Онлайн-інтерв'ю з в.о. міського голови Михайлом Полодюком

Більше
08 квіт. 2015 17:05 #97154 від Мануфактурник
Яка ваша особиста позиція щодо ситуації із воєнним бізнесом, який розгорнули у нас в Шепетівці? Кого варто карати в цій ситуації: воєнних-бізнесменів чи недбалих покупців із самооборони, які замість того, щоб викрити схеми заробітку на війні самі в них застрягли по вуха? Може варто не тільки самообороні лізти в справи міської ради, а здійснювати взаємний контроль? Ви як очільник міста плануєте втручатися в цю жахливу ситуацію?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 17:28 #97155 від НЕкремлебот
Слухайте, звідки беруться запитання в ефірі? Ні в чаті, ні в темі я їх не бачу...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 17:47 - 08 квіт. 2015 18:05 #97156 від PAMIDORVIP
Добрий день!Я сам рибак -спортсмен!Організовую змагання по риболовлі(останнє проводив у селі Лотівка) і хотів би ,щоб риболовний спорт розвивався і у нас!Звертаюся від усіх риболовів міста.У нас в Шепетівці така проблема..немає де ловити рибу..Рибаків дуже багато.Немає навіть з дітьми куди вийти!Наприклад на "Парошкі",що знаходиться біля заводу Комуніст,на кожному кроці стоять риболовні сеті!Куди звертатися і чи є у нас в місті такі служби?І чи можливо організувати свою спілку і контролювати цю ситуацію?Буде підтримка від наших властей?Якщо так я можу легко зібрати дуже велику кількість рибалок !Також готові доглядати за екологією ставу та можливо зариблювати!Дякую
Останнє редагування: 08 квіт. 2015 18:05 ким PAMIDORVIP.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 квіт. 2015 17:58 #97157 від Anykey

PAMIDORVIP пише: Добрий день!Я сам рибак -спортсмен!Організовую змагання по риболовлі(останнє проводив у селі Лотівка) і хотів би ,щоб риболовний спорт розвивався і у нас!Звертаюся від усіх риболовів міста.У нас в Шепетівці така проблема..немає де ловити рибу..Рибаків дуже багато.Немає навіть з дітьми куди вийти!Наприклад на "Парошкі",що знаходиться біля заводу Комуніст,на кожному кроці стоять риболовні сеті!Куди звертатися і чи є у нас в місті такі служби?І чи можливо організувати свою спілку і контролювати цю ситуацію?Буде підтримка від наших властей.Якщо так я можу легко зібрати дуже велику кількість рибалок !Також готові доглядати за екологією ставу та можливо зариблювати!Дякую

Підтримую ! На кожній рибалці бачу браконьєрів. Сітки ставлять навіть вдень, вночі вибивають електровудками. Куди дзвонити? Хто в Шепетівці це контролює ?
Ці користувачі подякували: PAMIDORVIP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 18:09 #97158 від SPOSTERIGA4KA
мої вітання, Михайло Іванович стосовно будинку на проспекті Миру 36, то мова йшла про будівництво поблизу м-ну Люкс. Чимало людей мали отримати в цьому кооперативі квартири. То питання: чи законно проводить будівельні роботи там нині забудовник? Чи отримали компенсації пайовики?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 18:32 #97159 від НЕкремлебот

НЕкремлебот пише: Слухайте, звідки беруться запитання в ефірі? Ні в чаті, ні в темі я їх не бачу...

Вибачаюсь, сам затупив :( :oops:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 18:52 - 08 квіт. 2015 18:56 #97160 від НЕкремлебот
Пропоную прикрутити голосувалку "Кого ви вважаєте зіркою інтерв'ю" з варіантами:

а) Полодюк,
б) Ос,
в) Польська Школа)))))))
Останнє редагування: 08 квіт. 2015 18:56 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 18:56 - 08 квіт. 2015 18:59 #97161 від PAMIDORVIP
Дякую за відповідь!Надіємось,що з браконьерами розберуться!Тим паче зараз нерест і по всій Україні запрет!
Останнє редагування: 08 квіт. 2015 18:59 ким PAMIDORVIP.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2015 18:59 #97162 від НЕкремлебот
Сашко, дякуємо за проведення. Все було на рівні і з терпінням, незважаючи на іноді викаючі проблеми чисто технічного характеру.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 квіт. 2015 19:06 #97163 від Anykey
Молодці, прямий ефір, незважаючи на незначні технічні проблеми вдався. Відповіді були дані в тій чи іншій мірі на всі запитання. Додам від себе (і всіх рибалок-любителів) - чекаємо на реальні дії по боротьбі з браконьєрством.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів