А почему ж ты сидишь в тепле и спокойствии,а не в зоне военных действий или твой патриотизм заключается в том,чтл б просто подлецом и гордится этим?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 серп. 2016 10:40 #108117 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Мені здається, що вся проблема не в законності призначення директора, а саме в особі директора. Марія Петрівна навчала мою сестру. Людина малоприємна (м"яко сказано).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 серп. 2016 13:44 #108119 від
Відповідь від у темі Акція протесту
По-перше, там особистий конфлікт, скоріше за все.
По-друге, в першій школі користуються відсутністю достатнього авторитета у нинішнього начальника управління освіти та м'яким характером Полодюка. Я б подивилась, як би вони писати там на своєму сайті "Міша і Люда - клоуни", якби була Руда.
Полодюка не захищаю. Якщо він дозволяє Одуду розкидувати по поштових скриньках свої пасквілі - гріш йому ціна як меру.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 серп. 2016 13:55 #108120 від
Відповідь від у темі Акція протесту
На мою думку, вся проблема саме в законності призначення. Завдяки цьому випадку (ситуація з ЗОШ №1) більша частина міста дізналась, як у нас призначають на посади керівників (все тихенько порішали між собою).
І наостанок… якщо меру потрібен буде заступник (не важливо з яких питань), то сміливо може мене запрошувати. Вільно володію державною мовою, маю досвід роботи на комп'ютері, обіцяю не підіймати руки на відвідувачів.)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2016 14:28 #108121 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Акція протесту

конфлікт пише: По-перше, там особистий конфлікт, скоріше за все.
По-друге, в першій школі користуються відсутністю достатнього авторитета у нинішнього начальника управління освіти та м'яким характером Полодюка. Я б подивилась, як би вони писати там на своєму сайті "Міша і Люда - клоуни", якби була Руда.
Полодюка не захищаю. Якщо він дозволяє Одуду розкидувати по поштових скриньках свої пасквілі - гріш йому ціна як меру.

когда была Руда, они все ходили по струнке ;) но потом когда она уже не была зав гороно и её хотели поставить на директора 1 школы, то там всё же часть коллектива "завоняла" так как знали, что она им спуску не даст. Тогда Руду поставили в четвёртую школу, а туза с четвёртой на первую

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 серп. 2016 14:31 #108122 від
Відповідь від у темі Акція протесту

конфлікт пише: По-перше, там особистий конфлікт, скоріше за все.
По-друге, в першій школі користуються відсутністю достатнього авторитета у нинішнього начальника управління освіти та м'яким характером Полодюка. Я б подивилась, як би вони писати там на своєму сайті "Міша і Люда - клоуни", якби була Руда.
Полодюка не захищаю. Якщо він дозволяє Одуду розкидувати по поштових скриньках свої пасквілі - гріш йому ціна як меру.

Я не маю морального права навязувати Вам свою точку зору, про те спровокувало конфлікт у першій школі - безглузда політика нашої місцевої влади,не бажання радитися з колективом,батьками.Мер поставив перед фактом начальника управління і зобовязав підготувати подання на маслій, порушив всі норми закона та моралі.Документально все оформлено вірно,але факт є....Ситуація дуже добре показала 1. неповагу мера к своїм виборцям(він забув,що він слуга народа,а не господар) 2. невміння та небажання начальника управління освіти захистити своїх підлеглих, зрозуміло,що вона дуже боїться позбутися своєї посади,даже більше ніж позбутися поваги педагогів міста!Як би була Руда Надія Миколаївна вона не допустила б подібної ситуації, а встала на захист інтересів своїх підлеглих.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.219 секунд
0
репостів
0
репостів