Новопризначений освітянин Хмельниччини візьметься за директорів-”антимайданців”

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2014 15:06 - 14 серп. 2014 16:38 #92951 від Алої3
Є надія, що скоро "розлучення" з совком, у тому числі й у освіті, полегшиться:
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 14 серп. 2014 16:38 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2014 17:16 #92952 від lamer85

Dj Os пише:

Та ну? :huh: Щось не видно плодів їхньої діяльності. Ото що тільки за "жирні" місця воюють (обладміністрації, працюючі заводи і т.п.)

Але і дурню ти мелеш хлопче. Якщо не знаєш то ліпше мовчи, не виставляй себе цілковитим бовдуром. :S

Ну то давай пруфи, розумнику :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2014 17:17 #92953 від lamer85

Алої3 пише: Є надія, що скоро "розлучення" з совком, у тому числі й у освіті, полегшиться:
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Дай Бог нашому теляті вовка зїсти. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2014 17:30 #92954 від Dj Os
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2014 18:13 #92955 від lamer85

Dj Os пише:

Ну то давай пруфи, розумнику :)

shepetivka.com.ua/novyny/suspilstvo/item...vykh-v-zoni-ato.html
shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1519...provedennia-ato.html
shepetivka.com.ua/forums/zahalni-temy/81...erdlovyny.html#90669
Це так...перші посилання на скору руку

Ееее... Бро :) На займайся софістикою. Я про зміщення чинуш, а ти про збирання гуманітарки, яка ще невідомо куди потрапить (знаю точно, що продавали на базарі виділені пайки з "городків" наших - тому і тут не здивуюсь) До чого тут це? Я добре знаю що активісти цим займаються - молодці. Та не про це ж мова.
А "Енергоінвест" - ну так кого ж, власне, "самооборона" зняла, посадила, і т.д.? Всі, навіть всімапроклятий Антонюк - почувають себе непогано. По місту гуляють. Через 2-3 місцяці будуть по своїх кабінетиках знову сидіти. Тут взагалі якийсь випадок мутний - свердловини відстояли, але для кого? Вода і далі подається за завищеними тарифами, з тих свердловин що й була і відключається декілька разів на тиждень (от сьогодні не було пів дня). Це таке досягнення?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2014 18:20 #92956 від Dj Os
Не треба тут спригувати і змінювати тему, ти дуже заявляв, що не видно плодів роботи самооборони, я тобі дав докази. Тому щось да хлопці роблять, на відміну від деяких диванних аналітиків.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2014 18:44 #92957 від lamer85

Dj Os пише: Не треба тут спригувати і змінювати тему, ти дуже заявляв, що не видно плодів роботи самооборони, я тобі дав докази. Тому щось да хлопці роблять, на відміну від деяких диванних аналітиків.

Я роблю достатньо. Хоч вір, хоч не вір.
І нікуди я не спригував. :dry: Було ствердження - "самооброна візьметься за сапіаратістів" :angry: . Я виразив свій сумнів у цьому, бо було заявлено що вони дуже великі зухи у боротьбі з цим явищем. А ти про збори гуми тут почав. Суть-то "самооборони" не в цьому. Для інших цілей її створювали, наскільки памятаю, принаймні на словах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 серп. 2014 21:42 #92960 від
Дії Шепетівської самооборони більше нагадують піар, ніж дії спрямовані для результату перемоги , допомогу в АТО вони лише відвозять, реально ж її ( речі ) приносять інші люди...Дяку вони за це заслужили, але це не сходження на Олімп.
І повертаючись до теми, для особливо вумних пояснюю, що через який би ви зад чи бік не думали: демократичну, цивілізовану державу можливо побудувати лише демократичними методами крапка, інакше не буває. Людей потрібно судити, як і у всьому цивілізованому світі - за вчинки, а не за думки. А розмова про патріотизм - це інша тема, про патріотизм чи його повну відсутність у воєнрука я навіть не заїкався. Свободівець - це той же комуняка тільки іншого кольору і молиться він іншому ідолу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 серп. 2014 08:54 #92967 від Dentist
Ан, а що тобі завадило зробити пункт прийому допомоги військовим та їздити туди і завозити це? сидіти на дивані і триндіти на ліво на право, аля ви не праві кожен бовдур може. І до чого тут свобода, в офісі самооборони є якась символіка Свободи, чи я н етак зрозумів?
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2014 09:13 #92968 від Гуманоїд
Схоже, що у нього галюцинації - скрізь кляті свободівці ввижаються. Але ви відхилились від теми - починали з нового освітянина, а перейшли на політичну партію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів