Онлайн-інтерв'ю з в.о. міського голови Михайлом Полодюком

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2015 20:01 #97164 від Dj Os
Дякую всім за запитання та за відгуки. В наступний раз я думаю все вийде ще краще :-)
Ці користувачі подякували: GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 21:26 #97166 від НЕкремлебот
Передивляюсь зараз початок, бо півгодини пропустив, не добрався вчасно додому... Слухайте, початок феєричний)))) Тиша, невимушенність, хтось "пам-пам-пам" наспівує, Полодюк до Оса в смартфон підглядає з таким собі невинним виглядом)))) "Думаєш, багато буде?" - "Двоє вже є"))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 квіт. 2015 17:45 #97335 від Dj Os
Дякую звичайно газеті "День за Днем", що написали про наше інтерв'ю. Тільки можна було би і послатись на сайт, а не просто писати загальні фрази типу "інтернет-форуму".


Ну і за трансляцією спостерігало не кілька десятків людей, а близько 150. 35 людей це було максимальна кільксть онлайн, але ж люди не дивились від і до, хитось підключався, хтось відключався.
А запис вже переглянуло біля 500 разів
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 трав. 2015 22:17 #97913 від Symbioz
Та коли вже ті свят пройдуть, щоб накінець вирівняли той клятий перепад біля трьохповерхівок на проспекті? Чи мені наша влада подарує комплект амортизаторів з повним комплектом ричагів?

Я вже намагаюсь лишній раз їхати не по проспекту, а по Героїв Небесної Сотні. Де ж та "нова" фреза??? А то якось починає римуватись - Антонюк-Полодюк...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 трав. 2015 22:43 #97916 від Dj Os
Фрезу я вже бачив, вирізали на днях ями по Героїв Небесної Сотні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів