Новопризначений освітянин Хмельниччини візьметься за директорів-”антимайданців”

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 серп. 2014 18:33 #93017 від Dj Os
Подізнавався в знайомих про цього вчителя. Хтось реально гоніт на мужика, він сам хоч і спілкується російською мовою, але жодних антиукраїнських висловів від нього ніхто не чув. Вибачайте, не знаю як вас по імені пане Гах, але ваша відповідь гідна і вчинки говорять самі за себе.
А цим анонімом раджу не бути гнидами і якщо є хоч крихта порядності, принести свої вибачення.
Наскільки я знаю заступник з гуманітарних питань вже розібрався в ситуації і нікого звільняти не будуть. Раджу просто на майбутнє спочатку перевіряти інформацію і потім писати на форумі:-)
Щодо рос прапору, Алої3, то не будь гавноїдом. Цю майку йому вислав здається син зі штатів, якби ти оце тут не написав, то ніхто і не звертав би увагу на ту лейбу.
Ці користувачі подякували: Anykey, kolbasnik, Bad Boy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 серп. 2014 18:37 #93018 від T-S

Dj Os пише: А цим анонімом раджу не бути гнидами і якщо є хоч крихта порядності, принести свої вибачення.

Не сміши.

з.ы. Розводять тут Сталінські часи, скоро сусідів і родичів здавати будуть. :dry:
В таких випадках старайтеся краще перевіряти інформацію. Шепетівка місто невелике, та й світ тісний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 серп. 2014 20:32 #93021 від
То майка американська, і там намальований орел з парашутом, до чого там Росія?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 серп. 2014 10:02 #93023 від Алої3

Майка пише: То майка американська, і там намальований орел з парашутом, до чого там Росія?

Отже, парашут і орел (беркут) на фоні андріївського прапора, перетворюють його на американський? Мо' вони, я вам скажу, наколотиє?...)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 серп. 2014 11:10 #93024 від Klera777
Поддерживаю!
Как может педагог, воспитатель, учитель, тем более - директор школы - принимать участие в росте ребенка, в формировании его кругозора, мировозрения, если он - не наполнен сам идеями национального патриотизма ?!?
Не знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 серп. 2014 11:12 #93025 від Klera777
Там нет орла, там есть петух-мутант!
Равно, как и большинство обывателей рашистски настроенных - все - мутанты! С отсутствием мозга и способностью пользоваться мозгом (в силу полного отсутствия последнего)!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 серп. 2014 14:05 #93026 від Klera777
В отношении конкретного человека - ссылка на страничку в "ОК" которого приводится здесь - ничего "сепаратистского" на его страничке НЕ нашла!
Если толкьо он не удалил?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 серп. 2014 14:10 #93027 від Dj Os
Ну я дивився через кеш гугла, ніяких відмінностей з актуальною сторінкою немає. Та і як я вже казав поспілкувався з його колегами, нічого антиукраїнського за ним ніколи не спостерігалось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 серп. 2014 14:34 #93028 від Bad Boy
Прочитав тут брехню, яку ви пишете на цього вчителя, я в шоці. В нього вчилося моїх два сина, я йому вдячний за виховання і навчання. Виконуючий обов'язки замісника голови по соціальним питанням Вихоцький Ю.М., він же патологоанатом м. Шепетівки, будучи на цьому пості, систематично брав хабарі за заключення смерті розміром 200-500 грн, сім'ї Шепетівки, які пройшли через цей морг с відчаєм говорять про це!
Ці користувачі подякували: Klera777

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 серп. 2014 14:39 #93029 від Bad Boy
Чоловіче, не зазнавайтесь, ця людина дуже добра, освідчена, працелюбна, працює як не для себе, а для хлопців яких виховує. Він виховав із моїх хлопців, справжніх патріотів. Діти яких він випустив, до цих пір вдячні йому, і підтримують зв'язок з ним. Його мої сини другим батьком називали і називають. Мені дуже соромно, що є такі люди, які навіть до майки чіпляються, бо немає більше до чого причіпитися. Я би, на вашому місці, вибачився перед ним
Ці користувачі подякували: Klera777

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.300 секунд
0
репостів
0
репостів