Новопризначений освітянин Хмельниччини візьметься за директорів-”антимайданців”

Більше
15 серп. 2014 09:27 #92970 від Гуманоїд

sam_mas пише: Ну,одного директора антимайдановца уже сняли,но в школах есть еще так называемая "пятая колонна"- военруки! Не говорю,что все ,но взять к примеру военрука школы №4,все время пока был Майдан он репостил у себя на странице в одноклассниках,все в поддержку и прославления "беркута",сейчас чуток остыл,но все равно проскальзывают сепаратистские взгляды. И он опять идет в учебный год,и что нашим детям опять выслушивать его проповеде про то какая плохая украинская армия.которая служит хунте?слышать в свой адрес маты и пошлые анекдоты?Обращаться в директору бесполезно((Она только и знает,что ищет выгоду во всем,а ругаться с военруком не сруки - боится его,уж очень агресивный.Член совета партии регионов,за регив в свое время всех бы порвал(

Якщо вчитель матюкається при учнях і розповідає їм непристойні анекдоти, то цього достатньо для звільнення, навіть якщо він ура-патріот. Законною підставою є стаття трудового кодексу. І жоден суд таку істоту не поновить на роботі. Але, наскільки мені відомо, цей пришелепкуватий ще й бухнути любить, і сексуально стурбований. Отже, за бажання керівництва, його звільнення - це питання часу. Але його можна прискорити, якщо психолог поспілкується з учнями. Коротше, як кажуть у армії, - Это залет, полковник!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2014 15:04 #92992 від T-S

An пише: Дії Шепетівської самооборони більше нагадують піар, ніж дії спрямовані для результату перемоги , допомогу в АТО вони лише відвозять, реально ж її ( речі ) приносять інші люди...Дяку вони за це заслужили, але це не сходження на Олімп.

Все ж логістика в даному випадку важливіша за сам збір допомоги. Якщо вони самі в зону АТО відвозять, звичайно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 серп. 2014 18:20 #92996 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Gah
  • Gah аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
17 серп. 2014 17:10 #93006 від Gah
На мене написана брехня, навіщо писати анонімно? Чи в нас 1937 рік? а щож ти раніше мовчав , а зараз все виложуєш перед початком нового навчального року. Може тобі місце моє потрібно? Я підготовтв біля 300 патріотів, і з них біля 90 контрактників, 27 офіцерів ЗСУ, МВС, Прикордонників. Мої дві доньки одна старшина, друга старший солдат в ЗСУ, захищають нашу державу, зять з Новоград-Волинської бригади п/п 2731, захищаэ державу в АТО в Луганську. Я в першій мобілізації подав рапорт від 20 03 2014року, щоб мене зачислили добровольцем для захисту Рідної Неньки України, нашого народу від агресії зовнішнього ворога. Вірний свому військовому долгу, військовій присязі і свому народу якому я дав клятву.
ЧЕСТЬ МАЮ.
sam_mas, а ти записався добровольцем в АТО? Може тобі моє робоче місце потрібно, чомуж ти мовчав раніше, своєчасно не доложував, ждав початок учбового року? тільки МРАЗІ пишуть анонімно і закривають свою морду.
Мою сторінку ломали 2 рази, тепер я розумію хто і для чого.
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist, Anykey, kolbasnik, lamer85, pan_volodymyr, Гуманоїд, Bad Boy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 серп. 2014 17:38 #93007 від lamer85
Хм... Сильно. Чим будуть крити опоненти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 серп. 2014 08:30 #93008 від
Зараз, після оприлюднення заяви та коментару воєнрука , ще хтось сумнівається у моєму твердженні що без суду та слідства вцивілізованому суспільстві не можна обійтись ? Перше ніж звинувачувати мене у галюцинаціях, сходіть дехто до лікаря, до потрібного лікаря, а то наш доблесний свободівський паталогоанатом, який нині переймається освітянськми проблемами, і вам відразу і без розбору винесе та встановить свій діагноз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 серп. 2014 14:01 - 18 серп. 2014 14:02 #93011 від Алої3

Gah пише: Мою сторінку ломали 2 рази, тепер я розумію хто і для чого... А російський військовий прапор тобі на груди також зломники сторінки причепили, паскудо? ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B4...84%D0%BB%D0%B0%D0%B3

Долучення:
Останнє редагування: 18 серп. 2014 14:02 ким Алої3.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 серп. 2014 17:00 #93013 від Гуманоїд
Cхоже, що полковник алібі готував ще з березня)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 серп. 2014 17:24 #93014 від kolbasnik
чому на форумі повно різних анонімів? чужі аватари чужі імена. може досить ховатися?. давайте писати хто що думає під своїми іменами)

по темі. закон про люстрацію прийняли. якщо є докази тра проводити розслідування та звільняти негідників. якщо нема доказів а все на рівні чуток та анонімок то нема навіть про що балакати...
ті хто пишуть що самооборона нічого неробить неправі. просто вони про все нерозповідають. мій кум після поїздки на схід розповідав такі речі яких в новинах непочуєш...
.до них люди йдуть з різними проханнями і майже завжди знаходять підтримку.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 серп. 2014 18:23 #93015 від T-S

kolbasnik пише: чому на форумі повно різних анонімів? чужі аватари чужі імена. може досить ховатися?. давайте писати хто що думає під своїми іменами)

Мо ти ще реєстрацію щоб по скану паспорта запропонуєш. :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.215 секунд
0
репостів
0
репостів