Онлайн-інтерв'ю з в.о. міського голови Михайлом Полодюком

Більше
31 бер. 2015 12:11 #96958 від extrimal.77
Хочеться запитати в мерії, що вони роблять, чи може зробили для залучення інвестицій в економіку міста, що зробили для відновлення закритих підприємств (ДОК, цегельний, ливарний і інші.), чим допомагають м´ясокомбінату, аби не втратити марку Шепетівської ковбаси. Таке враження, що наше керівництво (да і попереднє) робить те, що їм вигідне, наприклад - асфальтування чого-небудь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2015 21:15 #97074 від Symbioz
WTF? Чи це щось на кшталт:
shepetivka.com.ua/forums/podii/81630-ne-panikuite-zavtra.html
shepetivka.com.ua/forums/podii/81852-v-s...ktsiia-stopkham.html
чи не забагато популістських фейків на нашому форумі в останній час (може розцінюватись як флуд)???

може банити автора або видаляти теми згідно п 1.7. Правил форуму?
а може не віддавати свій голос за виборця?
а може?...
?...
сумно, бля, і тут кинули - я так своїм колегам на роботі розповідав, що в.о. мера буде на питання на минулому тижні онлайн відповідати - тепер - я-"балабол", на роботі забанили)))

розумію, що питань мало, проте потрібно було хоча б на ці надати відповідь - я розчарований, мої колеги ще більш зневірелись в теперішній владі - одні мінуси...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 квіт. 2015 21:26 #97078 від Dj Os
Ти випередив мене буквально на пів години. На минулому тижні не вишло організувати зустріч, бо були нагальні справи у в.о. міського голови.
Інтерв'ю буде в цю середу, так що не переживай :-)
Завтра буде створена спеціальна сторінка з контактним номером телефону та чатом для запитань.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2015 21:31 #97080 від Symbioz
Ще повірю. Завтра на роботі розповім колегам про поновлення онлайн чату з в.о. мера. І якщо на цей раз знову не відбудеться, :side: :side: :side:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2015 21:33 #97082 від Symbioz
До речі, посилаючись на Закон України "Про доступ до публічної інформації" (ХЙЗ яка стаття - впадло шукати, а може й там такого немає B) ) - яка нагальна потреба була у керівника міста, щоб відкласти спілкування з майбутніми обранцями на минулому тижні?

це до речі також питання до в.о.мера в онлайн-спілкуванні

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 квіт. 2015 22:09 #97083 від НЕкремлебот

Dj Os пише: На минулому тижні не вишло організувати зустріч, бо були нагальні справи у в.о. міського голови.

То-то в місті за минулий тиждень настільки краще стало....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
06 квіт. 2015 23:56 #97091 від GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2015 00:03 - 07 квіт. 2015 00:04 #97092 від НЕкремлебот

GoBLin пише: А что стало?

Ну, просто може я якийсь наївний, але якщо в мера... ой, тимчасового (звісно ж, тимчасового) в.о. мера з'явились якісь нагальні та дуже важливі справи, то вони по визначенню мають бути пов'язані з покращенням становища нашого міста, чи не так?

Гоблін, якщо і зараз незрозуміло - це був сарказм))) Вибач, можливо в мене на ніч відключилась властивість доступно висловлюватись)))))
Останнє редагування: 07 квіт. 2015 00:04 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 квіт. 2015 16:51 #97106 від Dj Os
Отже завтра о 17.00 ми починаємо. Посилання на трансляцію та чат для запитань сьогодні буде опубліковано

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 квіт. 2015 17:35 #97111 від Dj Os
Ось завтра запрошую всіх о 17.00 на цю сторінку shepetivka.com.ua/onlain-interv-iu/74-po...hailo-ivanovych.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.124 секунд
0
репостів
0
репостів